Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
 1. В ЗМІ та на телебаченні з'явилась інформація, що у місті Рівному мають намір побудувати копію човна давніх вікінгів, який має дивну назву - дракар (човен-дракон, човен-змій). Це для того, щоб на його основі на місцевому озері Басів Кут створити музей під відкритим небом.

  Здавалось би, що це мила ідея з реконструкції атрибутів давнього європейського минулого, яке маємо знати. Але...

  Напрошується питання: чому саме дракар? Чому човен-дракон, на якому скандинавські зайди грабували і приносили смерть багатьом народам Європи? Чому головний військовий атрибут ворогів слов'янства, ідеологія яких (одинізм) стала основою гітлеризму, нацизму, тоталітаризму, а надалі "русского мира", і є давнім знаком темної біди?

  Чому не слов'янська чи козацька чайка? Та чайка, рештки якої знаходять по усім річкам давнього осердя слов'янського світу — історичної Волині? Чому не наше предковічне та світле, українське та православне?

  Вочевидь, хтось виношує таємне бажання відволікти нас від нашого споконвічного, православного, рідного і світлого та намагається розширити палітру засобів гібридної війни елементами окультизму та атрибутами чужинської ідеології. Про це та інше у статті нижче...  ДРАКАР "ГУНГНІР", АБО КОМУ ПОТРІБНИЙ ЗМІЙ У РІВНОМУ?

  У багатьох українців, в першу чергу рівнян, виникає закономірне запитання: чому човен-дракон вікінгів, або дракар, який завзяті ентузіасти збираються збудувати у Рівному, має незвичну для українців назву "Гунгнір"?

  Що символізує це дивне поняття? Як до такої назви ставитись справжнім українцям?

  [​IMG]

  На фото: Кирило Кожум'яка — символ боротьби українців за світле, українське!

  Про дивну ідею побудови човна-змія, човна-дракона вікінгів, у центрі давніх слов'янських земель, на святих українських теренах історичної Волині, ви можете прочитати тут - Будівництво дракара у Рівному – навіщо?

  Виходячи з того, що організатори самої акції з приводу головних символів дракара, його загадкової назви, нічого не пояснюють, то спробуємо отримати цю інформацію з відкритих джелел інтернету.

  Ось що виходить...

  В одинізмі, як чорній та окультній системі вікінгів, в усіх течіях близьких до нього (наприклад, яхветизмі та ідеології "русского мира"), поняття "Гунгнір" означає — бойовий спис чорного мага Одина, інструмент його чорної сили, головна енергетична зброя для вбивства усіх ворогів.

  А такими ворогами Один вважав світлі народи, включаючи предків слов'ян та українців, яких вбивав, грабував, калічив, гвалтував - Іван Морозенко: Одинізм і яхветизм - антидуховні системи, основа гібридних воєн

  Ворогами він сприймав і конкурентів з власного оточення, які теж поклонялись темним богам антисвіту (Вальгалли) і займались грабежем та розбоями. Гунгнір давав Одину у цьому велику перевагу, як особливо жорстокому нелюду, магу найпотужнішої руйнівної сили.

  Тому висновок очевидний — у Рівному хочуть збудувати човна дракара, який символізує темного змія-дракона (того самого біблейного змія, який спокушав Єву), і планують дати йому чорну назву спису темного мага Одина — Гунгнір, предмету який символізує силу його окультизму та чорної руйнівної магії!

  Хочеться сказати — українці, схаменіться! Що робите?!

  Адже відомо, що у давніх слов'янських та українських традиціях присутня постійна боротьба з темним і зміїним, з брудним і хижим! Боротьба за світле та праводиве, за світлу волю Творця!

  І ця тисячолітня боротьба нашого народу, усіх світлих душею людей, має зрозумілу та давню назву - змієборство!

  [​IMG]

  На фото. Пам'ятник Котигорошко у Києві — пам'ятник змієборству!

  Змієборством проникнена уся духовна боротьба українців минулого!

  Духовне змієборство відтворено у давніх казках (про Котигорошка), у легендах (про Кирила Кожум'яка), у билинах (про Добриню), у народних традиціях!

  Саме через це, потребі повсякчасної боротьби з темним, з чорними духами антисвіту, з адептами темного у миру, наші предки, духовні Отці минулого, вчили з малих літ, щоб подорослішавши, світлі душею люди, мали внутрішню волю протистояти лукавим атакам драконячого та нелюдського!

