Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Вы меня считаете виновным в этих преступлениях? Я Вам уже написал, но вы не хотите слушать. Вы готовы подать на меня в суд за ТЕ МОИ ПРЕСТУПЛЕНИЯ?
     
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ваш акцент,видає вас....Ви певне з Ужгорода...Ні,точно з Ужгорода,Закарпаття,ні?;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Свою точку зору щодо Вашої позиції я написала вище.
    Ще раз повторюю, на вході в Салун написано "Неврівноваженим особам заходити не рекомендується".
    Я вибачаюсь, коли відчуваю вину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ні.
    Але Ви їх схвалюєте.
     
  5. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Как раз совершенно случайно я несколько месяцев назад проходил медицинское обследование для получения техпаспорта на авто. Был признан полностью здоровым и физически, и психически! Готов в любой момент перед любым консилиумом любых врачей доказать, что у меня всё в норме с психикой и уравновешенностью. А у Вас, шановна, есть справка, что вы здоровы и уравновешены? Я отлично понимаю, что Вы привыкли обвинять людей в чём угодно, не боясь ответа за свои слова. Готовы ли Вы, шановна пани Un.Known, перед судом доказать, что я занимался поддержкой нацизма на форуме ЛФ? И там заодно будут решать, - хто е невривноважена особа... Ладно, давайте пожалеем уважаемых посетителей этой страницы, не будем им мешать рассказывать, как прошёл их день. Могу Вам сказать - я был о Вас лучшего мнения! Где ваши молнии?

    ---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:12 ----------

    Вы тоже много чего одобряете, что я не считаю хорошим. --- Жду реакции руководства форума.....Меня сейчас обвинят в страшных преступлениях. Всего доброго!
     
  6. Honda

    Honda Well-Known Member

    Сьогодні, коли їхала *ну то ше м"яко сказано* в маршрутці, яка була забита по саму кришечку, спостерігала таку ситуацію: на зупинці стояли 2 бабусі, а збоку мама з донею, і от коли маршрутка зупинилась, то одна з бабусь почала лізти в маршрутку навіть не даючи вийти з неї, та ше й огризалась матами, за нею хотіла зайти мама, яка вела дівчинку вперед, і тут друга бабця нагло вхопила маленку дівчинку за рукав і шарпнула позад себе, і так ше десь 2 рази, шоб швидше за них зайти в маршрутку... :wacko:
    мені якось так одразу противно стало...
    і як ці люди (бабусі) виховали своїх дітей, якшо вони в такому віці такі хамки.
    Я розумію, шо має бути повага до старших людей, але й повага має бути і один до одного.
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 3
  8. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    та от якраз проблема і є в тому, що я вдома працюю)))) І тому завжди знайдеться щось інше, цікавіше, ніж марудна робота
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    .. мало того, вони потім охають і ахають, або і нагло просять, щоб їм місце вступили!
    .. а якщо вже і зайшли, то краще звідти не виходити :)))
    Нє, серйозно, хоч тут без політики, будь ласочка, FourA!! Краще про чаювання..

    Я з магазинів прийшла. Загрузилась по самі вуха, при чому лише продукти купила. Бо завтра не буду мати часу на продукти, а потім вихідні - майже все закрито, а потім понеділок - день старого товару.. Завтра буду вибиратись в місто забрати нарешті фотоапарат з ремонту і подарунок чоловікові на Миколая купити, і в аптеках дещо купити до Львова. Хочу купити гаманець чоловікові. Але не знаю чи він любить шкіряні. Зараз має спортивний, тобто з тканини балонової. Не хочу питати який він хоче, щоб був сюрприз.. І що робити?..
    Йду готувати їсти. Випробую один з рецептів салатів конкурсних :) (див. підпис, хто не в курсі. до речі, там ще триває голосування!)
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То просто для декого звичний день. :)

    В мене сьогодні нормальний, звичний день. Замовник захотів сторінку ще до свят, сижу, майструю... на очі не бачу. Відволікаюсь хіба до баталій. :)

    З'ясувала, що в мого майбутнього шефа ого-го характер. Бачу, буду з нового року всіх частувати своїми пригодами... ))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    То Вам посада модератора салуну якраз вчасно - наберетесь сил і будете "строїти" свого шефа :))
    До речі, вітаю з цим призначенням! :give_rose: Бажаю терпіння і холоднокровності до тих мужиків :)

    П.С. В нас мандаринки по 10 грн на наші гроші - дуже дрібні, буквально як грецькі горіхи, але з тонесенькою шкірочкою, а по 13 грн в сіточках нормальні. То на наші ціни - не найдешевше. Були акції, коли по 5 грн мандаринки можна було купити. Тому купила апельсин на сік - вони по 7 ;)
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    не знаю шо робити?:sad:
     
  13. FourA

    FourA Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Напийся кави...що тут скажеш....:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    І зразу впаду........
    Мені й так "хреново", а від кави то "вупше"............
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Раньше я такого во Львове никогда не видел! Мне особенно бросалось в глаза, по сравнению с Донецком - уважительное отношение друг к другу в транспорте. У нас с этим, к сожалению - увы, намного хуже. Я уже очень давно не ездил общественным транспортом, но воспоминания от того, что видел раньше - не самые лучшие...Всегда найдётся какая-нибудь нервная особа, как правило - женщина, которая заводит всех. И начинается! Виновни-к(ца) давно вышел из трамвая , а ссора продолжается. Хотя и мужчины попадались - хуже баб сварливые! Я раньше говорил - посадить буржуя из Европы в наш трамвай в час пик от начала до конца маршрута - и всё, готов - в психушку! А наш человек поездит в нашем общественном транспорте, и станет спокойным, как слон! Никакой Салун после него не страшен! ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ну то...файної кави тре напитись...без всіляких ізлішеств....типу тортіків...чи настойок....:nea:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    :russian_ru::russian_ru::russian_ru:
    Ти маєш на увазі бульбу?
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Януш во їздив...ну,Аґатон...:sorry:...і ніби ше нормальний...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Значит он доказал, что он - не буржуй! Наш человек! Был бы буржуем - не был бы на нашем форуме!
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)