Львів очима швейцарця '09

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 5 лют 2009.

  1. Ну не завжди людина любить свою роботу. А на ту, яку любить, не йде, бо там платять менше.

    Я звичайна людина. Не розумію, чому на щось позитивне кажуть "європейське", хоча воно не завжди пасує.

    Стоп, стоп! Ви вважаєте, що усі багаті українці крадуть? Не будьте такою категоричною. Я знаю людей, які чесним шляхом заробляють багато.

    Більшість - це скільки?

    Ну якщо цей європеєць судить про країну по кількох її представниках, то хто йому лікар? Багаті є скрізь - навіть в Анголі. Завжди були і бідні, і багаті. Пропонуєте всіх зрівняти, як при комунізмі? Хоча і при комунізмі такого не було.
     
  2. night

    night Well-Known Member

    А чому більшість українців не любить свою роботу не задавались питанням? В нас кожен хоче бути директором і при тому нічого не робити. А в Європі підхід такий: хто на що вчився ту роботу і має. І усвідомлює своє місце в суспільстві і не нарікає що його не дооцінюють.
    По перше я сказала відсоток а не всі. По друге відсоток який не краде і живе круто дуже маленький. Тобто прошарок середнього класу в нашій державі практично відсутній. Що не є нормальним показником розвинутої держави.
    В кожного міста свій відсоток такої більшості. Якщо говорити про Львів то 2-3% від 800 тисяч живе добре. Решту повезло менше.
    Навіть по політичних представниках вже можна судити нашу країну. Одяг Тимошенко, польоти Рудьковського за державні кошти, відпочинок політиків по курортах, машини дітей наших політиків. Не полінуйтесь і почитайте зарубіжну пресу. Як про нас думає світ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. До чого тут бути директором? Я хотіла бути художником чи дизайнером. Але батьки відправили у КНЕУ. Я навряд чи любитиму свою роботу, бо це не моє. Так і інші люди.

    Цікаво, а як ви це визначили? У міліції чи податковій працювали?

    :haha: :)))
    А хто їх вибрав, га? Отож бо.
     
  4. night

    night Well-Known Member

    відправили...звучить ніби в в армії. В тому то ми і відрізняємось від європейців, американців що робимо як нам кажуть а не як ми хочемо. А потім нарікаємо на долю, роботу, несправедливість життя.
    А ви логічно подумайте де (як) можна заробити на будиночок в Конче Заспі для прикладу.
    Йдеться не хто вибирав і кого в цій темі. А про те як нас сприймають в світі. А політики це лице будь якої держави.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Як не парадоксально, але нарікаєте ви, а не я. ;)

    Блін, а хто винен в тому, що нас, як ви кажете, так сприймають? Чи не ми самі? Ми політиків вибрали? Ми. От тепер

     
  6. night

    night Well-Known Member

    тоді що це ? "Я хотіла бути художником чи дизайнером. Але батьки відправили у КНЕУ. Я навряд чи любитиму свою роботу, бо це не моє."
    І взагалі це тема про Львів очима іноземців або людей які побували за кордоном і вернулись. І їх враження. А за враження не судять. В кожного своє бачення. В мене своє. Ви поїдете кудись і повернетесь також враження свої будуть. Ще в когось геть протилежні враження будуть. Все відносно. Я написала свої думки про те що кидається в очі після повернення з за кордону особисто мені і про політику чи хто чим не задоволений в своєму житті в цій темі бажання не маю продовжувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Единственное, что я могу сказать по этому поводу, что если бы Цюрих, Базель или Люцерна 50 лет находились под "советами" (с перерывом на войну), то про них тоже можно было бы сказать, что они переживают "перехідний період між новими часами і совковими рудиментами".
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Складається враження, що чувак ходив по найглибших притонах Сихова чи Левандівки...

    От дивує мене та "європейськість", не розібравшись в чому справа, навішувати ярлики всім підряд і повчати, повчати...Цікаво, як би він відреагував якби назвати їхнього Вільгельма Телля терористом...В цій біографії теж проглядається насильство, а разом з тим, Телль - національний герой Швейцарії і пам"ятників там йому напевно не мало.

    А щодо порівняння Львова з іншими містами Європи. Так, звичайно, у Львові є дуже багато проблем, але я би застеріг від телячого захоплення західними містами. В кожному місті є свої проблеми і щоб їх відчути, треба хоч деякий час в ньому пожити і інколи ті проблеми, що здалеку видаються незначними, зблизька досить сильно заважають жити. А приїхати в якесь місто як турист, пробігти його туристичні принади за пару днів, то не дає майже ніякого уявлення про справжнє життя міста
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. night

    night Well-Known Member

    Цілком з Вами згідна. Але є одне велике АЛЕ. В Європі роблять висновки з проблеми і стараються їх не допускати в подальшому, виправляють. А в нас чомусь думають що проблема вирішиться сама по собі. Або ж кожен раз влада тратить купу грошей на заліковування тої самої проблеми.
     
  10. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Перепрошую, що відповідаю на давній допис - художником, дизайнером тощо - можна бути завжди, маючи будь-яку освіту, і застосовувати свою творчість будь -де. Це я кажу як людина з досвідом, якій реально довелося працювати в десятках галузей і бути фізиком, хіміком, лікарем, художником, дизайнером, конструктором, "мікроелектронщиком", водієм, перекладачем, технологом... Ні і ще - десяток професій. Це не якийсь унікальний випадок чи похвальба - будь-хто, хто займається бізнесом - зрозуміє, про що я.

