View: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/photos/a.596416460397913/3001081153264753/?type=3&theater зі я розумію, що дані ресурсу Львівські підприємці інвестували понад 30 млн грн на допомогу у боротьбі з коронавірусом: перелік підприємств не є показником і критерієм. Але щось не бачу там того, хто тут найбільше дзявкає
Садовий: Обережно, фейк! View: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/photos/a.596416460397913/3011314135574788/?type=3&theater
Садовий: Доплати для медиків, свято VS карантин, та мудре рішення Владики Мокшицького. А також чим живе Львів окрім карантину. Дивіться і поширюйте відео Бережіть себе та рідних!) View: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/videos/233383551233119/?__xts__
Я у такому не сумнівався, дехто знову буде казати, що який файний мер, хтось новий буде красти більше і буде другий Лукашенко.
А якщо не приваблює, та і постійних незамінних не буває то чо-сте вибирали Садового три рази запорідком?
В інших темах всякі Хомчини та інші порохоботи, дорікають чому Порошенка не вибрав, а тут, ніби я Садового вибрав, та ніразу я його не вибирав.
А хто ж тоді Садового вибирав? /Я говорю про тих львів"ян, котрі тусують на ЛФ./ Бо виглядає так, що ніхто за Андрія Івановича не голосував крім його тещі і Катерини)))
Сьогодні від одного почув, що поганий Садовий, багато дурниць наробив, але буду йогно вибирати, бо нема більше кого. Такий виборець може бути не один. Не може бути, що нема кого, як дійсно нема кого, я краще буду противсіхом.
@Lanktocha, Ви не переймайтеся цим... І без Вас, інші львів"яни виберуть гідного мера. Може навіть і не Садового;
View: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/photos/a.596416460397913/3149544675085066/?type=3&theater
Сконтактовувався зі старими знайомими із Львівелектротранс, у працівників борги, затримки зар.плат, щоб це покрити, ймовірно, що і після карантину пільгового проїзду для пенсіонерів та інвалідів не буде. В інших обласних центрах є пільговий проїзд, у кращому стані громадський транспорт, ще один значний мінус Садового, а декому "Файний мер".
Ще і не знаю, хто буде балатуватись. Із ймовірних претендентів, навіть краще вже, як "менше зло" Кошулинський.