Євромайдан (3)

Discussion in 'Євромайдан' started by Полковник, Jan 20, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Насправді не зважаючи на те що з'явились вбиті (Царство їм Небесне) і сотні побитих, незважаючи на всі бикування беркута і спалену вул. Грушевського Я переповнений ентузіазмом....А ті всі "силові" акції влади, вони не від сили, а від безсилля.

    Такий народ в стойло не заженеш. Перемога вже ДУЖЕ близько.
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 3
  3. ricardo

    ricardo Well-Known Member

    1941

    [​IMG]



    2014

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    5
    З точки зору застосування зброї повний ідіотизм те що він пропонує це самовбивство.ніхто ніколи по ногах не стріляє.тільки по корпусу, решта типу в руки, ноги то голівудська казка для ніколи не стрілявших.зброя повинна бута заряджена і готова до приміннення .
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо хорошого? Перекладаю на нормальну мову - якшо Янукович не розжене Майдан, то не отримає грошей.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Бляха, мих.... ангелятко з крильцями блiн...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Раніш говорили - "Ссср - самая читающая страна".
    Тільки забували додати "між рядків".
    Тож заголовок слід розуміти так:
    "Москва сцить спонсорувати Януковича, якщо з'явиться загроза московським грошам."
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Янукович дуже класний дядько, з мирного і добродушного Майдану всього за кілька тижнів він зумів створити справжню повстанську армію. Зараз на Майдані в будь який час може зібратись більше 100 000 бойовиків.Це вже не ті люди які були місяць тому, в людей пропав страх, і з'явилась впевненість в собі.
    Майдан можна хіба розбомбити з повітря, іншого способу його розігнати Я не бачу...
    Навіть автоматична зброя і гранати вже не поможуть...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це чисельність УПА по максимуму, їх було в різні періоди від 20 до 100 тисяч. Але я вчора дивився як соціолог Бекешкіна давала дані, в ряди бійців готові вступити 0,3% населення країни, а це вже 300 000 бійців, тобто три УПА. Якшо Артобсерам і Василям ця цифра не здається вагомою, то подиввсяб на їхні пики, коли ця армія вступить в дію.

    Спецпідрозділ "Беркут" налічує максисум, з усіма резервами, по всій країні, 6000 чоловік.


    Майдан можна, а майданівців ні.

    Знову ж таки, наскільки вистачить 6000 опричників коли заговорить щось суттєвіше, ніж рогатки. Під час воєн така кількість втрат могла бути і за тиждень і за день.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    От це я чую козацький дух :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Янукович повинен здохнути, як тварина.
    Смерть аля Чаушеску для нього надто почесна.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як Каддафі - саме воно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Перекладаю на нормальну мову: Не отримає грошей - нічим буде утримувати каральні органи.(читайте бюджет)

    А нічим кормити каральні органи - нафік каральним органам потрібен такий пахан?

    ---------- Додано в 19:24 ---------- Попередній допис був написаний в 19:22 ----------

    Шо ?

    Черкаси?


    Ну це вже щось...:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так нікого нічим буде утримувати, яка різниця. Путлер як би говорить: "Якшо побачу, шо ви дали слабину, зрозумію шо вам каюк, грошенята не підуть".
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Без господаря, вони будуть ще небезпечніші. Відстріляти, або хоча б відловити як скажених собак.

    ---------- Додано в 19:26 ---------- Попередній допис був написаний в 19:25 ----------

    Слабину?...Та режиму вже срака, а не слабина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Зі сцени Майдану думка прозвучала - такі звірства притомні навіть службовці з Севастополя не можуть творити. Дуже вірогідно що росіяни. А поскільки вони в любий момент можуть звалити військовими літаками в Росію, де вони й служать, то їм нічого боятися, тим більше українських законів. А бандерівців вони ненавидять більше всього на планеті Земля. Якби сказали шо можна вішати на деревах в Маріїнському парку - вішали б.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    З першої години ночі до п’ятої ранку нам вдалося від’їхати від міста лише на 40 кілометрів», - заявив представник Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» у Кіровограді Сергій Михальонок.

    За його словами, автівку, що прямувала до Києва на підтримку Майдану, цілеспрямовано зупиняли на дорозі, чіплялися до всіляких дрібниць.

    Також представник «Третьої Української Республіки» повідомив, що на вчорашньому мітингу, містяни зібрали близько 5 тисяч гривень і передали їх до столиці.

    «У Кіровограді влаштувати страйк досить проблематично. Адже працюючих підприємств дуже мало і всі вони є провладними. Проте небайдужих людей досить багато: щодня, а то й двічі на день, громадяни виходять на велелюдні мітинги», - розповів він.

    За словами Сергія Михальонка, черговий пікет запланований на п’ятницю.

    «Біля приміщення обласної Ради ми вимагатимемо відпустити активістів, які були затримані цими днями. Відповідне звернення до місцевої влади вже готується і буде оприлюднене на сьогоднішньому Народному Віче», - зазначив представник «Третьої Української Республіки».

    Нагадуємо, суд арештував банківські рахунки, на які збирають гроші для потреб Євромайдану і Автомайдану.
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    В московському патріархаті бунт
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

Thread Status:
Not open for further replies.
а де твій аватар? :)