Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    :good::good::good:і добавлю...-не витісняють, українське.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Уважаемая poetka, может ваше настроение подымется. Не буду я вас больше раздражать своим присутствием. Нечего что по русски.:scratch_one-s_head:
    С уважением Чалдон :give_rose::give_rose::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Fon

    Fon whom how

    Если вы по коридору
    Мчитесь на велосипеде,
    А навстречу вам из ванной
    Вышел папа погулять,
    Не сворачивайте в кухню,
    В кухне - твердый холодильник.
    Тормозите лучше в папу.
    Папа мягкий. Он простит.

    пісяю кіпятком по ногам )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Про Вас мова не йшла....не приймайте у свій адрес..Мій настрій є моїм настроєм і Ви якраз не є причиною......І точно не Ви мене роздражаєте.....Так,що перестаньте...А читайте наступне:

    Всі люди різні........

    ---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:40 ----------

    Спілкуймося на здоров"я,але не в ущерб почуттям.......

    ---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:41 ----------

    А про собаку в тему...:)
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Nirvanka,може ті мандаринки,ну,що більші,називаються "Клементинки".Це сорт мандаринок,вони з не дорогих(колись були)але дуже смачні.

    ---------- Додано в 18:38 ---------- Попередній допис був написаний в 18:20 ----------

    Нікого Ви не раздражаєте,в крайньому випадку на цій гілці.Не треба все приймати на свою адресу.Краще уявіть собі,як би Вам було приємно,якщо б на російських форумах люди інших національностей хаяли все чим Ви гордитесь,сміялись не тільки з мови а й з того що було здобуто вашими предками і тд і тп.
    Мені приємно з Вами спілкуватись,я не відчув від Вас неприязні,ворожості,а на політичні гілки не хожу, там нічого цікавого.Для політики є політики,а для землекопа є лопата,кожному своє.:drinks:
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Так так, саме так їх називають. Зараз вони дорожчі, ніж ті карликові. А коли є нормальні і в сітці ці клементинки, то в сітці беру - дешевші таки..

    А я сьогодні нікуди не пішла :sad: Є робота, тому вирішила її вдень зробити, щоб коли чоловік приїде, не займатись нею.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    :flag_of_truce:Вы меня неправильно поняли. Сильно я толстокожий, что бы меня легко обидеть. Просто, есть Ярёма, Ромка, некоторые пани к которым у меня появилась симпатия, это не значит что я согласен с ими. И есть "наши" от которых корёжит. Мне действительно интересно читать мнение людей. Я же не написал что я перестану читать. Так получилось, что мне довелось побывать во многих странах мира (за счёт фирмы), а вот в Украине увы. Первый форум был о_О, На втором грязь, мат.
    И когда человек (пани) просит (допустим собравшихся у её балкона, летом людей) помолчать и ещё мотивируя что ей плохо, Лучше по моему отойти. А "политика" это так; Взял отбойный молоток и давай, дыры ковырять. Хотя, по нормальному и здесь можно как то по человечески ( допустим предупредить заранее и указать время ). Кто на даче, а кто у родственников отсиделись бы. Попробовал по челдонски объясниться. :russian_ru:
    :drinks:
    poetka :give_rose::give_rose::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 14
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    хм... а чи всі хочуть підтримувати "національного товаровиробника"???
    найперше - якщо особисту сторінку читають, значить вона цікава, а отже і потрібна... більше того, презюмую, що багато хто хотів би мати сторіночку, але не знає чим її заповнити...

    тобто згідна - якщо тема не активна. то дійсно.. навіщо вона? а якщо активна і не порушує правила, мораль, закон - нащо її видалати?

    а щодо політики і неукраїнців... вони як були на цьому форумі до приходу більшості з нас, так їм і бути... бо навіть в період нарікань "ЛФ не той", саме вони тримали форум на плаву, коли форумляни йшли геть чи ставали пасивнішими... в політичних темах завжди було гаряче...

    звичайно багато хто, втч і я, хотіли б щоб форум був наповнений супер цікавими львівськими звичними і незвичними днями, ми обговорювали суспільне, філософію і про ЦЕ.. але без політичних дискусій ЛФ стане більш схожим на ДП:)
     
    • Подобається Подобається x 14
  9. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Це з області фантастики........чому б ї не мати власної сторіночки....
    Але потрібно мати впершу чергу повагу до всіх інших,не випендрюватись,там де не слід випендрюватись і не доводити хороших людей,наприклад нашу Ому,а тим більше звертатись до неї на "ти",не знаючи про неї ані грамульки .....
    Прийшовши на форум,потрібно спочатку себе налаштувати до людей, а не навпаки, я розумію,що така красуня може й вам замилила очі.....але повірте багатьох зденервовала,показавши своє справжнє обличчя....
    так,що справа не в "личных страничках"далеко....