    Батьки, які "відправили" тебе в КНЕУ - дали тобі шматочок хліба, назавжди. Не відпиxуй його, бо це нерозумно. Економіка - рушій всього, в тому числі і твого бажання залишатись креативною і творити. А на масельце, чи кав"яр, як кажуть євреї, ти маєш заробити сама, і тут тобі знадобляться всі твої таланти. Всі. Гарантую.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. volk

    volk Well-Known Member

    Оце точно, і не тільки ті, хто займається бізнесом. :) Кожна людина повинна мати свій "кусок хліба", а працюєш ти за фахом чи ні - це вже інша справа.
     
  12. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ось це найгірша різниця з Заходом, похмурість, набурмошеність перехожих. Дивляться, ніби ти їм щось винен ... за кордоном все по-іншому, як казав колись Задоронов: "Когда мне в Америке на улице улыбнулась одна девушка, я подумал, что она со мной заигрывает, кода улыбнулась вторая, я подумал, что у меня что-то расстегнуто, но уже когда 3-4-я, и т.д. я растерялся вообще"
    "На лице же нашего человека - все наша жизнь "отпечатана", "этапы большого пути""


    Думаю, той совок ще не скоро з нас вийде. Має ще декілька поколінь перейти.
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Загальне правіло, не жаль. То-же казали і поляки, що їздили на захід, ще у 90-х. Тут лише зараз з отим троха ліпше...

    Чомусь ми такі затяті...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. А чого я повинна дурненько либитися? Може, я втомлена, може, в мене купа своїх проблем.
     
  15. meduzka

    meduzka Member

    От якраз і в тому і різниця, що у них зовсім інші проблеми...вірніше, проблеми іншого рівня - в нас вони глобальні, в них прості щоденні - вони більш впевнені у завтра, ніж ми...і все це є у нас на обличчях...тому вони і либляться, а ми всі похмурі і озлоблені...(((
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Якщо б журналіст з "Нойе Цюріхе Цайтунг" побував би у Дніпропетровську чи Харкові, він би і не таке написав. :mocking: От тоді йому би вражень вистачило на все життя.

    Львів, щонайменше, досить красиве і не таке брудне місто.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Та ніхто й не каже дурненько либитися, можна бути просто серйозним, але щоб обличчя випромінювало якийсь оптимізм, доброзичливість.
    А то, як перший раз приїхав з Європи (в середині 90-х) це дуже кидалося в очі! Якісь всі такі, не те, що серйозні, а, часом, місцями і озлоблені на цілий світ!!! Не можна ж такими бути!!!
    Не можна так на всіх дивитися на вулиці, як на, якихось, конкурентів по життю, чи як то сказати точніше ... не знаю.
    А то така набурмошеність, виглядає, ІМХО "по-рагульськи", "по-галичанськи" (звздрість сусіду), "по-українськи", чи, точніше "по-совковому"...

    Не думайте, що на Заході такі всі "в шоколаді", так їм легше фінансово, але ж також проблеми є. І бідні там є і багаті... але, ментальність інша, нажаль, краща... Там як людину спитаєте "Як справи?", американець скаже з посмішкою "ОК!" і то ЗАВЖДИ!!! Ну, чи майже завжди....
    А що наш скаже? Навіть якщо все не так вже й погано, то, здебільшого почне жалітися, така вже ментальність. Нам шкода самих себе, чи що... хоч навкруги повно людей, яким дійсно, важче за нас...

    Життя одне, треба кожен день ним тішитися, невідомо, що чекає нас на тому світі...
    Я розумію, що вдома можуть проблеми бути, на роботі начальство чи колеги настрій зіпсують, але не потрібно цього переносити на своє повсякденне життя. Життя, воно таке, полоса чорна-полоса біла, сьогодні проблеми, завтра все буде ок! ;)
    Якщо кожен почне з себе, це буде тільки плюс для нашої держави, для нашого міста і іноземні туристи будуть мати краще враження від "львів"ян".
    Чисто моя власна думка.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. meduzka

    meduzka Member

    Це все точно.
    А ще мені здається, що українці - то нація, яка вірить в чудо. І постійно його чекає. Тобто, СИДИТЬ і чекає...що прийдуть і "начудять", і нам ніщо не треба буде робити....не треба буде старатися, працювати, включати мізки...Отак ми сидимо і чекаємо...Але чогось ніхто не приходить і не робить "чуда" і ми не стаємо відразу всі багаті і щасливі...Тому і злимося, що треба все самому робити...а ліньки і, як мінімум, впадло...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Але навіть не порівнюючи з успішними західними країнами ...
    От в Індії - народ у цілому живе гірше, ніж у нас, але посміхаються, не такі напружені й озлоблені, люди якось простіше до життя відносяться. :)
    Все залежить від менталітету.

    А доброзичливість перехожих на вулиці - добре піднімає настрій на весь день. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Е там, це взагілі не український патент, вроді регйонализм радше
    Був навіть такий бородатий шмонцес
    - Мойше, скажи як там справи ? так одним словом !
    - Доообре ...
    - Ну а так в двох словах ?
    - Не добре... :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)