Бо при Порошенку нічого не довели до кінця: ні оцінки Майдану, ні розслідувань вбивств Небесної сотні, ні розслідувань трагедії в Одесі, ні причини котлів на сході... При Порошенку нова влада тільки перенаправляла яникові корупційні потоки собі в кишені, піднімала ціни на ЖКГ, створювала нові офшори і новоспечені бариги товкли копійчину собі в кишеню. Бариги думали як поскоріше нажертися, а не думали про наслідки.
Ти диви, зелебобіки ожили. Появились теми для маніпуляцій і вони тут як тут. І циган тут. Як же без цигана. Городину посадив чи готуєшся жувати фуй кацаполапого без солі?
Скільки "чимало"? Аж п"ятьох))) І то мусет двоє чи троє самі назад повернулися, щоб судитися з гідною владою) Прошу, вивчайте))) офшори порошенка - Пошук Google
Костенко Людмила Василівна, від Європейської Солідарності. Костенко Людмила Василівна — вся правда Біографія, Балотування, Фракції, Декларація Чим ще вона прославилася, крім того, що була помічницею зажопинця Вадима Столяра? А от прославилася вчора ввечері. Трохи хильнула, від проходження перевірки на алкоголь відмовилася, зате їхала з другом, який працює і випиває з нею разом, і той друг вдарив поліцейського. Зараз друг сидить в цюпі. Слончак ударил полицейского: За нападение на полицейского заму Кличко Слончаку грозит до 5 лет заключения, начато досудебное расследование (27.04.20 11:15) « Происшествия | Цензор.НЕТ Якщо думаєте, що Слончак, що вдарив поліцейського, перебуваючи в нетверезому стані, не має жодного стосунку до партії Порошенка, то ви дуже помиляєтеся. Досье: Слончак Владимир Викторович Цікаво, дружина і діти Слончака знають, що їх тато з чужою тьотею напідпитку пізно ввечері по Києву катається? Причому, наскільки я знаю карту Києва, вулиця Льва Толстого прямує зовсім не в бік міста Василькова, де живуть жінка й діти. Це - під залізничним мостом біля Центрального вокзалу, в напрямку Севастопольської площі. Далі - або на Батиєву гору, або на Жуляни.
Та і Столар (в попередньому пості я випадково набрав звичніше Столяр) не зовсім чужий Порошенку. Друга десятка "За життя": Столар і Ко, друзі Медведчука, СБівець часів Кучми Як вони, порошенківці та регіонали ловко людьми обмінюються! Лиш би до корита, лиш би до влади!
Цікаво, чи залишаться хоч якісь сумеіви у людей, щодо планів свинорилої партії війни до останнього українця і її ватажка Свинорила?
Що, борщ почав дешевшати раптом? Мабуть, є вже молоді бурячки-морква-картопля-капуста? Навіть у нас, міських жителів, є це на дачі).Подивимось як буде далі. При Порошенко стійко дорожчав кожен рік.
По цінах Порошенко виконував і перевиконував вказівки наших друзів. Вони сказали "Підняти ціни на 75%" , а наша гідна влада відразу піднімала на 100%. Щоб два рази не вставати ))) Порошенко "похвалився" Байдену, що вдвічі підняв ціни на комунальні послуги для українців Але, якщо глянути глибше і економічніше, то здешевлення борщу ще не значить підвищення добробуту. Бо може бути низька ціна на продукти, але дохід громадян може впасти / І не тільки через коронавірус/. Можна дивитися на низьку ціну, але в паляруші мізер, або і взагалі пусто.
Я зауважив, то тільки Васілію стало добре при Зеленському і при Янику було. Серед військових, кого не зустріну, все навпаки. Он знову:
От гляньте у що виливається пустопорожній бздьож: Зелений барига Olena Berdan-Protsenko 4 год ⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ "Центренерго" почало купувати вугілля за формулою "Роттердам плюс" Міненерго за дорученням президента України Володимира Зеленського за... Показати більше...