Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Він середній клас.
    І ше пам"ятає оту мерзоту - комуняків.
    Про "Солідарносць" може багато оповісти.
    Як ми гостювали в нього,у Вроцлаві,дуже цікаво було слухати його розповіді і коментарі.
    Януш,зі знанням справи розповідає про історію,архітектурні особливості майже кожного будинку у Старому місті,мимо якого проходили...і тут же,на хвильку відволікшись згадує,що отут вони спалили бетеер...а тими от дворами втікали від охранки.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Honda

    Honda Well-Known Member

    а я не знаю, що мені робити зі своїм старим цифровим фотоапаратом....:cry:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Summer

    Summer Well-Known Member

    напекла оладок, та й роблю відкритку для брата - в нього завтра день народження:)
    води гарячої не має - якийсь ремонт в день був, то так і до тепер не має...
    забігла в сільпо - купила мандаринки, а цукерки не брала, шось така націнка о_О
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. і у мого синуні завтра ДН, і ще у нього завтра екзамен, і ще у мене завтра вихідний :yahoo:
    а сьогодні у мене "дєвічнік" (як воно по-нашому - "дівчачник"? :) ні, мабуть "дівочі посиденьки" :) )
     
    • Подобається Подобається x 13
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дівульник? :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Дівашник?....Але то вже не по-нашому.......:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Я вже давно пишу, ош я з Закарпаття.:)
    Вірніше живу тут вже 30 років. А родом з Львівщини, з Сколівського району, з Синевідська.:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    ой, я сьогодні бачила ті мандаринки в Сільпо.та я таких і даром не хочу.Вони якісь манюпусінькі,не бачила ще таких ніколи,за розміром ..ну як корок з шампанського.А цукерки навіть дешевші,ніж в інших магазинах.Ну це у нас,і Львові може й не так.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ну, а де ти пропадала цілий день?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    по магазинах шлялась:)) аж втомилась,а ще на танцях була на репетиції,в суботу виступаю.танцюю два танці..Валянки і латину
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ось я і вдома нарешті.Правда,якби не одна тупа курка:ireful1:(вибачте за мій французький),я би була вдома ще о 19.00.Ну але менше з тим.Була на парах,несподівано для себе написала екзамен з вищої математики.Припленталася додому,читаю ЛФ,а в шафі надійно сховані лежать подарунки для батьків,які я перед парами їм купила:)Вже хочеться суботи і обмінюватися подарунками:)
     
    • Подобається Подобається x 13
  12. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Мороз стає міцнішим,зима все більше входить в права. Чи буде сніг на Новий рік-хто зна.Сьогодні на майдані ялинку ставили.Де їх тільки беруть такі красиві і великі? У повітрі вже пахне святом.На ринку повно мандаринок. Дійсно,я ще ніколи не бачив таких маленьких мандаринок.В далекому Мумбаї,дочка хоче,для всіх індійських і не тільки друзів зробити кутю на святвечір. Каже,що зварить голубці і вареники з капустою,зробить св"яту вечерю. Ми колядуємо вдома.Гарні свята.
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Добрый вечер! Уже в какой раз читаю про такие маленькие мандаринки в продаже в Вашем регионе. У нас, в Донбассе таких нет. Есть довольно крупные - написано, что египетские, есть поменьше, те абхазские. Но чтобы таких маленьких - не встречал. Я часто покупаю мандарины. Это - любимая еда жены. Когда мы жили в Армении 20 лет назад, перед Новым годом ездили на своём авто в Тбилиси, и там покупали два мешка мандарин. Тогда Абхазия была в составе Грузии.... СтОили они, кажется, 1 рубль за кг. Тот, советский рубль. От нашего города до Тбилиси было по дороге километров 200, приходилось форсировать Севанский перевал с полусотней поворотов на 360 градусов - настоящий горный серпантин, из Армении выезжали в Азербайджан, и потом уже попадали в Грузию.... Оранжевую шкурку от мандаринок и апельсинов выносили вёдрами - только она оставалась от съеденных мандарин.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    І не було алергії від двох мішків мандарино_О?
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    може:), просто ромашка наша львівська світоч там 37, а в моєму кіоску 34 і т.д...а бабусині казки 35, а в кіоску 28...
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ніч,а мені все не спицця:)Згадую старі - добрі студентські часи - вчуся:)Завтра(тобто вже нині) маю іспит з макроекономіки,сидю тести роблю.Ще трошки і піду спатки,зранку краще довчуся:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Розповім такий випадок.Значить:05-00 перон,осінь,маса народу чекає на електропотяг,всі прямують на гриби.До місця висадки десанту три зупинки,десь 30хв. їзди.На пероні коли відкрились двері вагонів,одна бабуся, йойкаючи,бідкаючись і за допомогою декількох молодих, здорових,людей,дуже тєжко попала в вагон,де інші грибники мусіли уступити їй місце і не одне,бо ї нога так болит,же вона мусить ї так положити на лавку:sad:.Думаю багато хто звас,дорогі мої форумчани,хотіли б побачити вираз обличчятих людей які допомагали і уступили місце ягусі,коли на зупинці,порозштовхувавши всіх,хто був на дорозі,бабуся вискочила з вагона і:" зі старту втиснула педаль в полік і з пробуксовками ломанулась через поле в ліс"о_О.Я в гумаках не дав собі ради:nea:,щоб її наздогнати,запихався.На зворотній дорозі бабуля пробувала повторити трюк на пероні і знов знайшлись сердечні і знов бабуля сиділа одна на лавці.:haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    "...и фрешем свежим,долго заливали унитаз...":haha::haha::haha:
    Я так в Фрунзе,тепер Бішкек,дорвався до персиків,вони там кругом ростуть.Я ж не знав,що мій організм може так довго і усердно мене наказувати і очищатись :bad:від великої маси з*їдених абрикосів:))):haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    І мій чоловік їздив в наших маршрутках, і знайомі поляки - всім сподобалось! Казали, що це найдешевші атракціони, на яких доводилось кататись :))
    О-о-о! І в нас такі появились. Цікаво які вони. Бачу, що полякам теж цікаво, бо шкірочку відковирюють прямо в магазині, щоб подивитись :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Слухайте,де ви такі мандаринки виділисьте?:)Біля мене у Вопаку такі гарні великі продають(солодкі,і шкірка легко обдирається).Правда по 15 грн(здається).
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)