Чи треба розділяти Україну?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Бійцівська Рибка, 14 лют 2010.

?

Чи треба, на вашу думку, розділити Україну на кілька держав?

  1. Так, і негайно

    24,6%
  2. Так, але не зараз

    3,7%
  3. Ні в якому разі

    60,3%
  4. Важко відповісти

    11,4%
Статус теми:
Закрита.
  1. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    К вашему сведению,для меня этот язык второй родной.А насчёт "когда я был школьником...",так это начало цитаты.Чтобы не приводить всю цитату ставят многоточие,только и всего
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ше можна брати кредити для країни і їх же красти, на гОлови майбутнього покоління.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Survivor

    Survivor New Member

    А з чого Ви такі висновки робите? Я про виділений текст. Ви в донечан питали, чи хочуть вони бути українцями, громадянами України? Ні, я ще можу зрозуміти, коли так кажуть про Севастопіль... Але Донецьк?

    Те, що у львів'ян та донечан різні погляди на Україну, не робить одних українцями, а інших - "неукраїнцями". Перед тим, як присягати любов'ю до Україну, непогано було б зрозуміти її та її історію. Історію розділеного народу, який лише 20 років назад став незалежним. Звичайно, в наших умовах не може бути такого, щоб одна ідея та одне бачення України вийшли в лідери.

    Коли ви наливаєте в чорну каву білого молока, хіба молоко стає чорним чи кава білою? Вони змішуються та образують нейтральний колір. Так і тут... Йде дуже важкий процес інтеграції. Процес, в результаті якого буде змінено, як Західну, так і Східну Україну. Але зупинити цей процес - означає відкинути обидві частини України далеко у минуле та остаточно зруйнувати економіку.

    Коли народ зрозуміє що є важливим, з якими відмінностями один від одного можна змиритися, тоді й постануть питання перед політиками: куди ви нас, шановні, тягните? Це те, чого вони бояться, тому активно продовжують сварити народ між собою. Обом частинам України життєво необхідно зрозуміти, що ми різні, але є в нас багато спільного. Це більш важливе...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    У всіх ніс посередині?
     
  5. Survivor

    Survivor New Member

    Що Ви хочете почути у відповідь на це?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я схиляюся до думки, що треба розділятися. Хоча можливо мало часу пройшло, щоб ми спробували стати єдиними, але бачу що єдність наша тільки підривається останнім часом. Посудіть самі - насправді Україна крім Західної і Східної ще є Центральна зі своїми особливостями і вподобаннями. Крім того Захід сам по собі складається з Галичини, Закарпаття, Буковини, Волині, Поділля, це дуже різні по характеру і схильностям люди, вони штучно обєднані разом у своєму сусідстві. По версії італійського журналу розподіл і станеться, як це не сумно на три частини, при чому Волинська область відійде до Білорусі.
     
  7. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    І на кілька ж частин? Не перелічити. І як ті Штати, кляті, уживаються разом?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В Штатах немає таких проблем, Штати мають здатність асимільовувати, як і Росія. Україна не має такої здатності. Я карти розподілу не малював, не маю поняття як це зробити, але єдиним регіоном, який має культурний і ідейний фундамент, щоб не бути failed state, рахую Галичину. Всі решту (на рівні регіонів, а не окремих особистостей) - з совковою кашею в голові.
     
  9. Defender

    Defender Well-Known Member

    Как английский лорд винницких регионалов шокировал

    Винницкие регионалы привезли в Украину уважаемого депутата Европарламента Ричарда Балфе. А он в ответ посоветовал Виктору Януковичу больше не баллотироваться в президенты и пожалел, что Украина слишком велика для Евросоюза.

    Местные регионалы еще не празднуют победу, но уже анализируют, как результаты местных выборов могут быть восприняты в Европе. Так, член Ассоциации бывших парламентариев государств-членов Совета Европы, руководитель общества «Украина-Польша-Германия» и глава предвыборного штаба винницких регионалов Сергей Татусяк пригласил в Украину депутата Европарламента в 1979-2004 годах, лорда Ричарда Балфе. Англичанин принял участие в коллоквиуме «Миграционная политика и интеграционные процессы в Европе».

    Уже немолодой, но все еще влиятельный экс-депутат Европарламента объяснил, как воспринимают в Евросоюзе нашу политику и какими могут быть будущие шаги евросообщества по отношению к Украине.

    Сначала лорд шокировал присутствующих, заявив, что Украина никогда не сможет решить одну проблему на пути к интеграции в Евросоюз. И эта проблема - немалые географические размеры.

    - С этой проблемой еще 12 лет назад столкнулась Турция, когда подала заявку на членство в Евросоюзе. Они до сих пор не стали членами сообщества. И это неудивительно, ведь Германия, мнение которой имеет очень большую роль в Евросоюзе, не любит большие страны, - сказал Ричард Балфе.

