ІІ світова війна. Основні дати перед початком 2 світової: Вересень 1938 Розчленування Чехословаччини за наслідками Мюнхенської угоди. Березень 1939 Захоплення профашистською Угорщиною Карпатської України, що постала як незалежна держава після розчленування Чехословаччини. Вересень 1939 Німеччина та Словаччина вчинили напад на Польщу (1 вересня) — почалася Друга Світова війна. Великобританія та Франція оголосили війну Німеччині 3 вересня. Протягом семи місяців бойові дії на Західному фронті мали малоактивний, позиційний характер, тому цей етап війни набув назву «Сидячої» або «Дивної війни». Активні бойові дії точились лише на морських комунікаціях. СРСР виголосив свій нейтралітет. США виголосили свій нейтралітет. 17 вересня за наказом радянського уряду Червону Армію було введено на землі Західної України та Західної Білорусії. Пізніше Західна Україна (1 листопада 1939 року) і Західна Білорусія (2 листопада 1939 року) увійшли до складу СРСР. Велика Вітчизняна війна — термін, яким радянська історіографія та ряд пострадянських істориків країн СНД окреслюють радянсько-німецький збройний конфлікт 1941—1945 років у рамках Другої світової війни. Війна ІІ світова вже тривала два роки, а СРСР тільки вступив у нього в 1941 році . І завершилася ІІ світова війна 2 вересня 1945 року.
між іншим, деякі гарчі радикальні голови називають початок 2 світової - 17 липня 1936 року... але краще триматись канонічної дати а велика вітчізняна війна-таки просто радянсько-німецька війна в рамках 2 світової війни.
СССР вступив не 1941, а почав свою 2 світову в 1939 вдаривши в спину стікаючій кровью Польщі. потім-продовжував в Суомі, Прибалтиці, Румунії... та ні, 17 липня почалась громадянська війна в Іспанії... "великі маневри з бойовими набоями"-як тоді жартували. але правда, краще триматись загальноприйнятої дати.
Я Вам отвечу только на этот вопрос: Для начала. Гражданская война - это война внутри государства между социальными, национальными или политическими группами. А дальше вроде бы и обьяснять ненадобно. Украинцы служили как в РККА, так и в вермахте. Украина во "Второй Отечественной" пострадала больше всех - подсчитывая ресурсы человеческие и промышленные. При чем война эта была совсем не в ее интересах, не ради ее интересов, не из ее инициативы. Все остальные вопросы - это "Тато, а де море?"
абсолютно аналогично и к вам: кто-то запрещает общаться на украинском ? кто-то не дает разговаривать на мове? нет. В чем тогда проблема? словян немерено. Ой, блин, слАвян вы меня уже сбиваете на укр. манер
В мене - жодних. Я цю тему не відкривала. Марусино-Марусино... Он нагорі опитування висить. Людина спочатку питається думки присутніх, а потім доказує, що вони думають невірно ))))
ув Ан ноун опрос проводится на Львовском форуме провели бы его у нас, были бы несколько иные результаты. И вы это знаете.
Марусино, я проводил небольшой опрос на донецком - результаты были противоположные. 1 вопрос: почему русскоязычные никак особо не поднимают вопрос о статусе языка - ваше личное мнение? 2 вопрос: у вас тоже люди считают, что в 1941-45 в Украине была гражданская война?
чому? а взагалі ось випадково тільки-но натрапив на цікаву статтю і пишу тепер, вилізши з-під столу... тому що дуже смішно... але ніби і правильно... http://obkom.net.ua/articles/2007-12/27.1241.shtml
Україна зробила величезний внесок у досягнення перемоги над нацистською Німеччиною та Японією. Щонайменше 5,3 млн осіб, або один із кожних шести мешканців України, загинули у Другій світовій війні. 2,3 млн українців було вивезено на примусову працю до Німеччини. Втрати України становлять 40-44% загальних втрат СРСР. Депортовані з Української РСР складають 78,6% усіх депортованих з СРСР. Матеріальні збитки в Україні оцінювались у 286 млрд. крб (загальні збитки СРСР – 679 млрд, з яких 225 млрд припадає на Росію, 75 – на Білорусію, 20 – на Латвію, 17 – на Литву, 16 – на Естонію). http://gukr.com/article1501.html А взагалі це все вже на окрему гілку тягне...
Зайдіть на форум про українську мову в Росії. Ось де наржався! http://bolshoyforum.org/forum/index.php?topic=35872.new#new
Дійсно смішно, але в нас таки про мову, а в них про збоченців. Та й направляючий від них у нас на ЛФ більш наторілий в справах зав'язування конфліктних ситуацій, всеж таки робота його спонукає. А форумляни наші більш різнобічні, тут і географія, і генетика, і історія, і ще багато чого, а там все повертають на на статеві відносини будь-кого з будь-ким: "Суворов был настоящим мужчиной и спал с простыми солдатами. А вообще вы миня не волнуйте, а то случица, что "Отелло рассвирипело и задушило Дездемону"" P.S. Правда, прочитала тільки 1 та 9 сторінку. З мене вистачило.