Лазерна епіляція недорого у Львові

Published by solder in the blog Блог solder. Перегляди: 1623

Ефективне видалення небажаних волосся на обличчі і тілі у центрах лазерної косметології у Львові. Стаття підготовлена за метеріалами сайту: lazer-beauty.com.ua

Кожна жінка стикається з проблемою небажаного волосся. Гоління дає короткочасний результат і підходить далеко не всім, в силу індивідуальної чутливості шкіри до механічних подразнень, а також структури самого волосся. При наявності пушкового волосся на обличчі їх украй небажано збривати, так як вони дуже швидко перетворюються в тверді і темні (так звані термінальні), з якими боротися стає ще складніше.
Різні креми і віск для депіляції також мають ряд обмежень у використанні: алергічні реакції, підвищений больовий поріг і інші проблеми змушують жінок шукати альтернативні методи боротьби із зайвою рослинністю. Як правило, кращим рішенням у всіх випадках стає видалення небажаного волосся лазером.

Лазерна епіляція діодним лазером - найкраще рішення для видалення волосся.
З допомогою концентрованої світлової і теплової енергії, яку генерує лазер, можна позбутися зайвого волосяного покриву максимально ефективно, і косметологи стверджують, що лазерна епіляція назавжди вирішує питання небажаного волосся. В залежності від типу і відтінку волосся на обличчі та/або тілі, а також індивідуальних особливостей шкіри (кольоротип, наявність/відсутність засмаги) можна за кілька сеансів повністю і назавжди позбутися від надмірного оволосіння. Лазер ефективно вирішує проблему гіпертрихозу та гірсутизму, повертаючи жінкам і чоловікам красу і впевненість у собі.

Лазерна епіляція: від чого залежить ціна процедури

Сьогодні епіляція за допомогою лазера стає популярною послугою, що не може не позначитися позитивно на її ціні. Вартість лазерної епіляції у Львові завдяки появі сучасних апаратів має тенденцію до зниження, тому практично кожна жінка може дозволити собі повноцінний курс епіляції.

Відповідь на питання, скільки коштує лазерна епіляція, залежить від салону, а також типу лазера і зони, в якій відбувається процедура. Так, лазерна епіляція ніг повністю коштує 1500 грн., а видалення волосся над верхньою губою всього 180 грн. На сьогоднішній день послугами лазерної епіляції користуються і жінки, і чоловіки. Епіляція діодним лазером дозволяє позбутися від термінального волосся на обличчі і тілі. Популярна послуга видалення волосся за допомогою лазера в зоні бікіні, в т. ч. так зване «глибоке», при якому волосся видаляються повністю на зовнішніх статевих органах.

Коли можна і коли небажано робити лазерну епіляцію?
Показання до лазерної епіляції – наявність небажаного волосся на обличчі, в пахвових западинах і будь-яких інших ділянках тіла. При підвищеній чутливості шкіри, появі подразнень і запалень після гоління також показана лазерна епіляція. Схильності до вростання волосся після інших видів епіляції.

Важливо: з допомогою лазера можна позбутися лише від темного і жорсткого волосся, в яких міститься багато природного пігменту – меланіну. Саме він акумулює та проводить світлову енергію лазера, перетворюючи її в теплову, що руйнує волосяну цибулину. Жорстке, але світле волосся видалити за допомогою лазера дуже складно, тому в такому випадку рекомендуються інші методи (наприклад, електроепіляція, елос тощо). Ефективність лазерної епіляції також знижує сильний загар, який заважає енергії лазера концентруватися на волосяному фолікулі.

Існують і протипоказання до лазерної епіляції
:
  • наявність пігментних і родимих плям невідомої етіології,
  • запальні процеси на шкірі (гнійники, нариви, рани), подразнення.
Не рекомендується робити епіляцію безпосередньо перед поїздкою на море, де неминуче буде вплив сонячного проміння. Підозри на онкологічні захворювання також є протипоказаннями до процедури.

До чого потрібно бути готовим перед процедурою лазерної епіляції?

Процедура лазерної епіляції може мати побічні явища у деяких випадках. При підвищеному больовому порозі і чутливості нервових рецепторів може спостерігатися деяка болючість під час світлових імпульсів, на шкірі можуть з'явитися почервоніння. При недотриманні рекомендацій фахівця (не засмагати після процедури на шкірі можуть з'явитися пігментні плями.

Як підготуватися до лазерної епіляції?
Спеціальної підготовки до процедури не потрібно. Тільки за день до процедури поголити волосся в зонах де буде проводитись процедура. Перед процедурою не наносити на шкіру ніякі зволожуючі креми. Шкіра повинна бути чистою і сухою.

Лазерна епіляція - акції, пакетні пропозиції у Львові
Якщо вам потрібна ефективна лазерна епіляція у Львові за ціною нижчою за прайси салонів, слідкуйте за акційними пропозиціями на сайтах салонів, де у вас є можливість заощадити на процедурах видалення зайвого волосся в різних зонах. Пакетні пропозиції та знижки на лазерну епіляцію, а також знижки і бонуси постійним клієнтам дозволять вам знизити витрати на власну красу.
Comments are disabled for this entry