    По мнению лорда, украинский должны сосредоточить свое внимание над другой проблемой, которую способны преодолеть - это коррупция.

    - Это главная проблема, которую необходимо решить на пути в Евросоюз. Это не только беспокоит и мешает нам. Решение проблемы коррупции в ваших интересах, ведь, если у вас человек видит диплом и может сказать, что он куплен, то это свидетельствует о том, что люди не доверяют государственной системе, - услышали винничане от английского лорда.

    Также помочь Украине приблизиться к Евросоюзу могут хорошие отношения с Россией.

    - Этим отличается Евросоюз от Соединенных штатов. Америка хочет отделить Украину от России и портить отношения между вашими государствами. Последние годы это показали. Мы же, наоборот, за хорошие отношения Украины со всеми соседями, поскольку это способствует развитию Европы, - сказал Ричард Балфе.

    Я хотел бы пожелать Януковичу не быть больше двух раз Президентом, чтобы не надоедать людям. Не стоит ему идти путем Путина, - сказал Ричард Балфе.

    Беспокоило регионалов восприятия в Европе нынешнего украинского президента. Лорд заверил, что в Брюсселе Виктора Януковича воспринимают как человека, с которым можно иметь дело. Но дал понять, что этим не надо злоупотреблять, устанавливая тотальный властную вертикаль.

    - В любой демократии рано или поздно людям надоедают лидеры. И я хотел бы пожелать Януковичу не быть больше двух раз Президентом, чтобы не надоедать людям. Не стоит ему идти путем Путина, - сказал Ричард Балфе.

    Привлек внимание лорд Балфе к теме НАТО, в последнее время перестала беспокоить украинских чиновников. По его мнению, сейчас Североатлантический альянс играет совершенно другую роль, чем во времена своего основания.


    - Раньше главной задачей НАТО была охрана границ в Европе, а теперь - развитие сотрудничества, - сказал лорд Балфе.


    Англичанин уверен, что в итоге Украина станет одним из участников сообщества. Правда, надо определиться, хотят ли этого сами украинский. И подать заявку на вступление, которая будет рассматриваться не менее десяти лет.
     
  10. Яке до цього діло Італії, щоб судити? Ще й до Білорусі? Хто ті версії вигадує?
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Итальянский журнал о геополитике Limes прогнозирует распад Украины на три части. Согласно экспертам журнала, это может произойти в результате геополитических изменений и нарастающего мирового финансового кризиса.
    В итоге, как пишет издание, на месте современной Украины возникнут: Восточная Украина и Крым - это Харьковская, Луганская, Донецкая, Днепропетровская, Запорожская, Херсонская области, которые войдут в состав Российской Федерации; Центральная Украина - это Черниговская, Сумская, Житомирская, Киевская, Полтавская, Винницкая, Черкасская, Кировоградская, Николаевская, Одесская, Хмельницкая и Черновицкая области, которые войдут в новый "Российский союз"; Западная Украина - это Ровенская, Львовская, Тернопольская, Ивано-Франковская, Закарпатская области, которая будет придерживаться нейтрального статуса. Причем Волынская область, по мнению аналитиков, отойдет Беларуси.

    http://ru.tsn.ua/ukrayina/zapadnye-eksperty-ukraina-skoro-raspadetsya-na-tri-chasti.html
     
  12. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    З якого взагалі дива? Волинська область - це типова України, ніяка не Білорусь. У Волинській області основна мова - українська. Культура теж українська.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Воно близьке до дійсності, багато людей там живуть, продаючи білоруські товари, діалект Північного Полісся вже дуже близький до білоруської мови. Ну і відношення до історії в них класично "орадянщене".
     
  14. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Це у вас на Франківщині - діалект, а на Волині - нормальна українська мова, без усяких діалектів та акцентів, така ж, як і в Полтавській області, там де мова - еталонна.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    У всіх регіонах Західної України свій діалект. Я казав про Північне Полісся - це Ратне, Камінь-Каширський, Любешів. В Рівненській області теж - Сарни, Рокитне, Дубровиця. Досить відлюдкуваті краї.
    Про Полтаву вірно звичайно. Одна біда - зараз в Полтаві не знайдеш україномовного жителя, а область під диким суржиком. І це прискорбно.
     
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Знавцы мовы...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    О, знавци історичних реконструкцій підтягнулись. Знаєте що українською, а не по-українськи? Паляниця?

    ---------- Додано в 21:54 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

    О, знавци історичних реконструкцій підтягнулись. Знаєте що українською, а не по-українськи? Паляниця?

     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Nevermind

    Nevermind Просто персона





     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ну, якщо брати Німеччину - то там північні німці взагалі південних признавати не хочуть... Проте живуть, хоч і по федеративному ладу. Але ж розмовляють як не як однією мовою, хоч діалектів - хоч завались...

    ---------- Додано в 01:13 ---------- Попередній допис був написаний в 01:11 ----------

    А мо ми себе чесь хапанем? А ні взгляда...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)