В мене є пропозиція - давайте створимо на форумі тему на зразок "Школа фотографа" і будемо ділитися досвідом.
Та і в мене особливо нема, але кожен по ниточці - бідному сорочка. І ще одна користь буде - менше буде часу гризтися в конфліктних темах.
В Сокалі на дитячі садочки закупили 5 тонн масла по ціні 90 грн/кг. При середній ціні на Шуварі за цей період 50 грн/кг. при чому на таку закупку можна було виторгувати ще 7-10 грн. я вже мовчу що можна було і в виробника купити ...От вам і фарт
От цікаво звідки в них взявся такий бюджет щоб закупити таку кількість масла, а що діти тепер тільки маслом будуть харчуватися?