    Впевнена,що більшість власне знає чим заповнити і я зокрема,але є межа допустимого зухвальства.....
     
    Останнє редагування: 17 гру 2010
    • Подобається Подобається x 4
  10. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Маю надію,що ЛФ ні до першого,а ні до другого не належить?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Summer

    Summer Well-Known Member

    ...прочитала, свою улюблену тему, так настрій піднімаємо!!! завтра ж вихідні, на носі Миколайко, всі чемними були?:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    А есть места где можно выпендриваться?
    Странно, не знал про такие.о_О
    Может это на планете "Выпендрия"?;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ага!!!1Когось туди вже здуло:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Нічого поганого в особистих темах не бачу (якщо вони не нагло рекламні, звісно). Колись на форумі були щоденники, це майже те саме. Якщо будуть бажаючі вести такі особисті сторінки, то можна буде попросити Мартіні зробити щоденники.
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це з області реальності - багато людей обєктивно оцінюють дійсну обстановку...
    даними можуть бути насичений, наповнений подіями спосіб життя... або оригінальність мислення, суджень... або неординарні знання в певній сфері.. творчість...
    далеко не у всіх таке є... але є інші достоїнства, таланти, яких через якусь там особисту сторінку не представиш...
    а що важливо - в таких сторінках розказуєш про особисте і не дуже.. не кожен хоче ділитися таким...
    я теж мала на іншому ресурсі щось схоже на особисту сторінку-щоденник... і обовязково повипендрююсь)))) за рейтингом популярності було досить так нічого.. але зараз не готова представляти щось на публіку..., навіть якісь незалежні інтереси
    от власне, розкажіть дорослим людям що можна, а що ніззя)))
    якщо людина щось порушить чи буде неадекватною її просто забанять... треба було починати з того, що хтось когось довів, а не йти довшою дорогой, звинувачуючи особисті сторінки чи ще щось...
    якби люди не були зухвалі, не висловлювали ідей в непідходящій обстановці - більшість винаходів, відкриттів не були б нам відомі... як то кажуть "тебе не запамятають за твої думки"
    "стандартна жіноча тема - "я тоже так магу", "магу" так танцювати, так підібріти одяг, так зробити зачіску, так готувати.. і купа причин чому не роблю...
    розкажіть про те, що робите! то приміром мені цікаво, як встигаєте наготувати стілки страв за день і ще й на ЛФі добряче посидіти? бо в мене або одне або друге виходить
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    И дай Бог до этого не снизойти. :blush:
    Тут как с TV. Не нравится программа, переключи канал. :mocking:

    Доброго дня! Дамам :give_rose::give_rose::give_rose:

    У нас -30. Охота на охоту, но чегунок болит и ломота.:crazy:
    К перемени погоды однако.:blush:
    Эхе-хе (старость не радость, молодость не жизнь)
    Ёк-макарёк. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мороз і сонце - день паскудний...
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І не кажіть...
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    .....Аж ніяк не жіноча:)можливо й стандартна вам видніше.....але я мала на увазі абсолютно не:
    Ніяких сторінок я не звинувачую,зауважте:СТОРІНОК,їх може бути сотні і у кожного....
    Я лише не хочу,повірте,дуже не хочу,щоб "НАШЕ УКРАЇНСЬКЕ" вимішували з лайном,ну не так мене виховали,щоб ,вибачте, в очі одне, а поза очі інше...:)

    100%:good:

    Розкажу і допоможу зрозуміти,кому не зрозуміло:
    "Нізя" хамити людині старшій,значно старшій за себе,і говорити їй "ти",
    "Нізя":Цитую Un.Known-робити плювальню з нашого УКРАЇНСЬКОГО......
    .............................
    По-моєму всі знають чим я займаюсь і яка у мене ситуація,хтось підтримує,хтось переходить на особистості,стараючись ось в такий спосіб "плюнути в душу",ні?;)
    І чи вам може шкорда,що я стільки часу на ЛФ?Я вам заважаю?
    Я тішуся,що у вас є інші зацікавлення,які потребують багато часу...в мене ні...я вже 10 років вдома,не працюю,бо в мене особлива дитина, і таким людям,як ви мабуть це важко збагнути,легше цинічно дорікнути.

    ---------- Додано в 12:32 ---------- Попередній допис був написаний в 12:25 ----------

    І ще в мене до Вас запитання Багіро:Що я вам такого поганого зробила?
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    От і я кажу - шо може бути паскудніше за сонце взимі,га?
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)