  Чому ж ми не робимо цього нині? Чому пускаємо у власну хату чорні символи ворожого та антиукраїнського? Ті символи, які є вісниками облуди та духовного падіння!

  Та і чому підносимо на п'єдестал зміїний окультизм та чорну магію?

  Невже духовно осліпли?!

  І ще одне запитання, на яке маємо дати відповідь.

  Будівництво човна-дракара та музею під відкритим небом (скансену) ідея не надто дешева. Вона потребує владних рішень, значних коштів, ресурсів та підтримки ззовні.

  Хто і чому таку здійснює? Кому потрібно, щоб символи змія-дракона, його чорна сила, з’явилися у центрі слов’янських земель?

  Тільки не кажіть, що за цим стоять виключно місцеві ентузіасти.

  Ініціатори, схоже, десь далеко…

  + + +

  По матеріалам з інтернету - Іван Морозенко: Дракар "Гунгнір", або кому потрібний змій у Рівному?
  Коммунарец подобається це.
 2. 0.0.0.jpg
  Нинішній момент в історії характерний тим, що розрив з тоталітарним минулим у України проходить надто болісно та не вповні зрозуміло для загалу.

  Ми досі так і не знаємо які ідеологічні системи минулого, що сформовані на антидуховних принципах, перетворили Україну на країну, яка не відає коренів своїх проблем.

  Тому цікаво знати, як постали ці антидуховні системи? Хто і коли їх сформував? Чи діють вони сьогодні?

  Стаття, що подана нижче — це спроба препарувати тисячолітню історію, намагання побачити джерело темної окультної, антилюдської, антислов'янської, антиукраїнської ідеології. Бо саме вона є підґрунтям німецького нацизму та радянського тоталітаризму, що нині «русский мир».

  Публікація закликає українців бути пильними, особливо стосовно усіляких закордонних ініціатив, непомітного нав’язування нам ідеологічного бруду та чорної атрибутики, з якими тисячоліттями боролись Святі Отці слов’янського минулого. Чому? Читайте нижче...

  ОДІНІЗМ — ТЕМНА ІДЕОЛОГІЯ В ОБГОРТЦІ ІСТОРИЧНОГО РОМАНТИЗМУ

  Після перемоги над гітлерівським нацизмом у Другій Світовій війні, поразки Німеччини та її союзників, усе ж слід визнати, що сам феномен виникнення ідеології гітлерівського нацизму, як і сталінського тоталітаризму, досліджений досить погано і поверхово. Науковці так і не докопались до джерела процесу, зваливши усю відповідальність за світову криваву бійню виключно на фанатичних очільників Третього Рейху. Питається, чому?

  Бо людством втрачена ясність розуміння внутрішньої природи антидуховних феноменів які у минулому стимулювали світові війни, що призвело до вбивства десятків мільйонів мирних землян. Не вивчене і джерело подібних феноменів, причини появи таких на Землі у далекому минулому, на що натякає ціла низка подібних ситуацій на протязі останніх 5-6 тисяч років земної історії.

  Гітлерівський нацизм у цьому списку, за силою своїх наслідків, виявився найбільш руйнівним. У ланцюжку планетарних антидуховних явищ він став глобальною загрозою та проблемою, причини виникнення якої потрібно зрозуміти та оцінити, щоб не допустити подібного у майбутньому.

  [​IMG]

  Фото 1. Чорні ідеології завжди ведуть до кривавих воєн та вбивств

  Вже не раз говорилося про те, що за останні десятки тисяч років діяльність носіїв світлого людського світогляду (даного Творцем), носіїв знань законів Прави, Старотців-Рахманів, неодноразово натрапляла на найжорстокішу протидію адептів темних вчень, шанувальників найагресивнішої та вірусної за природою ідеології антисвіту (https://uamodna.com/articles/viyny-proty-slovyansj... ).

  Варто зазначити, що антисвіт, як духовний вірус, неодноразово здійснював спроби знищення на Землі духовної рахмано-волхвівської системи — системи просвітлення, яка боролась проти проявів хижості, обману, брехні, і яка берегла заповіти Творця. Антисвіт, зусиллями своїх адептів, різноманітних окультистів, орденців, членів темних товариств, військових і державних утворень загарбницького характеру, чинив наругу над усім світлим та праведним на Землі.

