Ціна життя!

Published by MavkaLisova in the blog Блог MavkaLisova. Перегляди: 1995

Хочу поділитись про наболіле і щоб люди знали як є насправді!!! Даний пост про пологове відділення Львівської обласної лікарні на некрасова! Є багато людей які пишуть, що як там класно, які хороші лікарі і т.д.і т.п., але я цього не побачила взагалі!!! Вийшло так, що почались передчасні пологи ( завчасно тріс плодовий міхур) відповідно з області везуть в ЛОКЛ! Я сама лікар!!!ніколи не лежала в лікарні!!! А там, де я працювала такого бардаку не було!!! Оглянув черговий лікар-ніякий(не буду писати прізвищ,бо просто їх не знаю, не носять бейджики). І втік....Пішла у відділення- положили на високий і вузький тапчан( уявіть як жінці 156 з животом і переймами на нього залазити).кажуть-лежи і спи!!! Для мене це дико!!!я ніколи так не відночилась до своїх пацієнтів!!! Постелі не хочуть давати( збиралась дуже швидко і похапцем взяла саме необхідне, а постіль забула). Коли мамп зробила скандал і ше заплатила то з горем дали!!! Ще не повезло,що була субота! Не знаю, що зі мною робиться!!!На щастя КТГ в нормі, але ж переживаю за дитину! Кого не спитаю всі тебе посилають, псіхують!!! Бачу йде один лікар старший. Думаю його запитаю. Він на нервах:" давай, іди...подивлюся!..люди добрі..... таке відчуття ніби тебе згвалтували(((((...ніякої поваги....наплювати і на тебе і що саме обідно на дитину!!!!і так я лежала 2 дні!!! Вичікували! Ніхто там не любить щоб їх запитували!!! А як медсестри на мене дивились коли я що 2-3 години приходила слухати серцебиття( так повинно бути за правилами). Ніхто нікуди не спішить!!! В коридорах перед родзалами сидять куча мужиків, слухають як жінки кричать!!! Виносять дитинку голу в пеленці і через весь цей коридор( це ці мужики сидять, вагітні і породілі ходять і ще всякі кому не лінь) несуть в неонатологію... іде мужик якийсь і кашляє!!!жестьььь....це ж пологове!!!! Прохідний двір!!! Такого бардаку я ще за життя не бачила!!!На велике щастя дав Бог, що на роди попався хороший черговий лікар і акушерка!!! В родзалі стерильної постелі нема!!! Санітарка бере твою постіль і ложить на ліжко( потім вона вся в кроваках). А як гроші виманчує!!! Коли в тебе схватки і тобі нідочого нема діла приходить і каже-ой там тре пеленки, миючі і т.д...даю 200 грн..
Здачі не приносить....далі знов щось було треба знов дала 200грн...знов без здачі....а після родів, ще й вимантила 300 грн!!! Як їм не соромно на людських бідах заробляти гроші!!! Мають державну зарплату!!! Чому всюди говорять за взятки в медицині, але ніхто не зачіпає теми акушерства та гінекології???? Уявити собі, що вони отримують державвну зарплату і плюс за роди пристойну суму!!!як це так???? Проти лікаря і акушерки нічо не маю проти....люди адекватні...не вимагали ....скільки даси стільки й буде...а санітарка як отримала гроші, то я для неї і сонечко і зайчик....як це огидно!!! Багато людей сидять в коридорах і їм ніхто нічого не каже...а моїй мамі яка сидить собі тихенько в куточку всі роблять зауваження-кажуть, щоб їхала додому, щоб мене саму залишила! Виходить куча мужиків( один кашляє, а від іншого куриіом на півкоридору тхне) це норма??? Чи можливо вони такі гроші платять, що їх зате і ніхто не рухає? Післяпологова палата тож прохідний двір: в маленькій палаті в якій немає вентиляції лежить 5 жінок 6 дітей...і ще майже до кожної по 2-3 людини поприходило!!! Можна вдушитися!!! На третій день після родів виписка!!!завідча дуже гонить бо місць нема!!! І в першу чергу до мене-давай давай, виписуйся...чого не виписуєшся....а коли ти випишишся???.....блінннн....та дайте хоть в туалет сходити!!! Через півгод.випишуся....- оо..добре.добре!!!
Допекла я їм там!!!бо багато питала,що цікавило і сама контрлювала свої аналізи і обстеження( бо ніхто цього не робив, то забували, то ще щось)...це короткий начерк моєї історії....написала це для того, щоб ніхто не встрів в таку ж халепу як я!!!
You need to be logged in to comment