Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Усім Доброго Дня!

    Вчора дивився
    фільм шикарний!
    Усім раджу, ось зараз сів знову дивитись!
     
  2. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    А я лазила по місту. Ну і народ у нас! Їхала автобусом хвилин 30 - самі скандали. Спочатку водій пересварився з усіма пасажирами: хтось не заплатив та вискочив, і він відмовився одкривати задні двері. Тоді якась женщіна літня хотіла сісти - мужик її одпихнув, сказав: "Я сюди сяду!".
    Їхала назад, купила пачку ксероксного паперу. Який він важкий!:sad: Приїхала та лягла, бо після такого марафону - сил нема.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нині я переконався у двох простих речах.

    1. для людини: чим більше працюєш, тим більше маєш. Для чиновника: чим менше працюєш, тим більше маєш.


    2. Добрі, безкорисливі люди таки є!
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Что Вы свистите РОмко???????Где это я что плохового сказал против Вашего ребенка???????????????
    Это Вы ходите по интернету и всякое гавно собираете и вываливаете на Лф...кстати на двух форумах,вместо того что бы своим ребенком заниматся,как это делают Поэтка и семья Алиас!!!!
     
  5. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Але їх мало хто бачив...:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Крім того,що у вас немає нічого людського,змушений констатувати,що й розуму і здорового глузду теж йок.В даний момент ми з Зоряною в лісі і йдем на цвинтар.Є такі штуки,як смартфони .Погугліть.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Миху ті добрі на відміну від тих інших купою не ходять,тому малопомітні

    ---------- Додано в 21:06 ---------- Попередній допис був написаний в 21:00 ----------

    Ромку, влучний постріл,але ше тре контрольний
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Просто йому,як всім совкам не подобається,що хтось може відповідати тим ж же,що й вони.
    На їх опльовування.
    Чітатєль,Василь і ще багато,тут присутніх,називали і називають мого діда - окружного референта ОУН-УПА(б),всю організацію бандитами.
    Бандитами називають всіх закатованих,рзстріляних,знищених совітами за весь час їх правління.
    Я ж стверджую і буду стверджувати,що бандюгами,ґвалтівниками,мародерами і вбивцями був набрід,що називався красною армією.
    Керований збоченцями,що називали себе комуністами.І який ні дня не протримався б вкупі,якби його не підганяли заградотряди з енкаведистів.
    Так,я переконаний,що совдеп - наймерзенніше явище,за всю історію людства.
    Так,я переконаний,що той совдеп нікуди не дівся,мімікрував,видозмінився,але продовжує керувати на всій території колишньої сирисирії.
    Так,я переконаний,що Янукович веде Україну до колапсу.
    Він і вся його команда - звичайні...оті

    Мабуть дійсно додати нічого.
    Ублюдочний прИзидент зі своєю зсученою продажною кодлою продовжує ублюдочну постсовдепівську політику,почату його попередниками Кравчуком-Кучмою-Ющенком. Нічого нового нема.
    Чітатєлям то ж то не подобається...і сичать...
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. ну, по такій погоді яйця купляти - то подвиг :)
    це точно. сама не люблю такого стану. тому, як відчуваю, що щось заварюється пробую відігнати його від себе, благо маю помічників

    от, зайшла на форум, думала повишу тут, "ан нєт" - вже комусь щось від мене тре :dntknw:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 17
  10. Summer

    Summer Well-Known Member

    то точно ))) 3 лотка несла і ні одного не розбила :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Собацюня така файнюща...:good:
    Звичний день,вчергове відбула роль електровіника..Все більше переконуюсь в тому,що треба міняти роботу.Я б хоч вже звільнилася,якби мала куди іти.А так,приходиться терпіти...
    Хочеться в кіно..

    ---------- Додано в 22:12 ---------- Попередній допис був написаний в 22:11 ----------

    Ви мій герой:)Я якось лоток несла(голольоду не було),але всеодно було страшно,жеб не розбити...
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я колись,во врем"я оно...по такому льоду ніс:
    -5 фляшок шампанського.
    -Дві фляшки коньяку.
    -4 фляшки горівки.
    Ну і ше...по мєлочі.
    В їдному кульку.:preved:
    А було то в парку культури.
    Взимі.
    І випадково я став на тоту льодову стежинку,що веде з верху сходів.
    І з"їхав.
    І благополучно приніс вміст кулька непошкодженим.
    До місця призначення.
    О...:scratch_one-s_head:
    То вам не яйця,які-небудь,то цінний товар був.:sorry:
    Не шобудь...:nea:
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. Чітатаель, а Ви чого по форумам ходите, єлей ізлтвать??? чи, своє гавно не смердить???
    чи у Вас нема дітей, яким потрібна ваша увага??? і хто Ви взагалі такий, щоб давати іншим поради, що і коли робити? можете не обвантажувати себе відповіддю - я її і так знаю
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нинька маю їдну пильну справу.Дуже важну.В їдному місці. Скажу відверто,що,то приємна справа.
    Але,як сі каже: через,тєрнії к звйоздам.
    Тоти,хомо придумали таку жилізну коробку і на ній написали 117.
    То,є ацка штука,я вам повім.Вона ше кола має.А спереду сідит фацет,жи сі називає шофером.О...
    І,треба такому сі стати,ди тая тарадайка перша виїжджає,з Рясне?
    Зачєв той шофер коло каждого слупа ставати і трамбувати нарід.І тоти хомо,остєрвєнєло,п'ястуками,ліктями,дупами,всю дорогу в центр товкли мі,акурат,по моїй правій нирці. Шо би ви на таке сказали,га?
    Але,з Божою допомогою доїхав,пересів в єнчу коробку і тепер,хоч чуюсі більш-менш гідно.
    Та й так...
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Солохо, я Вас люблю!

    Звично. :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Точно, точно. Я в обще всех женщин, девушек, пане и панночек ЛФ.
    обожаю. :give_rose::give_rose::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    И я всех приветствую! Два дня "путешествовал" по области. Хорошо там. Дни были ясные, солнечные, от снега искрящегося аж глазам больно. И мороз градусов 20. Ну а сегодня пятница, с чем всех присутствующих и поздравляю от души!;)
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Ми ту з хлопами домовились, шось файне купити, випити собі трошка:morning1:, домовились, що без тих бабисків будем...
    О таке то....
    Але перед тим треба на філософію поїхати, юж на 5 пару, хто то той розклад придумує? :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А ми вдома. Левандівка запрошував на форумівку ДП,але я там нікого не знаю,якби ще й висіла на тому ДП.... а я тут з вами, так привикла.....Ну менше слів більше діла,варю фасолеву зупу,прибираю,все настільки звичне,що вже робиш машинально,мов робот.
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. hunter

    hunter мандрівник

    прекрасний сьогодні день!!! :preved:
    майже виспався, сходив в універ - прийняли зразу 5 лаб за 2хв))) залік є, з екзаменом теж все впорядку, курсову прийняв викладач з першого разу (всіх відсилав щось виправляти, а мене ні) і завтра на екзамен не йду (віддав залікову щоб оцінку поставили).
    а найголовніше це те, що сьогодні ввечері їду в гори (в горгани на хом'як і синяк).
    радості немає меж :yahoo::yahoo::yahoo::dance2:
     
    • Подобається Подобається x 13
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)