  Перипетії планетарної боротьби Старотців-Рахманів і усіх світлих народів з адептами антисвіту описані в багатьох історичних книгах та літописах, включаючи «Біблію» та «Велесову книгу». Остання натякає нам на нові часи, коли антисвіт поставить життя на Землі на грань існування, та коли з'явиться Син Інтри (Син Божий), щоб врятувати людство від руйнівного сценарію.

  Поведінка адептів темного нероздільно пов'язана з головними ідеологічними поняттями антисвіту, які за своєю природою, є прямою протилежністю правилам Прави, бо стимулюють хижу поведінку, брехливість, заздрість, прагнення грабунку, потяг властолюбності, розбою, ініціюють намагання вирішити усі питання виключно застосуванням сили (Сім правил Прави :: «Рівне-Суренж» ).

  Варіацією такої хижої поведінки і є гітлерівський нацизм, який має конкретного ідеологічного батька – одинізм.

  [​IMG]

  Фото 2. Такий вигляд мав носій одинізму — агресивний гот та войовничий вікінг

  Основа одинізму була виплекана в особливих чорно-магічних центрах Середньої Азії у 3 тис. до н. е. Серед таких центрів домінував Асгард, місто, у якому чорна ритуальність сягала самих низів антисвіту і опускалась до рівнів змія-дракона.

  Асгард був заснований на схід від Каспійського моря, у передгір’ях Копетдагу, переселенцями з магічних аккадських (гаккадських, халдейських) центрів Межиріччя, які існували тут у 3-5 тис. до н. е., і звідки чорні маги намагалися ширити свої впливи на усі території Азії.

  У Асгарді був вихований особливий адепт антисвіту, воїн-маг особливої чорної сили, носій надзвичайно руйнівної ритуалістики, який звався Один (Одін, Вотан, Водан).

  Його готували для виконання особливої темної планетарної місії — поширення ідеологій антисвіту на усі землі Європи та Азії і руйнування рахмано-волхвіської (арійської) системи та праведного життя більшості народів які шанували Праву.

  Цим магом та його супутниками (жерцями та численним військом) темні вчення і дух агресії мали бути занесені у різні регіони Європи: до Уралу, на Поволжя і у Прибалтику (у формі яхветизму), а далі у Скандинавію (у формі одинізму).

  Одинський центр на півночі Скандинавії (починаючи з 3 тис. до н.е.) діяв до того часу, до поки його окультисти не закріпились на півночі Західної Європи та суттєво не вплинули на формування войовничої ідеології майбутніх германців та франків.

  [​IMG]

  Фото 3. Шлях Одина у 3 тис. до н. е. та поширення яхветизму та одинізму в Європі

  Побіжно зауважимо, що чорно-магічні одинські місця Скандинавії перед Другою Світовою війною не раз відвідували ідеологи Третього Рейху, які були переконані у допомозі їхнім планам чорних богів антисвіту (Вальгалли).

  Одинські символи (символи антисвіту) та руни (знаки темних духів) стали атрибутикою Третього Рейху, темними емблемами німецького нацизму та фашизму.

  По смерті Одина, зі свого гнізда у Скандинавії, одинізм поширюється по Європі зусиллями нових носіїв – ідеологів з середовища готів, вікінгів, германців, франків. В наступні часи він підхоплюється ідейними послідовниками таких — представниками різних орденських організацій, таємних лож, різних мастей окультистами, магами, а далі, прихильниками тоталітаризму і тероризму.

  І хоча носії одинізму, у тому числі готи Скандинавії та народи з якими змішалися готи на початку 1 тис. н. е., почали сповідувати інші вірування і релігії, чорний дух одинізму не покидав регіон Скандинавії та Західної Європи. Паралельно новітнім віруванням (наприклад християнству) тут існували одинські криваві ритуали, чорна магія, таємне поклоніння Вальгаллі та темним богам антисвіту (наприклад Тору), тривало використання одинських амулетів та символів.

  Діяльність готів тієї пори (1 тис. до н. е. — початок 1 тис. н. е.) можна оцінювати як загальну, європейську по масштабам війну. Готи воювали майже у всіх куточках Європи і були ворогами не тільки слов'ян, але і Римської та Візантійської імперій, гунів та інших народів Європи. Вони множили ідеї одинізму там де вели війни.

  [​IMG]

  Фото 4. Для готів і вікінгів війна, грабіж і насильство, стали способом хижого існування

  Проте саме Скандинавія надалі залишалася головним розплідником ідей одинізму. Уже в 3-1 ст. до н. е. одинізм, зусиллями його магів, через Ютландію (Данію), проникає на південь, в центр Європи, де в німецькому субстракті впливає на появу нового об'єднання – франків (германців).

