Скоропадський з Колчаком теж були імперськими офіцерами, але створили для України національну армію (зібрали українців в боєздатні з'єднання по типу австрійських січових стрільців), яку "патріоти" типу Винниченка успішно розвалили.
Те, що є щірі чесні люди з великою любов'ю до України, готові на самопожертву заради країни - вірю, ба, навіть таких знаю. Але вони, як правило, не мають тієї харизми, що потрібна для лідера. Не знаю, чому так складається... Та ні. Просто "холостой ход". Ї як наслідок - навідь до інформаціі доспупа не буде... А інформація, то є стратегічна зброя. Ну, а як жеж без цього? :rolleyes: Звичайно є свій інтерес. Тому складуть мандати лише тоді, коли будуть впенені, що не програють все. І в першу чергу своє особисте тепле місце...
Так, те, що Наливайченка можна пов'язати з КДБ, то не велика проблема для розумних людей, але дуже зручна тема для вселяких звинувачень і ударів по іміджу, якого поки що і зовсім-то немає....
Ви помиляєтеся. Візьмемо для приклади Юльку. Чому вона не йде в парламент? Найти депутата, який уступив місце, дуже просто. Вона не хоче бути там статисткою, долю яких відвели "братки" для опозиції. Тому боїться лишитися своїх місць статиста весь жлобський контингент ВР, бо роль парламенту Яник звів до "0". То чи потрібні вони нам в нинішньому вигляді? Найчесніші з депутатів були два музиканти (Руслана та ... як його з Океану Ельзи?), які в силу своєї "пустоти" здали мандати. Висновок - всі 450 жлобів, яким доля України "до лампочки". Депутат в часи такої скрути повинен бути "недопрасованим та недоспаним". "навідь до інформаціі доспупа не буде... А інформація, то є стратегічна зброя. " Ви що не бачите, що справжня інформація з'являється лиш при зміні влади?
Вона не може повернутися у ВР. У свій час Юля написала заяву, склада депутатські обов'язки і стала прем'єр-міністром. А на її місце прийшла інша людина. Заява зворотнього не має. Тому у ПР стільки "совмєщенцев", Горбаль, наприклад... Його з губернаторіз зняли, він поверається у ВР. Вакарчук Ну, до зміни влади, судячи з усього ще далеко. А депутатський мандат теж дає доступ до інформації, було б бажання. наприклад Тимошенко, "действуя умышленно", тратила деньги на пенсии (ДОКУМЕНТЫ) http://lb.ua/news/2010/12/21/78835_UGOLOVNOE_DELO_TIMOSHENKO.html Такі документи легше роздобути з мандатом ніж без нього.
Ну вот і будемо висувати кожен свого щирого українця: Захід - Тягнибока,а може і Ющенка (а шо?),Центр - Неумивальченка,а Схід...Схід Тимошенчиху ,по-другому разу,або о-о-о...Кертіса,фу-ти...Кернеса хтів повісти.А в фіналі і зобачимо кого нарід і як любить!Може всі і крикнуть: Юльку на царицю..якщо заплатить файно.) В чім глибоко сумніваюсь...Але всяке буває в житті! І загуля-а-а-а народ,на всю катушку! А якщо в фінал вийдуть 2-а самі-самі,і не погодиться нарід уступати,ну то шо? Тоді завжди є шанс залишити президентами двох...Одного для Сходу,а другого для Заходу. А третього Не Дано! І так може бути! Йой,кіко варіянтів є і буде...Mamma mia! І всі файні!
