Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
  1. Меблі — це не лише предмет інтер'єру. Вони можуть приховувати у собі багато приємних спогадів: тримаючись за цей комод, ваша донечка робила свої перші кроки; збоку цієї шафи ви міряли, як росте синочок; а за цим столом ви святкували якусь дуже важливу подію для вашої сім'ї.

    Проходить час і не завжди добре впливає на дорогі вам речі, до яких відносяться і меблі у вашому домі. Подряпини, плями від води, втрата кольору - все це утворюється під впливом часу та щоденного використання.
    Дерев'яні меблі — це вишуканий і розумний вибір для своєї оселі. Вони міцні, екологічно чисті і термін їх використання є значно більшим, ніж у меблів, виготовлених з інших матеріалів. Для того, щоб дерев'яні меблі прослужили вам довше і зберегли свій хороший вигляд, потрібно за ними правильно доглядати, а саме використовувати натурально засоби для догляду на основі олій і восків. Не рекомендується використовувати засоби на основі силікону, адже після них дуже важко і практично неможливо реставрувати дерев'яні предмети інтер'єру. А реставрація є так званим “рятівним кругом” для меблів. За допомогою якісних реставраційних матеріалів можна приховати подряпини (як значні, так і незначні), позбутися “водяних” слідів на поверхні виробу, відновити колір та навіть повністю його змінити.
    Звичайно, “легку” реставрацію можна провести і самому, адже багато ретушуючих засобів продаються у будь-якому магазині чи у інтернеті, проте для якісної реставрації потрібне професійне устаткування, спеціальне обладнання та матеріали, якими правильно зможе скористатись лише майстер-професіонал.

    Вибираючи реставраційну майстерню, слід звернути увагу на відгуки про неї, поцікавитись якістю використовуваних матеріалів, також передивитись фото виконаних робіт (якщо такі є у наявності) чи скористатись порадою друга, задоволеного роботою майстрів.
    Якщо висновки щодо вищенаведених вимог вас задовільнили, ви можете бути впевненими, що ваші меблі у надійних руках.
    Реставрація оживить ваші меблі, антикварні, уже збляклі дерев'яні вироби отримають “друге життя”, зникнуть подряпини, і ви отримаєте практично нову річ.
    (c)
  2. Щоб взуття служило довше, необхідно доглядати за ним протягом усього року.
    Догляд за шкіряним взуттям полягає у своєчасному чищенні, правильному сушінні, догляді спеціальними засобами і правильному зберіганні. Шкіряне взуття, також як і взуття з інших матеріалів, чистять, прийшовши з вулиці, а не перед тим, як вийти з дому. Перед використанням будь-якого засобу по догляду за взуттям слід вивчити інструкцію по застосуванню.
    Мити шкіряне взуття з гладкої шкіри (окрім замші, нубуку, аніліну) потрібно м'якою щіткою та засобом Leather Cleaner.

    { Для чого потрібно мити шкіряне взуття?
    Протягом дня на взуття налипає пил і бруд;
    залишається крем, який був нанесений при попередньому чищенні.
    Миючи взуття, ми змиваємо пил, бруд і старий крем.
    Не зробивши цього, на взутті залишиться старий крем,
    який не дасть можливості новому проникнути у шкіру
    і надати їй гарного вигляду. }​


    У жодному випадку не прати у пральній машині, не відбілювати.
    Вологе взуття сушать при кімнатній температурі. Не рекомендовано для цих цілей використовувати батарею, нагрівальні прилади, інші опалювальні пристрої, фени. Для збереження формии вологе взуття набивають папером або старими газетами. Після просушування обов'язково обробіть кремом для взуття.

    Leather Conditioning Cream — натуральний продукт, який зволожує (на відміну від крему для взуття), захищає та має водовідштовхуючі властивості. Призначений для гладкої шкіри. Засіб забезпечує гарний вигляд та зволоження як нової, так і старої шкіри, зберігаючи її м'якою.
    Склад:
    Ланолін та алое вера — пом'якшує та запобігає появі тріщин у шкірі.
    Кокосова та апельсинова олія — гливбоко проникає в шкіру, відновлює природні жири та пружність.
    Бджолиний та карнаубський віск — забезпечує водовідштовхуючі властивості та блиск.
    Рекомендації щодо застосування.
    Брудне взуття очистити за допомогою Leather Cleaner: нанести засіб на шкіру, потерти щіткою та витерти ганчіркою насухо; залишити до повного висихання. Невелику кількість засобу Leather Conditioning Cream нанести на суху очищену шкіру за допомогою м'якої щітки, рівномірно розтираючи по поверхні. Залишити взуття до повного висихання кондиціонеру, після чого можна нанести крем для взуття.

    Взуття з натуральних матеріалів інтенсивно руйнується жуком-шкіроїдом та міллю. Для профілактики псування взуття необхідно провітрювати місця його зберігання.

    Якщо Вас зацікавили продукти, описані у статті, звертайтесь у ПП :)