  На це вказує присутність у франків тих же ознак звіриного стилю у мистецтві, який домінував у їх північних сусідів. У франків, як і у готів, так само превалює ідеологія войовничості, право грубої сили, хижості та загарбництва. Цю войовничість вони принесли до Британських островів, а далі – на схід до Вісли і на південь до Альп (тут вони зустріли опонентів – готів з Причорномор’я).

  Лишень на початку нової ери слов’янські (дулібські) впливи на землі західних та східних оріїв призупиняють рух одинізму у континентальну Європу на декілька століть (https://uamodna.com/articles/taemnyci-istoriyi-ukr... ).

  Проте Скандинавія у 5-8 ст. н. е. підносить Європі черговий одинский удар, який виплескує на континент нових носіїв ідеології одинізму — вікінгів.

  Сьогодні діяльність вікінгів надмірно романтизується і звеличується, захоплюючи необізнаних їх надуманою псевдовеличчю, особливо серед шанувальників історії та реконструкторів.

  Але в реальності вікінги були жорстокими воїнами і вбивцями, грабіжниками і різниками, які не бажали працювати і створювати цінності, а були готові лиш вбивати, грабувати, спустошувати, ґвалтувати, чинити усіляке насильство там де їм хотілося. Боги Вальгалли (антисвіту) їм це вповні дозволяли.

  Арабські літописці 8-11 століть описують вікінгів як примітивних і варварських істот, постійно не митих і смердючих, не здатних мати почуття людськості.

  Ахмад Ібн-Фадлан вказує на вікінгів, як не надто розумних та постійно брудних особин, натомість сильних і статних від природи. Він підкреслює їх неконтрольовану поведінку, грубе і надто примітивне світосприйняття.

  І це цілком правдивий опис носіїв ідеології одинізму — мстивих, жадібних, кривавих та цинічних осіб, найманців і живодерів, які заробляли грабежем та вбивствами.

  [​IMG]

  Фото 5. Для носіїв одинізму життя усіх оточуючих не мало ніякої цінності

  Вікінги у 8-11 ст. н. е. понесли чергову хвилю одинизму в усі куточки Європи, аж до Уралу (там діяли осередки яхветизму – ідеології з якої вийшов одинізм), а також на Близький Схід і в Анатолію (до Візантії та арабів).

  Тут у місцевих владних еліт виникали потреби брутальної сили, жорстокості, безпринципності, які пропонували вікінги, щоб чинити напади та розбій. Останніх же заманювали збагаченням через грабунок у землях небажаних сусідів.

  Походами вікінгів Європою та Близьким Сходом розноситься і супутник одинізму так званий звіриний стиль мистецтва, який з'явився у всіх тих місцях, де воювали вікінги. Поширювалась одиніська темна символіка та усілякі рунічні знаки.

  Поява човнів дракарів (човнів-драконів), зі скульптурами дракона на носі та хвостом змії на кормі, ставали для народів світу знаками біди та війни.

  Не дарма епоха середніх віків у історії Європи носить назву «темних віків». Вповні очевидно, що найголовніша роль для такої невтішної характеристики європейського средньовіччя належить одинізму – варварській та темній ідеології людиноненависництва, жорстокості та грабежу.

  [​IMG]

  Фото 6. Голова змія-дракона на дракарі – бойовому човні вікінгів (дракар – символ змія-дракона)

  «Темні віки» — це ціла епоха воєн по усій Європі, яка супроводжувалась епідеміями, падінням моралі та людяності. Це своєрідна світова війна, яка розтягнулась на декілька довгих і похмурих століть.

  Від такого кривавого та темного минулого Європа стала відходити не раніше епохи Відродження, хоча і після цього прояви одинізму нікуди не зникли. Вони набрали «цивілізованіших» форм та були перенесені європейцями на інші континенти де набирав сили колоніалізм.

  Їх несли різні орденські структури та ложі, таємні магічні товариства, стимулюючи розвиток рабства та кріпацтва, надихаючи війни за новий переділ Європи та світу.

  Ці прояви отримали різні назви, такі як — візантизм, колоніалізм, тоталітаризм, імперськість. Частина адептів та носіїв таких перебралась на інші континенти планети, несучи з собою чорний дух одинізму, темні поняття Вальгалли.