Эксперты по-прежнему пророчат Украине дефолт и крушение. Экономика Украины входит в 2011 год с долгами и дефицитом, что рано или поздно приведет к крушению экономики или внутреннему дефолту. Об этом сегодня во время пресс-конференции заявил доктор экономических наук, президент Центра рыночных реформ Владимир Лановой. Он уверен, что сегодняшние походы власти малопродуктивные. «Мы все равно достигнем крушения через год или два. Возможно, будет внутренний дефолт. Кризис 2008 ударил по Украине, в частности, потому что у нас был дефицитный торговый баланс. Вышли ли мы из кризиса? Мы только в 2009 минимизировали негативное сальдо до 2 млрд в год. В этом году – 3 млрд. Мы возобновляем опережающий рост импорта. Экспорт не растет. Это все говорит о невозможности выхода из кризиса и конкуренции на мировых рынках, демпингуя ценами», — пояснил В. Лановой. Также он напомнил, что правительство одолжило 130 млрд грн внутренних и внешних займов. «И только 22 млрд вернуло старых долгов. Мы можем сказать, что они вытянули из экономики чистых около 100 млрд грн. В эти 130 млрд банки вложили 58 млрд. Если Правительство берет займы, то в страну не идут инвестиции. А банки не кредитуют. Потому что понятно, что это правительство с трудом сводит концы с концами», — отметил Лановой. По его словам, без существенных изменений экономика Украины не имеет перспектив возобновления и роста. «Новая власть строит в стране новую экономическую модель. Какую? Ее можно назвать капитализмом, где главным субъектом является Кабмин, министерства, комитеты и подобные учреждения. Суть такого государственного капитализма – осуществление заказа инвестиций через госучреждения», — добавил эксперт.
Во-во...Набралися кредитів,як "сучка блох"...і не будуть вони ("умнікі") про Голодомор говорити... Вони будуть новий творити.Ті ж сталіни і кагановичі...Або воєнні дії,як було по-Голодомору 1934-го... Інакше в них і не получиться! "Город малєнький,нищих до-фига,а валютьі не хватает!"
Ротація парламентарів в межах виборчого списку є постійним та дозволеним процесом. Це справа виборчого об'єднання. Це залежить виключено від "єдиного джерела", а що в нього там накопичується в голові... То чого ж люба опозиція відкриває багато інформації лиш після приходу до влади?
Ви тут не праві. Тs, хто написав заяву проскладання депутатський повноважень, повернутися у ВР вже не може. Тільки після нових виборів, якщо виберуть. Якщо б Юля могла знову стати депутатом, то вона б ним стала і повернула депутатську недоторканість. А так не може згідно з законом. а от ПР має більше десятка сумісників, люди працюють на різних посадах і є депутатами ПР, що дає їм недоторканість. Та у нас поки що не джерело, а роззізнені джерельця. які ніяк не зіллються до купи. немає у нас активної незалежної відповідальної і сміливої громади. Є лишень окремі активісти... І лиш проти своїх опонентів. То такі у нас політики... І інших поки не маємо.
Да-а?...A я гадав,же то українці вибрали Юща президентом! А виходить... Хто ж тоді його травив-недотравив...пожалів тсз? Сам напевно! Точно сам! Hy i... Mоже стоїть ще раз повірити,що чужі гроші,то наше спасіння? ) А шо-о...заложимо в кредит наших дітей,внуків...і спишемо на новий Голодомор!
Та ви може і вірно гадали, та у кожних віборів є свої передвибори... І якби у 2004 Юля поступила так, як поступив Ющенко у 2010, був би президентом Янукович. Дуже темна справа, як на мене. Можливо було невдале косметичне лікування. Бо я трохи обізнала з дією діоксину и залишковими патологіями. Це отрута, яка дуже агресивно діє на мозок. Хоча... Можливо і подіяла.... Бо дуже неадекватно і бездарно розтринькав Ющенко кредіт довіри, не зумів не те що реформувати, на плаву утримати країну... І подарував президентсво Януковичу. Знаєте, у тому стані до якого дійшов Ющенко у будівництві країни, тільки хвора людина могла йти на вибори і розповідати, що в неї є шанс..
похвально, ну и каковы особенности гетерогенно-каталитической гидрогенизации диоксина?) тут пословица подходит- был бы мозг- было б сотрясение)
То дайте своїх! Ви особисто багато робочих місць організували для наповнення бюджету країни? Чи може ви зі "Свободою" допомогли ефективно використати простоюючі потужності (робочу силу та технології) промисловості?
Та ну вас...Закрутили такого...Тако-о-о-о-го,же дідько ногу зламає! Я краще за своїх...за "Свободу",за українців,за КУН...а не за те все,і як його розкручувать! Спасіння утопаючих,справа рук самим потопаючих! Згадую дворічну давність...і те які погані були УПА,ОУН,націоналісти... І порівнюю нинішніх лідерів з Бандерою,Шухевичем... Хто так зможе ще! Своїх дітей не дам...і не просіть!