Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    А я цього тижня на ЛФ більше "чітатєль",ніж "пісатель")))).Щось не мала зовсім гумору до спілкування,навіть віртуального.Напевно через те,що я не конче знала що їз моїм здоров"ям відбувалося.Зараз вже все ОК.,тому буду тут частіше писати...сподіваюсЬ)))
     
    • Подобається Подобається x 16
  2. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Добре, коли всі зуби цілі і здорові. Але якщо треба коронку, значить треба, бо без неї зуб взагалі розвалиться і треба буде при посмішці закривати дірку пальцем :)

    А виглядає воно приблизно так:
    [​IMG]

    Але все ж воно краще, ніж
    [​IMG]
    :))):))):)))
     
    Останнє редагування: 29 січ 2011
    • Подобається Подобається x 11
  3. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ще туждень тому день бі вважал незвичним..
    А ось нині вже - звичний :pardon:

    Сіжу я собі над Обью (ну звичайно не просто на мості :mocking:, а в готелі), в місті Сургут
    Челдон - це недалеко від Вас, в Тюменської області :preved:

    Як на місцеві обставини, тепло - нині було тільки (-15) град.
    На дворе вже давно сибірська ніч.
    Навіть не так темна, бо всюди довкола фонари сургутского "індустриалу".

    Кажуть що тут довкола природа файна, тайга нічого, але як це побачити ? :dntknw:
    Зрештою навіть на місто за дуже на подивился - виходиш на роботу - темно ще, повертаешся, темно вже.
    І ще - тут коден другий в командіровке, як найшвідше зробити своє і вйо на літак і до дому... Жодних там вихідних :dntknw:

    Та нічо, може колись хтось з місцевих захоче кудись випуститися :)
     
    Останнє редагування: 29 січ 2011
    • Подобається Подобається x 18
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ну ти дав:)такі зуби показав,шо в страшному сні не присниться.....а в мене доречі то задній,його й так не видно.......
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Тим більше нема чого хвилюватися. Та й "вирок" про коронку ще не є остаточним і "подлєжит обжалованію". Може інший лікар залатає це все без коронки. Коронку ставлять, коли від зуба майже нічого не залишилося, бо вже зовсім викришився. І то умудряються наростити пломбуванням без коронок.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    субота , стандартно день закупів, поїхали в Метро і шо... 200 грн то як повітря... колись на 20-ку можна було ого-го скільки накупити, а зара шо... заїхали до бабульки, завезли продукти, та й все нині ніц не робила, змучилась я з тією роботою, вже думаю нашо мені така нервова робота, от десь би медитувати, якісь аромапалки палити ( бо дома кажуть шо смердить їм :) )... от би на острів, на океан, пляж, чистий пісок, нікого не має....ех мєчти, мєчти )) Затра планую з колєжанкою зустрітись, сходимо на каву , але про роботу говорити не будемо :)
     
    • Подобається Подобається x 16
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Шановна Поетко, після ваших розповідей про зуби, мені приснилось, що в мене зуби вилітають, пачками! [​IMG]
    Ужас......

    насниться ж таке.....
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    О,ми своїй Наталці теж так говоримо:))А вона любитель тих паличок,скуповує їх упаковками.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Это 700км 6 часов на авто.;) Если я Вас правильно понял, то вы в гостинице Обь?
    Если не ошибаюсь она находится про-кт набережная 6 или 8? И если не изменяет моя память вы хотели взглянуть на Сургутский Биг-Бен? Если всё понято мной верно, тогда вот Вам маршрут.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    То не після мене,то все Locke такі фотки виклав,шо в страшному сні не приснитья.....бачете, а вам приснилось.
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Звичайний день. Нарешті можу посидіти на форумі, після півторарічної боротьби з укртелекомом за інтернет:ireful1:. А біля мене лежить мале чудо і лепече своєю мовою - чи то до мене, чи то до рудого ведмедя.:)
    Так приємно, що щастя - це ось такий звичайний день.
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. Summer

    Summer Well-Known Member

    Коліжанка моя не передзвонила - як я не люблю того... коли тільки говорять, то я йду до тітки на південний, пройдусь та й зайду в магазинчик куплю собі шось файне :)
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    День,як день.
    Встала в 8.00(о_О і то я планувала довше поспати,бо з понеділка на пари).
    Зараз їду в центр,хочу на Вернісаж зайти подарунок подрузі на ДН купити:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Сьогодні нікуди не ходила. У мене завтра починається сесія. Думаю, як буду здавати.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. "от сессии до сессии живут студенты весело; а сессия всего два раза в год"
    ми за Вас кулаки потримаєм - моральна підтримка
     
    • Подобається Подобається x 10
  16. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Спасибі. Підтримка мені зараз потрібна. :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Їздила я з сином на Шувар за продуктами, бо в чоловіка щось болить спина. Закупились, що ледве донесли з маршрутки: 10кг тушки хеку , мандаринів іспанських, яблука, ізюм, арахіс, фініки.
    Зараз пробую працювати, заглядаю на ЛФ і їм арахіс свіжожарений;)
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Вот настоящие сибирские мужики всегда готовые помочь.:good:
    Недалеко от Обьи реки, на Мелик Карамова, там де Черный Мис над Обью, но все равно разберусь. Спасибо Вам, Челдон.
    А насчет Набережной, там недалеко хорошого холодно-копченого муксуна покупил.:)
     
    Останнє редагування: 30 січ 2011
    • Подобається Подобається x 15
  19. hunter

    hunter мандрівник

    хех, завершилася моя поїздка в гори :preved:
    про неї можна почитати ось тут

    було нереально круто!!! :yahoo::yahoo::yahoo:
    купа хороших емоцій, позитивний настрій, сніг, гори, водоспад і багато-багато іншого :preved:
     
    • Подобається Подобається x 20
  20. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Мы вчера от души постреляли и полазили по лесу.:tongue::good:
    Болит плечо и тянет руку. :crazy: Вот поэтому пишу мало, больше читаю. :scratch_one-s_head: Много левой наскребёшь? :dntknw:
    Всем доброго вечера!
    Дамам.
    :give_rose::give_rose::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 19
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)