  Очевидно, що колоніалізм, шляхом захоплення територій та населення інших континентів, застосовуючи методи насильства, жорстокої експлуатації стосовно місцевого населення (Азії, Америки, Африки, Австралії), багато в чому повторював досвід готів і вікінгів, але з використанням нових винаходів та досконалішої зброї (техніки, гармат, гвинтівок).

  Світові війни у 20 столітті — це остання велика спроба вирвати шматок награбованого у тих, хто награбував більше, з боку менш спритних (німців, італійців, японців). По суті і по формі — це прояв неоодинізму та неояхветизму, які прикрились націоналістичними і шовіністичними гаслами. Це бенкет старої ідеології у новому вбранні – масці нацизму, фашизму, тоталітаризму.

  [​IMG]

  Фото 7. Жертви німецького нацизму і його одинської ідеології у ХХ столітті

  Німецький нацизм та фашизм 30-х років ХХ століття не став навіть приховувати свого прямого зв'язку з одинізмом. Більш того, він возвеличив і обожнив одинізм. А для закріплення і посилення принципів ідеології насильства та грабунку, його адепти створили особливу імперську структуру – дослідницький інститут СС «Аненербе».

  Свій початок "Аненербе" бере від містичних, чорно-магічних німецьких організацій "Германенорден", "Туле" та "Вріль", які були охоплені романтичною ідеєю реанімації скандинавського, готсько-вікінгівського одінізму. Ці чорно-магічні утворення початку ХХ століття і стали "трьома китами" націонал-соціалістичної ідеології Німеччини.

  Вищі діячі Третього Рейху та керівники СС ще до початку Другої Світової війни неодноразово відвідували одинські ритуальні центри в Скандинавії. Вони спішно створювали нові окультні та магічні центри одинського спрямування у самій Німеччині. Для чого використовували різні замки та історичні споруди (такі як Вевельсбург).

  У таких центрах вони намагались відтворити нове «братство» одиністів (псевдоарійців) та прививали прийнятим в орден СС головні одинські «чесноти» — віру у грубу силу та магічне служіння антисвіту і його богам: Тору, Одину і т. п. (https://uamodna.com/articles/ariyi-nayvyschi-duhov... ).

  Вони виховували у залучених в орден безжалісність до людського і світлого, всіляко возвеличуючи культ фюрера та ідеалізуючи власну смерть заради долучення душі до Вальгалли.

  Саме офіцери СС мали стати новими берсерками (ідеологічно вірними вбивцями, справжніми носіями одинської ідеології) які до останнього свого дня зобов’язувались виконувати темні клятви і нести чорний дух одинізму.

  [​IMG]

  Фото 8. Масові вбивства людей невіддільні від темних понять одинізму та яхветизму

  Але ідеї одинізму (як і яхветизму у формі тоталітаризму) не були остаточно та безповоротно стерті з лиця Землі після завершення Другої Світової війни. Цьому завадила нова війна, так звана "холодна", у ході якої злобливість та ненависть набули особливого, всепланетарного масштабу, а ядерна зброя, як спосіб шантажу, давала змогу ворогуючим сторонам десятки разів знищити усе живе на Землі.

  У другій половині ХХ століття магія одинізму та яхветизму стала у нагоді усіх мастей реваншистам, тоталітаристам, окультистам та носіям ідеї світового панування. Нетерпимість та зажерливість швидко здобрили ґрунт регіональних та локальних конфліктів, стимулюючи світовий тероризм та ідеологію гібридних воєн.

  Україна пізнала їх вплив на собі уже у ХХІ столітті, отримавши удар в спину від свого сусіда, де суспільство давно хворіє ідеями яхветизму і досить схвально ставиться до усього того, що здавна практикував близький до яхветизму одинізм, називаючи жорстокіть та нелюдяність відвагою та мужністю.

  Свою політичну, ідеологічну та військову агресію цей сусід прикрив історичною та псевдоромантичною назвою – «русский мир» (https://uamodna.com/articles/davnjorusjki-litopysy... ).

  Сьогодні носії одинізму та яхветизму і на далі прагнуть покладатися на хитрощі та обман, на силу та підступність, на провокації та насильство, створюючи атмосферу непорозуміння, злобливості, інформаційного тиску, суцільної дезінформації, закриваючи перед людьми правду законів Творця.

