ого, Лаптоша, це прогрес. Правда, всі діють самостійно, але самостійність інколи є під чиїмось впливом.
У даному випадку, вплине, як на американських конгрес.менів хтось пальцем посвариться чи палкою помахає?
Володимир Зеленський проти Петі Контрабаса Сергій Коротченко: А тепер на хвилинку уявіть, Зеленський приводить до ВР кума путіна і торгує з ним і бойовиками ЛДНР. Повністю тисне на всі ЗМІ, замінюючи їх своїми жополізами типу Портникова та інших. Спікер ВР Парубій, свій генплокурор і наймає ботоферми. Страшно? А ось таке опудало в нас було президентом. А зараз про таке і уявити не можливо. Але як каже порохосєкта "это другое" Сергій Коротченко: От скажіть, як порохоскот витримує своє життя? Це ж кожного дня Зрада, зрада і зрада. Потім оманські угоди і всесвітні змови. Ось-ось Зеленський здасть Україну. І так вже 5 років щодня, а він ніяк падлюка не здає. А ще розмінований Чонгар не дає спокою і Єрмак агент фсб, а ще вічне питання чому Зе будував дороги)) На шашлики вони і дивитися тепер не можуть. А, ну і ще сельодка по вісім. От як так можна себе кожного дня ізводити? Це ж може криша поїхати. Хоча про що це я? Криша напевно в них поїхала 21 квітня 2019 року. Поїхала і ніяк не повернеться.
@Silver bullet, я ще десь чув: А уявіть собі, якби у Порошенка була дружина українка, а у Зеленського - росіянка? Хоча це я про що? Якби у Зеленського дружина була росіянка, і якби він почав на ділі, а не на словах наближати Україну до Європи і віддаляти від Росії, вона би йому показала, почім в Одесі рубероїд.
Кацалапый хочет сказать, что нынешний президент Аргентины похож на человека, который обязательно держит своё слово.
Зачем если бы, давай говорить фактами. View: https://m.youtube.com/watch?v=MXqMcHAZwU8&pp=ygUk0JfQtdC70LXQvdGB0LrQuNC5INCa0JLQnSDQn9GD0YLQuNC9
Гамнюк Гудман, Шольц попросив путінського холуя Орбана вийти попити кави, поки голосуватимуть з українського питання, Орбан пішов, і Євросоюз проголосував за початок перемовин. In a dramatic twist, Ukraine and Moldova got the OK to start EU membership talks after days of hardballing from Hungary. Viktor Orban, however, held up a deal on €50 billion of financing for Kyiv. Яйця Орбана виявилися не такими вже й hard. І 50 мільярдів Україні також нададуть. Нічого той Орбан не вдіє. На хитру дупу є болт з лівою різьбою. Ukraine gets historic EU green-light after Orban drops veto (msn.com)
А факт той, що ти - придурок вузьколобий. Ти не відрізняєш роль від актора, що грає цю роль. Ставиш знак рівності, наприклад, з божевільним і тим геніальним актором, що зіграв в кіно чи на сцені божевільного. Група Зеленського висміює тих молодих (і не дуже) людей, які, замість того, щоб щось робити самому, просять "царя". У вас в росії повно таких прохачів, Ютьюб зараз просто кипить такими: Владімір Владіміровіч, памагітє, пажалуста, у нас нет тьоплой води, я раз на нєдєлю падмиваюсь! Владімір Владіміровіч, памагіте - в подвале говна по колено і там криси такіє, што ім ето говно по пояс! Ну, й так далі. От таких прохачів Зеленський і висміяв на сцені, тільки українських, яких також достатньо в Україні. Але Україна переламала тенденцію "прохачів", а в росії це - хронічне і не лікується. Владімір Владіміровіч, наші мужья гніют в окопах, отдайтє нам нашіх, пошлітє другіх.
Что там с контрнаступлением, которого не было? Нынешняя твоя отмазка такая же. Одно дело просить президента своего государства, это встречается на Харьковщине и на Львовщине, да и в твоей Пензе. Но Зеленский сделал другое, он попросил президента другой страны. Это совершенно меняет дело. Он тем самым сказал, что украинское государство не может решать свои проблемы и необходима помощь России. Лживый, двуличный кацалапый. В очередной раз попался на лжи. Мне приятно ткнуть тебя мордой в твою ложь. А люди видят, кто ты на самом деле, старый фсбшник.
Зеленський переміг: У Міноборони внутрішній аудит виявив за квартал фінансових порушень більш як на 10 мільярдів (ukrinform.ua) ЗА КВАРТАЛ!!!!! Умєров - ще один злодій? Свій до свого по своє?
1) в кого немає фінансових порушень? у вас немає? 2) що це за поняття ''ризик втратити активи'' ? чому лише на 10, не на 110 ?
на 10 мільярдів? Це нормально, ти вважаєш? Жертвуємо Притулі по 100 гривень? Де наші дрони? 10% дронів поставляє держава, все інше люди збирають. ГАНЬБА!
Довбню, якщо податкова виявляє у підприємства "порушення", то або конські штрафи, або карна справа.А якщо це бюджетні кошти"- то карна справа без варіантів
Ще раз кажу - ти придурок вузьколобий. Команда Зеленського пародіювала прохачів. Зеленський ніколи нікого не просив. А на сцені була пародія на тих, хто щось просить у влади. "Просили" (звичайно - не серйозно, а для сміху) у Кучми, а "герой" Зеленського визвав сміх у залі: "Та що там - у Кучми просити! Просіть у Владіміра Владіміровіча!" Ви, кацапські придурки, замість того, щоб викнути того кремлівського ботокска, як ми свого часу викинули завгара Януковича, все просите його, просите. Чверть сторіччя пройшло, а ви все на колінах повзаєте. Дров нема - до Хуйла звертаються, дороги нема - знов до Хуйла, поліклініки нема - до Хуйла, інвалідів на фронт посилають - до Хуйла, якийсь начальник на людські гроші хороми собі відгрохав - до Хуйла, яхти купують - до Хуйла. Ще раз кажу - в КВНі ніхто нікого серйозно не просить. Невже ти не розумієш? КВН - це щоб посміятися. Щось підмітити, висловити це в гіперболізованій гротескній формі - і посміятися. Просять, це коли їдуть в Кремль, записуюься на прийом, або звертаються з серйозними мордами, як це роблять дурні тіточки з аквафрешами. Ось просять View: https://youtu.be/fIHjaNe1XYs?t=342 А команда Зеленського пародіює таких прохачів. Вони в немітій, всю зиму - непідмитій росії були, є і будуть. До речі, герою Зеленського належить незабутнє "Путін - Хубло". Також не забувай про це. Не забувай також, як Зеленський сміявся з серйозної морди Хуйла в Парижі. ЗІ. Подивися увесь ролик, багато цікавого. Найсмішніше сказала Поплавська "Путіна уважают во всьом міре"