Аналогія з Ізраїлем, де вже десятки років війна тут неактуальна. Як бути з прифронтовими та окупованими територіями? Заодно, крики про фальсифікації у зв'язку з цим.
Провести чесні вибори - обов'язок президента. Порошенко з цим справився добре, хоч було тоді легше, але справився. Хоча можна було скиглити: Крим окупований, Донбас окупований... Можна було відкладати вибори.
Раз згадали. Тоді інші обставини та обрати "вадінтур" для законної влади та припинення війни, тепер такими аргументами може скористатись інша сторона. Забезпечення безпеки та виведення ворожих військ, це не від Зеленського залежить.
Чергові (та й позачергові) вибори призначає Верховна Рада. Крапка. Раз не призначила, то, мабіть, "Не на часі". Крапка.
Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років. Крапка.
Не плутайте царька з президентом. Стаття 102. Президент України є главою держави і виступає від її імені. Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.
Всі знають московську гниду Арестовича. Думаєте, що це випадково? А ніт.... Це не випадковість, це правилo: Радник керівника ОП Подоляк підтвердив, що його брат проживає в москві (5.ua) Як вам спиться, зебобіки?
Чи щось сказано про форс-мажор на випадок війни? Та і будемо чесними, навіть при виборах, кандидатура Порошенка вже нікого не цікавить, максимум десь 3 місце. Чи розраховуєте на сценарій а-ля Трамп?
Для Зеленського головне - не перемога на війні, а рейтинги і не дай Бог, щоб хтось був першим. Партнери вже критикують велікого:
"І вже сьогодні іспанські, німецькі, інші європейські медіа пишуть про те, що Порошенку знову блокують діяльність і ревнощі влади. Україна втрачає авторитет і репутацію. А кожен день зволікання з допомогою, про яку не домовилися, оплачується життями і кровʼю українців", – додав Павленко. "Вчора влада підкинула новий сюжет скептикам щодо України. Знову у робоче відрядження не випустили лідера опозиції Петра Порошенка. Від Угорщини до країн Латинської Америки, від Іспанії до Болгарії медіа обговорюють, чому знову не випустили Порошенка. Це при тому, що демократія, парламентський плюралізм і повага до опозиції – серед ключових вимог для вступу України до ЄС і для отримання допомоги", – сказав він.
Майк Джонсон Спікер Палати представників США у вівторок, 13 лютого, заявив, що не збирається виносити на розгляд підтриманий Сенатом законопроект, який містить допомогу Україні. Потужні підсумки візиту в США команди ЗЕрмаків! Ці четверо зелених від UA, що до дипломатії - менше, ніж один Порошенко.