  Явними чи прихованими одиністами життя більшості людей на планеті не вважається цінністю. Воно, це життя, стає розмінною монетою у їх злобливих суперечках, в боротьбі за території та природні ресурси, у змаганнях за присвоєння чужого. І не важливо у який спосіб: чи то силою зброї, чи то голодом і грабежем ресурсів, чи то брехнею та обманом.

  [​IMG]

  Фото 9. Результат дії ідеології «русского мира» – неправедна смерть на кавказькій війні

  Старотці-Рахмани вчили наших предків, давніх слов'ян та українців, що жити в Праві, відати Праву, славити Праву – означає бути справжніми православними, щирими дітьми Творця та Світлого Ірію.

  Саме тому життя по Праві у наших предків вимагало життєвої мудрості, взаєморозуміння, внутрішніх духовних зусиль, любові до близьких та друзів, до сусідніх народів, які цінували чесність, любов та мирне небо.

  Хто розумів і приймав це рахманське та православне вчення, хто відчував потребу у чистому житті, той і ставав слов'янином насправді (https://uamodna.com/articles/prava-yava-nava-yak-o... ).

  Тому світ давнього слов'янства та українства — це в першу чергу союз вільних і мудрих народів, скріплений вірою в силу Творця, об’єднаний розумінням мудрості законів Прави та Світлого Ірію. Адже така віра дає справжню дружбу духовно світлих людей, спільне сусідське життя без докорів і бруду, без вимог та загроз, без брехні та підступності.

  Тоді братні народи насправді щирі сусіди, які не здатні підняти руку на світлого душею друга, того, хто очистився від одинскої та яхветичної чорної злоби, від спокуси і заздрощів, від бажання панувати та гнобити.

  Ось чому одинізм і яхветизм – це тисячолітні вороги всього слов'янського, доброго і розумного, праведного і щедрого!

  [​IMG]

  Фото 10. Українці завжди бажали усім світлим народам щастя, любові та добра!

  Нині одинізм та лукавий яхветизм, зумисно ховаються в обгортках історичного романтизму, релігійного та світоглядного невігластва. Силами своїх адептів вони маніпулюють пристрасністю багатьох людей до історичних реконструкцій, розпалюючи цікавість до відтворення чогось незнаного (https://uamodna.com/articles/psevdoslovyanizm-ta-s... ).

  Не обізнаних з окультизмом вони спокусливо заманюють повторювати давні зразки одиніської та яхветичної культури з зображення та знаки які ті не здатні свідомо оцінити. У той же час ідеологи одинізму і яхветизму приховують справжнє значення магічних символів, прикриваючись посиланнями на традицію та культурну європейську та світову спадщину.

  Але яку традицію? Яку спадщину? Світлу чи темну? Ту яка породила гітлеризм та німецький нацизм? Ту, яка привела у Крим та на Донбас підступного ворога?

  Зрозуміло, що головна мета прихильників одинізму та яхветизму привчити нас сприймати незрозумілі знаки на історичних відтвореннях як свої. Адже ці символи, усілякі різблення драконів, зображення богів Вальгалли, графіка одінських та яхветичних рун, приносять у наше життя реальний вплив темних сил та темних духів. Бо це мітки темного, його вінка у наш мир!

  Відтворюючи їх, ми пускаємо на свою землю, у свій дім, до своїх душ, руйнівних чорних потвор!

  Тому не дивно, що під їх впливом добрі та світлі люди втрачають розум і поволі стають готові чинити не добре, а надалі і зле.

  Хіба не знаємо як це сталось у Німеччині у 30-ті роки ХХ століття? Хіба не бачимо як під впливом яхветизму з’явився «русский мир» у сусідів?

  То чому бавимося підкинутим чужим і злим? Тим злим, яке руйнує наше споконвічне, світле, православне і дароване предками?

  Невже знову хочемо закликати біду у нашу українську хату?

  Українці, шануйте праведне та своє!

  Любіть українське!

  + + +

  По матеріалах з інтернету — Одинізм і яхветизм - антидуховні системи, основа гібридних воєн — Последние новости Украины и мира vremya.eu
 3. [​IMG] Проблеми які виникли у Рівному з захистом культурно-історичної спадщини обласного центру, а до такої по законам України відносяться об'єкти архітектури і історії, археології і містобудування, ландшафтної архітектури та архітектури скверів, визначних історичних місць та пам'ятників минулого, не є унікальними для України. З такими проблемами стикаються майже усі історичні міста та містечка держави, які, згідно законодавства України, мають мати у складі генерального плану так званий історико-архітектурний опорний план. Це міжнародна і європейська практика, це вимоги цивілізованного суспільства!

