Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    Їхав я в кінці літа з братом молодшим зі змагань з Мукачева, ну а хто знає в мукачевській електричці на кожному вагоні фарбою біля дверей написані номера, але розкидані вони трошки в неправильному порядку (4 2 7 і т д), напевно хтось після свята їх збирав :wacko:... а насправді то нумерація вагонів йшла по порядку, з голови поїзда, і ці цифри нічого не означали, але на той момент я цього ще не знав :)... Побачили ми на вагоні цифру "7", як було вказано в квитках, сіли у вагон, розклали речі і почали милуватись карпатськими пейзажами... додому залишалось 2,5 години, я вже починав уявляти себе під теплою ковдрою :) ... народу у вагоні з кожною станцією все більшало і більшало, я не перший раз їздив цією електричкою і знав що у Славську зайде дуже багато народу, але як виявилось багато, це було дуже м`яко зказано... у кожний вагон залізло біля сотні чоловік і не залишилось навіть стоячих місць, картина приблизно як у львівській маршрутці в годину пік... ось тут то і почалось саме веселе... так як нумерація вагонів виявилась не правильною, а купа людей зайшло з білетами на сидячі місця, почались масові пересування між вагонами, а пролізти було просто не реально, крім того, що людей дуже багато, так ще і всі зі своїми речами на руках. Мене з дитиною і двома великими сумками підняли і прийшлось пересуватись через три вагони, де так само треба було підняти інших людей... І ще один нюанс, так як між Мукачевом і Славське багато маленьких станцій і на них не продаються квитки, люди заходили, сідали і купували квитки у провідника і вставати звичайно ніхто не хотів... Цікаво те, що буквально за пару хвилин від інтелегентності людей не залишилось зовсім нічого, через кожне слово мати, в багатьох випадках ледве не доходило до бійки, чоловіки вели себе зовсім не по чоловічому, та і жінки були не на багато кращі, а провідники вже ситуацію не контролювали... от в такій веселій атмосфері я повернувся додому, цю поїздку я запам`ятаю ще надовго...
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В лодзькому Теско :) Цікаво, що тепер на цінниках на них пишуть - мандаринки, а на тих нормальних в сітках якось інакше, на букву "к". Забула слово, як буду там знову, то запишу.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    У моей жены? Всего лишь от двух мешков? Мне смешно! --Тем более, дети и я тоже принимали небольшое участие. И потом, это ведь не за раз! Сначала съедали один мешок....И - извините - никаких культпоходов в маленькое тесное помещение, как написал шановный пан kutuz, не совершали!
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відправила чоловіка і вже майже пішла спати, аж раптом помітила на небі дуже яскраву зірку. Вона світить значно сильніше, ніж інші. Якраз навпроти нашого вікна. А раніше її не було видно. Стало цікаво. Зайшла в нет пошукати що це. Шукала якийсь сайт чи форум по астрології. Але натрапляла лише на гороскопи, гадання і іншу фігню. Подумала, що може це не те слово. Може наука про небо якось інакше називається. Згадала, що в школі в нас був такий предмет - про небо, зорі і т.д. Вирішила, що на сайті школи буде список уроків, тож пішла туди. А там фотки вчителів всякі і різна інфа. Короче, зависла на майже годину. В результаті не знайшла нічого про ту зірку, але дізналась, що однієї з вчителів вже нема :sad: Отак одна зірка гасне, а друга з'являється..
    Йду посплю трохи.
     
    • Подобається Подобається x 13
  5. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    А я до пізньої ночі писала курсову(чорновик). Ходила здавати, щойно. Не знаю, може мені щось буде ще за неї.:n:
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Та в Сільпо ж!:)Там продають ті недорослІ.

    А у нас на електричку ніхто не продає білети з місцями.Але якщо і продають то на це ніхто уваги не звертає.
    На цьому тижні бачила два рази як зірки падали.Зимовий зорепад?
    Мене сьогодні чекає сама гадосна робота -пришивати блискітки на костюм.А шити я терпіти не можу!
    Надворі вітрюган,сніжить,морз-8
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Доброго времени суток! Девушкам :give_rose::give_rose::give_rose:
    Медленно проснувшись, въехав в тапочки и накинув душегрейку, вышел во двор подышать. (традиция однако):mocking: На термометре -14, пролетают изредка снежинки. Хорошо!:good: Сейчас допью чай :morning1:, допишу и поеду по гостям.

    для FourA.

    :russian_ru:
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Honda

    Honda Well-Known Member

    Я сьогодні їду додому!!!:yahoo::girl_tender:
    Вдома свято. в мами ДН. і свіжина має бути;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    А я сьогодні, як електровіник. Мені ще раз бігти в університет. Добре що недалеко - 5 хвилин.
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    і в мене домашня свіжина, всі цямкають, а я піст тримаю. правда на мясо практично не тягне.. деколи хочеться плавленого сиру (як на піцці) і якогось соусу до страв (типу майонез з часником).. ну і бізе, шоколаду... жоден шоколаний вибір зараз не є повністю пісним.. додають якесь сухе молоко чи ще щось в тому роді...
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Це дуже дасист гуд:good:Я радий,що ці сонячні плоди принесли користь, а не зашкодили:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Настрій :sad::sad::sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Що сі сталося?не розкисай,Оль.Сьогодні так,а завтра буде краще.Я ось теж з усіх сил намагаюсь себе тримати в руках і давати собі розкиснути.Залізла під скляний ковпак(уявний) і відгородилася від всіх негативів.
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Головне душа.І якщо Ви з*їсте шматочок шоколадки,якої так хочеться,то це напевно не розцінюватимеся як гріх.Якщо Ви на протязі року не загружали свій організм,а нормально з розумом харчувались,то сідати на постну дієту можливо і не обовязково:pardon:.
    А може я просто змій(іскусітель);):)))

    ---------- Додано в 12:39 ---------- Попередній допис був написаний в 12:31 ----------

    Що ж так?Відкрийте собі баночку варення(любимого)Зробіть чайок,сядьте біля батареї,подивіться в вікно.Подумайте про щось хороше,згадайте щось приємне,усміхніться і після цієї терапії обовязково напишіть нам чи піднявся хоч трішечки настрій.:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Чого ?.........
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Мій настрій прямо пропорійний до настроїв моїх рідних......мені добре,коли всім добре.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А я навіть не можу сьогодні сказати який у мене настрій, і чи є якийсь настрій взагалі. Я нині як той робот-андроїд, взагалі без емоцій. На роботі чергова "гонка вооруженій", як то завжди наприкінці року, то тільки що в обід на кілька хвилин розслабився в кріслі. А через півгодини знову, як у тій пісні: "І вновь продолжаєтся бой, и сердцу трєвожно в груді..."
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Під настрій

    ---------- Додано в 13:23 ---------- Попередній допис був написаний в 13:22 ----------



    ---------- Додано в 13:26 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Я згодна - а якщо кожен почне свою особисту сторінку тут створювати? :nea: Я уже мовчу про українофобію.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Locke

    Locke невиправний реаліст


    Офтоплю :) :

     
    • Подобається Подобається x 12
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)