ЩО ХОЧУТЬ РОСІЯНИ?

Published by Nagorny in the blog Блог Nagorny. Перегляди: 721

Росіяни, вони ж угро-фіни або московіти стверджують що українці і росіяни були одним народом. Але історія свідчить протилежне, українці мали свій етнос, свою культуру, історію, розвиток, мову. Боротьба за незалежність українцями велась самостійно з сусідами як Польщі, Росії, так і Кримськими татарами.

Але, як поляки так і росіяни бачили українців як рабів, які повинні належати їм і землі українські, які виходили на Чорне море. Татарам було байдуже український етнос, вони нападали на Україну, грабували її, а рабів через Туреччину продавали в Європу.

Що поляки, що росіяни, були зацікавлені в колонізації України. Поляки вважали себе вищою кастою, тому себе відокремлювали від українців, і всіх поляк які одружувались з українцями зневажали. Тому при колонії поляками на Західній Україні зберігся етнос мова і культура. У росіян ціль була інша, крім колонії і рабства українців вони хотіли змішати, вірніше знищити етнос український, а замість нього, створити спільний російський, зі знищенням української культури, мови і взагалі як окремої нації.

В середні віки Європа розвивалась швидко, завдяки торгівлі, близьких кордонів розвивалась культура, мова, технічні досягнення, література, кулінарія. Тобто одяг, манера поведінки, школи і університети, суспільство сильно відрізнялось від населення, що проживало на території сучасної Росії. Одяг швидко нагадував мішок перев’язаний шнурівкою, довгі бороди, мова, також була грубою і примітивною, все це викликало у європейців сміх, і не приймали в їх в свій Європейський етнос.

Росіяни були ображені, намагалися відчайдушно оновити свій духовний і культурний рівень, але всі намагання були марні. Наслідуючи Європу, вони почали міняти стилі одягу під європейський, бороду боярам збрили, мову ввели в спілкування між дворянами французьку, вели в Росію вчителів з Європи, кухарів з франції, посилали на навчання в Європу дітей купців і дворян, також обмінювались принцесами, щоб на престол в Росії ставали Європейські знатні, вельможні принцеси.

Але Європа не сприймала все одно російські манери і російську культуру, часто за вишуканим одягом і знанням мови, все рівно проявлявся менталітет російського обивателя.

Не маючи успіху і признання в Європі Росія намагалась себе підняти, створити свій російський етнос шляхом підкорення собі земель, створення ідей російської імперії, історії, культури, віри і мови.

Для досягнення цієї мети було і придумана історія про походження російського народу, історія Київської Русі була переписана на історію Росії, а всі церковні книги були спалені, і переписувалися з ухилом про єдиний російський народ. Також всіх українських святих і подвижників записували як російські.

В Україні, яка була Київською Руссю постала дилема, росіяни, або угро-фіни, вони ж московіти відрізнялися в звичаях, вдачі, мові, культурі і зовнішністю, тому українці почали називати себе українцями. Хоча походження слова Україна було ще з часів Київської Русі - як мінімум, з XII століття. Вперше згадується в Київському літописі Іпатіївського зводу XII-XIV століть під 1187 роком у зв'язку зі смертю в прикордонній Переяславської землі князя.

Україна поєднувалося як земля моя рідна, мого народу, моєї культури, моїх родичів, моєї батьківщини. Для багатьох російських ці висловлювання викликають нервовий шок, бо чути про окремий український народ їм ніяк не хочеться, тому вони ненавидять усіх, хто розмовляє українською мовою, і намагається говорити про території які належать Україні. І змириться з тим, що Україна є окремий народ їм не хочеться, тому йде ідеологічна і гібридна війна, за володіння території і людей. Цьому їх вчили багато років, вселяли їм у свідомість, і їм ця ідея подобається, тому на все відділення від Росії вони зустрічають з обуренням і бурхливим обурення.

Так, багатьох в Україні росіяни за 300 років змогли перевиховати, долучити до російського етносу, і вони стали не тільки прихильниками російської ідеї, а й активними борцями за руській мир. Звичайно ж за участю православної церкви, церква перетворилася під впливом російського світу в знаряддя зла і причини ненависті між двома народами і війни.

Перемішання всіх народів в єдину російську імперію, ще більше загострило розвиток культури в Росії, привело до винищення самої інтелігенції, яка розвивалась в царській Росії. Тому, що до неї охоче приєднувались народи, які мали малий потенціал, народи відсталі в духовному і культурному розвитку. Саме тому ідея комунізму мала успіх в Росії, створення своєї культури яка прославить Росію на весь світ, Це все створено через комплекс неповноцінності, нація, бачачи неповагу до себе, хоче утвердитись за рахунок сили, шантажу, тероризму і війни.

Коли ідея комунізму рухнула і імперія російська розпалась, на кістках старої виникає нова, але вже в більшому нищівному вигляді, ніж стара комуністична. Тепер є досвід КДБ, тероризму, з чого починали більшовики, шантажу і війни, вони знову намагаються повернути свій статус, наглядача і керівника руського миру, який вони нав’язують всьому світу.


Мета цієї статті не спровокувати національну нетерпимість, а навпаки зупинити війну, бо не знаючи історії ми повторюємо свої помилки. Багато обдурених українців підтримують російський мир і російську церкву, яка відкрито розпалює ворожнечу. Якщо українці перестануть її підтримувати війна зупиниться, бо не буде мати на когось опиратись.


Фіно-угорські народи Фіно-угорські народи — Вікіпедія
You need to be logged in to comment