  Історико-архітектурний опорний план, з одного боку, є актуальним реєстром виявлених та підтверджених офіційними документами об'єктів культурної спадщини населенного пункту. З іншого боку, він містить механізми регулювання забудови у місцях скупчення історичних об'єктів які виділені у історичний ареал. Такі параметри, як необхідність попередніх археологічних досліджень, обмеження висоти та характеру забудови, збереження масштабу і характеру забудови, і є визначеними законом методами регулювання будівельних процесів.

  Проте історико-архітектурні опорні плани в Україні стали кісткою в горлі будівельно-інвестиційних компаніям, які заради зиску готові будувать що завгодно, де завгодно, і скільки завгодно. Головне щоб вище, швидше і масштабніше! Про приклади будівельного вандалізму і нищення українського історичного минулого волають громади Києва, Харкова, Львова, Луцька та інших міст України. Проте порушення законів України місцева влада не осуджує і не зупиняє. Питається чому?

  Схоже нині відстоювати своє минуле має Рівне.

  Нижче подана стаття, яка звучить як відповідь на матеріал, який стосується містобудівної ради у Рівному, на якій історико-архітектурному опорному плану міста було проголошено чергову війну. Відчуйте атмосферу боротьби з українською минульщиною!  ЧОМУ У РІВНОМУ ВОЮЮТЬ ПРОТИ ПРИЙНЯТТЯ ІСТОРИКО-ОПОРНОГО ПЛАНУ?

  Переглянувши матеріал Миколи Кульчинського, на сайті РАДІОТРЕК про події на так званій містобудівній раді у м. Рівному, стосовно багатостраждального історико-опорного плану, хочеться спитати, хто замовив оцю дику маячню, яку пише автор?

  ( Древнє місто Сонця та як зберегти здоровий глузд у Рівному (ФОТО/ВІДЕО) )

  [​IMG]

  1. Бо історико-опорний план м. Рівного немає ніякого стосунку до книги В. Дем'янова!

  Статус історичного міста Рівне отримало ще у 2001 році, задовго до появи книги Дем'янова (2006-2007 роки).

  Такий статус ініціювали рівненські історики, діячі культури та місцева влада.

  І він, цей статус, дається державою не усім містам, а тільки дійсно історичним...

  2. А тепер по суті...

  За законом м. Рівне має мати історико-опорний план!

  Будь-який історико-опорний план, який виконаний згідно діючого законодавства України, надалі є обов'язковим документом для історичного міста.

  Поважні львівські фахівці сформували його на основі даних від офіційних державних органів та установ, на основі офіційних історичних довідок, відповідно до пам'ятнико-охоронного законодавства України (таке законодавство діє у більшості країн Європи!).

  Чому ж 18 років підряд у Рівному ігноруються закони України і ніхто не несе відповідальності за це?

  Кому це вигідно?

  3. Автор матеріалу вводить громадськість Рівного в блуд, коли говорить про неможливість, з моменту прийняття документу у дію, щось будувати у регулятивних зонах!

  Це не правда!

  Історико-опорний план не забороняє усе підряд. Він своїми обмеженнями направлений на збереження масштабності (як у європейських містах), характеру та стилістики забудови (як у інших історичних містах України), усіх пам'ятних місць які звуться культурною спадщиною.

  Так є в усьому світі, так має бути у нас!

  Звідси, історико-опорний план застерігає від будівельної вакханалії, від ігнорування інтересів громади, інтересів суспільства та країни!

  Але когось ця вакханалія вабить! Вакханалія ручного "управління"!

  Саме у намаганні зберегти ручне управління (незаконну будівельну вакханалію) ховається розгадка того базару, який створили розробникам проекту крикливі гості засідання, які волали про що завгодно, тільки не про справу.

  Напевно так було вигідно керівництву містобудівної ради та закулісному будівельному лоббі. Бо мета схоже одна — черговий раз зірвати появу в місті важливого документу.

  Відсутність історико-опорного плану — це подальша незаконна можливість будівництва будь-чого у переущільненому центрі міста, незаконна можливість зведення будівель на історичних місцях поза вимог генерального плану, з однією метою — отримання надприбутків.

