Пости Un.Known

  1. Що спонукає їх тримати на прив'язі інших людей?
  2. Депресую. І так два з половиною місяці.
  3. Цьогорічну відпустку я провела з подругою, і мені, мабуть, прийдеться повірити в жіночу дружбу, хоча я й зараз відчуваю подругу більше коханкою, ніж подругою. І сподіваюсь, що зима не виб'є мені з голови планів а) змінити місце проживання, б) отримати капітанську ліцензію, в) допливти (як...
  4. Досить популярна тема на форумах. Ага, так я вам і розказала. )
  5. ... це та, де жінка не знає, звідки гроші беруться, а чоловік - куди вони діваються. :) Мнение: мужчина должен полностью обеспечивать женщину, иначе он теряет свою сущность и дегенерирует Посміялась. Бастарда шляк трафить.
  6. [MEDIA] View: https://www.youtube.com/watch?v=doLjT3QUuyU
  7. Переглянула нові весняні колекції одягу і вирішила худнути. Пішла сьогодні в аквапарк. Поки лізла в джакузі, зловила декілька чоловічих поглядів. Передумала худнути.
  8. ... а здохло як має бути. Зрадив! Знайшов собі іншу, а вдома жінка розумниця-однодумниця, спільне минуле й переживання, пристрасті, і плани, звичайно, спільні друзі й захоплення. А він повівся на борщ і гладкі коліна. В сім'ю, він звісно, повернувся, після домашньої гааги з його батьками, її...
  9. Так, як мене переслідує видіння зеленого поля перед моїми вікнами в січні, так тепер мене починає переслідувати шурхіт піщаних зерняток. Коли лежиш, і чуєш тільки море і настирливий стукіт піщинок об скельця окулярів. І сонце на шкірі... Нірвана.
  10. ... она графа любит (с) І присвячує чергову книгу колишньому коханцю. А оточення співчутливо дивиться на чоловіка. Дами в кролячих шубах обговорюють стару любов по дорозі з базару, чоловіки (здебільшого колеги колишнього коханця) перекидуються короткими фразами:"Чув? - Та чув. Добре, що він не...
  11. ... жінка має більше часу зайнятись собою" (цитата з інтернету) Ранок починається півшостої (тоді просинаються жайворонки), і ще годину на досипання-спостереження вікна-прислухання до звуків-што дєнь грядущій нам готовіт. Тоді через годину вниз, в кухню, за мною тупотять коти, відкрити консерву...
  12. Бувають дні, коли фізичний стан відповідає душевному. Або навпаки. Якщо додати до цього відчуття, що ти спостерігаєш за своїм тілом, як в кіно, і те, що бачиш, не зовсім подобається, до усіх відчуттів додається тонка біль врізаного пальця... тільки де болить - не знаєш. І нема сил. Ні фізичних,...
  13. Осінь. По вінця налити і випити Щастя крихкого опівночі чарку, В гойдалці слухати мовчки, зі скрипотом, Цокіт хвилин на старому дзиґарку. Вже посивіли світанки туманами, Жовтень холодними росами точить, Невипадково здаються оманою Цих вечорів аметистові очі. Бо як завжди, в передвечір...
  14. Клаптики учора. Дощ. Довга телефонна розмова в черзі, після котрої хочеться ризикнути і спробувати устриць. Ризикнути і поїхати туди, куди хочеш. Ризикнути. Чорна асфальтова стрічка. Холодне ліжко з запахом парфумів, котрими користувалась тиждень тому. Горіх, помахуючий голими гілками-руками у...
а де твій аватар? :)