Ботокс безпосередньо має вплив на мозок

Published by solder in the blog Блог solder. Перегляди: 709

Препарат, що застосовується для розгладження зморшок, небезпечний, вважають американські вчені з Університету штату Вісконсін. Вони довели, що ботокс для ін'єкцій краси поширюється по всьому організму. І хоча в косметології застосовуються мінімальні дози речовини, вони теж можуть нашкодити організму, переконані дослідники, і не рекомендують захоплюватися процедурою без крайньої необхідності.

У країнах Європи і США ведеться масштабна програма з вивчення властивостей ботокса. Багато косметологічиних клінік сьогодні воліють використовувати більш безпечні препарати, наприклад, на основі гіалуронової кислоти, адже з'являються відгуки про побічні ефекти ботокса. В Італії було проведено дослідження препарату на щурах, під час якого підтвердилося, що окремі частинки ботокса не виводяться з організму через покладений термін (три місяці), а осідають в здорових клітинах. Передбачається, що вони можуть погано впливати на діяльність мозку і нервової системи. Э, також, дані досліждень, що препарат після введення прияє пригніченню кортикальної активності окремих зон мозку. Ботокс нерідко викликає тимчасовий параліч м'язів. Якщо ін'єкції були зроблені біля очей, можливе опущення верхньої повіки. Причому негативний ефект може зберігатися до тих пір, поки ботокс не почне виводитися з організму.

Ін'єкції препарату Ботокс категорично заборонені при алергії, будь-якому вірусному захворюванні, загостренні хронічних недуг, запальних процесах на шкірі, онкозахворюваннях і хворобах крові, а також при вагітності та годуванні груддю.
Comments are disabled for this entry