  А те, що при цьому місто стає не комфортним, позбавленим масштабного середовища, позбавленим нормативних соціальних зручностей, будівельне лоббі не цікавить! Бо бабло усе перемагає!

  Сприяють збереженню будівельної вакханалії і не фахові журналісти, які готові поступитись інтересами громади заради своєї вигоди.

  Хіба це не очевидно?

  [​IMG]

  + + +

  По матеріалам з інтернету - Будівництво: Рівне воює з власною історією? — Последние новости Украины и мира vremya.eu
  Коммунарец подобається це.
 4. З цілком достовірних джерел близьких до Міністерства підземних справ держави Моксель, з кіл близьких до радників її великого царя Пу Піна, патріотам України стало відомо, що у Рівному з’явилось відділення підступної секти – «Коло брехунів»!

  [​IMG]

  Ця небезпечна секта в усьому світі десятками років маскується під журналістів і намагається впливати на суспільну думку шляхом поширення «найправдивіших» матеріалів з всесвітньої мережі ОБС (одна баба сказала), видаючи їх за журналістику. Адепти секти проникли в усі засоби інформації і множать свої безальтернативні матеріали з надзвичайною швидкістю, повсякчас черпаючи їх з вузлових точок мережі ОБС.

  З кіл наближених до керівництва Рівненського відділку секти та від тих диваків, які відмовляються входити у «Коло брехунів», надходить інформація – сектанти обожнюють зелені папірці та осіб, які намагаються їм ці папірці вручити за виконання якихось, потрібних їм, інформаційних послуг.

  Тому якщо у вас виникли політичні, бізнесові, сімейні чи особисті проблеми, чи ви сумніваєтесь у який спосіб зрадити Батьківщину, проте маєте зелені папірці – ви клієнт секти! Якщо у вас таких папірців немає, то як кажуть знавці сектантства, варто звернутись в Міністерство підземних справ Мокселя з відповідним проханням, через мережу його агентів в Україні.

  [​IMG]


  З неперевірених джерел відомо, що сектанти крутяться у прес-центрах і редакціях ЗМІ, де проводять свої дивні ритуали – одностороннє та нахабне навіювання читачам, глядачам та слухачам замовленого.

  Говорять, що у них є герб на якому зображена: чи то людина з мікрофоном, чи то мавпа з гранатою, яка символізує силу четвертої влади.

  Як кажуть знані міжнародні психологи, впізнати сектантів з «Кола брехунів» серед журналістів не складає особливих труднощів, бо їх видає наступне:

  • замовну інформацію вони миттєво кидають в інтернет, без перевірки достовірності, без аргументів, без мінімального пошуку правди;
  • надто люблять смажене, особливо брехню, плітки, неймовірні новини з системи ОБС, бо такий товар добре продається;
  • вони уникають поміркованості і поваги до чужого достоїнства, бо вважають - публіка з’їсть усе, що вони їй підсунули (опоненти ж швидко відповісти не зможуть!);
  • паритетність думок вважають старомодним моралізуванням, яке полишає журналістику бізнесової живості (продажності);
  [​IMG]

  Українські патріоти говорять, що Міністерство підземних справ Мокселя дуже задоволене роботою відділку секти «Коло брехунів» у Рівному. Воно вважає таку роботу прикладом для поширення по усій Україні! До того ж українських журналістів і громадських діячів незгодних з такими оцінками, Міністерство виловлює і направляє на стажування за полярне коло своєї країни, у спеціальні тренувальні заклади, щоб вони остаточно зрозуміли могутність та велич Мокселя.

  Міністерство підземних справ сусідньої країни хоче поширити практику стажування на усю Україну, через що досвід «Кола брехунів» у Рівному воно готово ставити у приклад журналістам усієї Європи та Азії.

  Міністерство наполягає – у журналістиці головне гроші! Тому не думай, що верзеш! Поширюй те, що замовили! Обожнюй зелені папірці та накопичуй їх у будь-який доступний спосіб! Бо ціль визначає засоби! «Зелене братство» з тобою!

  [​IMG]

  І під кінець.

  Українці, а ви як думаєте, чи взагалі існує така секта? І чи серед журналістського корпусу України є сектантські осередки «зеленого братства»?

  Також цікаво знати, що з приводу виконання норм журналістської етики у середовищі засобів масової інформації думають порядні та патріотичні журналісти у Рівному? Чи зможуть вони змінити ситуацію у Рівненських ЗМІ на краще? Як гадаєте?


  По матеріалам з інтернету