Свідоцтво про народження видається вповноваженою на те інстанцією. Жодна польська "організація" не може видати свідоцтво про народження іноземцю, бо це є урядовий документ, засвідчуючий особу.
Саме так. Польські уряди видають метричні посвідчення особи тільки польським громадянам, українські - українським...
Ні.... Реєстрація за 14 днів від народження є обов"язкова для всіх. Це посвідчення народження і не має ніччого спільного з громадянсьтвом. Інформація для иноземців про це на сайті МВС. http://www.msw.gov.pl/portal/pl/653/8722/Wszystko_o_akcie_urodzenia.html (можете переключити на англыйську...) і ще з ыншого ресурсу польською ---------- Додано в 18:39 ---------- Попередній допис був написаний в 18:37 ---------- Так, йдете саме туди, але вони не мають справи до громадянства Вашої дитини.
При вісй повазі, Агатоне, але Ви зараз говорите про польське право, котре, мабуть, не заперечує такої можливості. Але громадяни України повинні керуватися законами своєї країни. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0719-00?test=4/UMfPEGznhhxYY.ZiIg0p.RHI4Q2s80msh8Ie6
Звичайно, тільки про польське. Тому, що ціла бесіда почалася з того, що батьки хочуть подальше жити у Польщі і надіялися що дітя дістанє громадянство автоматично після народження. (так зрозумив це, що писала Танюшка). Як вже знаємо - не дістанє. Ціле питання взагалі має сенс, если говоримо про люди проживающих у Польщі довжчи час, або декого із зовні ЄС, кому трапилося родити у Польщі. Та скажем так. Польска адмінистрація у нормальному режимі (батьки відоми, документи в них є) не зайімається питанням громадянства дитини - тут Ви праві - кожен має тут керуватися законом своїй країни. Але реєструвати кожне народження треба. Потрапить людина з дитиною на кордон і що подальше ?
Ми згоди дійшли - керуватися законами своєї країни. Нічого в тому екстраважкого нема - я колись також потрапила за кордон з дитиною.
я б усе одно сказав - і країни, у якої дитина народилася, поки не повернеться у батьківщиу. Зрештою, загальлний принцип всюди такий же - на час перебування на территорії данної країни кожен, великий чи малий, мусить керуватися її законом в межах, що стосуються іноземців. але ми говоримо про новонародженну за кордоном
А яка різниця? І у цьому випадку її батьки керуються законами тієї країни, громадянами котрої вони являються. А у випадку України все однозначно - батьки повинні зареєструвати народження дитини у інстанціях, зазначених вище.
Добрий день. прохання до добрих людей які мають карту. скиньте будь ласка пдф файлик анкети вже зареєстрованої по карті поляка. Бо хочу подавати на візу і боюсь що щось зареєструю неправильно і вийду з консульства з нічим і прийдеться знову туди йти. просто незнаю які поля пропускати а які правильно заповнити. тому хочу зразок. за гроші реєстрацію не пропонуйте.
http://www.lwowkg.polemb.net/files/documents/KP/KP wzor.pdf ---------- Додано в 10:30 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ---------- День добрий. Можливо хтось знає, де знайти перелік документів для вступу до університету в Польщі. Завчасно дякую.
дякую, але це трішки не те) карта в мене вже є. я шукаю зразок анкети в консульство на отримання візи по карті поляка.
її реально самому зробити тільки знати польськумову говорити я зробив але я неповнолітній то я ходив з татом мій брат зробив він поанольітній він тільки говорив ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:04 ---------- таяк на україні тільки на дохторат їнакше
Хто знає, коли подаєшь на карту якщо є маленьки діти їх також можна вписати в саму карту. Як це зробити? Може десь треба зазначити в анкеті ?
до чого тут це. Карта це можливість будь-коли сісти і поїхати в Європу і не думаючи про запрошення, пів кілограма документів, стояння в чергах чи переплачування турагенствам
Не знаю, як зараз, але перше свідоцтво в уженді стану цивільнего Данило отримав у Н.Сончі, при українському громадянстві батьків. У 2001 р.