Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
 1. [​IMG]
  Ukrainian Fashion Show by UaModna в Чикаго
  21 червня в Чикаго (штат Іллінойс, США) відбудеться Ukrainian Fashion Show 2015 - це щорічний показ колекцій українських дизайнерів в США, який організовує креативна агенцієя "UaModna".

  Це вже третій показ українських дизайнерів в Чикаго, головна ціль якого представити роботи українських дизайнерів/брендів американському колу клієнтів, а також найбільшій українській діспорі в Америці.

  Цьогорічна локація заходу - Ukrainian Institute of Modern Art, яка вміщає до 400 осіб і оформлена вишуканими предметами мистецтва. Шоу презентує нові українські імена у фешн індустрії.
  Дизайнери-учасники показу:
  Альона Сереброва (Київ) – українська дизайнерка, учасниця Ukrainian Fashion Week, «Volvo-Неделя моды в Москве», постійна учасниця Салону WHO'S NEXT Prêt-à-Porter Paris. Український бренд «Serebrova» представлений не тільки в Україні, але також у бутіках Європи та Азії.

  Анастасія Іванова (Київ) – українська дизайнерка, власниця бренду "Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova", випускниця найпрестижнішої школи дизайну в світі - Instituto Marangoni Paris, постійна учасниця Ukrainian Fashion Week.

  Наталія Коваль (Нью-Йорк) - українська дизайнерка, студентка Нью-Йоркського інституту моди і технологій, її сукню вдягнула перша леді США Мішель Обама під час семінару моди Fashion Education Workshop.

  Лєна Васенко (Івано-Франківськ) – український дизайнер-модельєр, шила сукні для Анни Заячківської ("Міс Україна 2013") для конкурсу "Міс світу 2013".

  "Синій Льон" (Дніпропетровськ) – український бренд одягу, спеціалізується на пошитті українських традиційних тканинних виробів. За 10 років роботи "Синій льон" був відзначений безліччю нагород і сертифікатів.


  Фото та відеозвіти, а також постійні оновлення події можна переглянути на офіційній Facebook сторінці.

  Запрошуємо всіх відвідати "Ukrainian Fashion Show by UaModna", а також будемо раді бачити представників фешн індустрії Чикаго, редакторів модних видань, організаторів різноманітних шоу, власників модних бутіків та фешн-блогерів.

  Ви будете приємно вражені колекціями українських брендів та отримаєте позитивні враження від перегляду фешн-шоу!

  Інформація про попередні покази:
  Джерело - UaModna
 2. [​IMG]
  Інформаційно-розважальна веб-платформа UA Modna об’єднує людей з усього світу!

  Статті, інтерв’ю, фото, відео, проза, лірика, арт – кожного дня нові цікаві публікації. Тут ви знайдете захопливі дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі та наукові доробки сучасників.

  Проект UA Modna стартував у 2012 році і з того часу невпинно знайомить своїх читачів з цікавою та корисною інформацією про українське та для українців. Веб-платформа UA Modna об’єднує людей з усього світу, котрі мають проукраїнський світогляд.

  Наше гасло: БУДЬ УКРАЇНЦЕМ НЕ ЗА ПОХОДЖЕННЯМ, А ЗА ДУХОМ!

  Однією з цілей проекту UA Modna є популяризація української культури та мистецтва закордоном та інформування мешканців України про творчі, наукові та суспільні досягнення представників української діаспори. Адже ми варті того, щоби про нас знав весь світ :)

  UA Modna – це справді живий організм, котрий має серце та душу. Серце нашого проекту знаходиться у місті Чикаго (США) та забезпечує тісні зв’язки з українською діаспорою. А душа розташована в Україні у місті Івано-Франківськ та надає “юамодної” енергії усьому, що відбувається на веб-платформі. Редколегія є своєрідним кістяком веб-платформи UA Modna – вона надає руху усім ідеям, актуальним публікаціям, талановитим авторам і проектам. Кожен зареєстрований користувач стає нашим автором та може безкоштовно створити на даній веб-платформі власний кабінет і самостійно обирати, якою мовою спілкуватись зі своїм читачем/глядачем та яким темам приділяти увагу. UA Modna – багатомовний, мультинаціональний та проукраїнський простір для творчості усіх бажаючих.

  Також, на платформі є UaModna Shop, в якому свої роботи представили одні з кращих хендмейдерів України, тут ви знайдети товари вітчизняних брендів, ексклюзивні аксесуари, твори мистецтва та інше. А головне, все це сторено з любов'ю талановитими українцями. Тому, якщо Вам потрібен ексклюзивний подарунок - завітайте в UaModna Shop.

  Також за UaModna можна слідкувати в соцмережах: Facebook, Vk, Instagram, twitter, Однокласники та YouTube.

  Заходьте, читайте, реєструйтесь і дописуйте, продавайте свої товари!
  www.uamodna.com