Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. ermana

    ermana Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Я з Ним зараз не в найкращих стосунках.... Нажаль...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Особисто Ви мене порадували своєю відповіддю. У Вас коли-небудь був такий стан, коли плакати не хотілося, але сльози лилися?
     
  3. ermana

    ermana Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Здається було таке раз чи два. Чому таке питання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    А я сьогодні вирішив купити нові пружинні матраци.
    Тільки від реклами тих "Венето" аж нудило.
    Виявилося, що дуже конкурентноспроможні матраци роблять у Миколаєві (обласному). Рекомендую: http://www.velam.com.ua

    Зашов до Будинку меблів (подивитися; звичайно, куплю в іншому місці без накруток). П"ятеро дівчат сидять, нудьгують. Покупців - нуль.
    Подивився інформацію - який матрац на яку вагу розрахований. Дозволили лягти. Тоді я кажу: "Дівчата, хто з вас важить 55-60 кг, прилягте поруч і ми перевіримо матрац на пружність та міцність!" Посміялися, одна таки присіла, пострибала. Порекомендувала інший. Теж пострибали. Я-то знав, що потрібний розмір треба чекати 2 тижні, тому повеселилися і розбіглися.
    Сервіс, однако !
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    За першого студентства неодноразово мала такий стан душі.
    У Вас є цікаві теорії?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Нехватка гармону радості!
     
  7. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Сумніваюся. Все було пучком.
    Було смішно, коли стан душі лікували пігулками та уколами.
    Згодом все пройшло само по собі.

    "Хороший конец будет только в том случае, если до него все было плохо"
     
  8. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    А я без баблеток навчилася давати собі раду.
    Уууу,Вася,та я бачу то традиція у вас-ходити до ворожок.То певно,так як на Закарпутті мольфари.Досі такі є.В любе село приїдь-такого нарозказують.Свої страсті)))
    Звичайний день-щойно завалила додому,змучена.Час на кавку...
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Просто я подумав, що незважаючи ні на що Бог Вас любить і чекає. мені відома та стіна під назвою "у мене погані стосунки з Ним." Але Господь сприймає нас як дітей, а діти є діти - незавжди роблять так як треба. Тому Ви повинні перебороти цей бар"єр, який не дає Вам вільно дихати і повірити, що Бог нас прощає. Я десь не так давно прочитав у Старому Завіті таку фразу (забув нажаль де): .
    Господь каже: "якщо навіть мати тебе покине - Я тебе не покину". Вдумайтеся в ці слова. У Бога нема токого, як в людини - гніватися, чи "незручно". Але те, що Ви визнали цей факт говорить про те, що у Вас добра душа.
    Я бажаю Вам здолати цей бвр"єр.
     
  10. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Молоццца!
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    А знаєте, якось і я спілкувався з ворожкою.
    Наприкінці 1991 мене сильно образив один рагуль – тимчасовий начальник.
    Позаздрив, що ми з хлопцями зробили неслабкий винахід і почали на ньому заробляти гроші.
    Зробив жлобина так, що я втратив другу роботу та й на першій був «під контролем». А він був моїм кровним боржником – за рік до того він подихав від перитоніту (шкодую, що не подох) і мене вмовили здати для нього кров.

    Тут навіть знайомі братки пропонували його «полікувати», а я все вагався.

    Ось пішов ремонтувати ТВ одній літній пані – напів-циганці, напів-мусульманці.
    Вона мала 2 сер. спец. освіти. А її покійна мати була відомою київською ворожкою.

    Слово за слово – розповів їй про свої проблеми. Вона почала щось говорити – коротше, я в трансі, вона в трансі.
    Потім сказала – якщо влаштуєш «кровний наїзд» – твоє задоволення буде недовгим.

    Через 13 днів йому буде «дзвіночок» №1, через 13 місяців – номер 2. А через 13 років – номер три, тільки я (тобто та пані) – не доживу.

    Тож через 13 днів той рагуль перевертається на УАЗику (інші відбулися переляком). Тепер ніхто з колег йому крови не дав і грішми не допоміг.

    Через 13 місяців його несподівано викидають з черги на житло, а гостинка, де їх тулилося четверо – повністю вигоріла. Дружина забрала дітей і «послала» його.

    Через 13 років фірму, де він і його син працювали «конями, на яких возили» почала трусити прокуратура, начальство все спихнуло на нього. Кудись він зник. Різне говорять.
    Я вже давно не цікавився – не мій рівень інтересів.

    P.S. Я багато чого можу вибачити людям, крім ситуацій, коли зачіпають святі біологічні поняття:
    1. “Нора” – і моє житло, і моя Батьківщина
    2. Територія полювання – і моя робота, і моя Батьківщина
    3. Продовження роду.

    Отож згаданий товаріщ зачепив мою територію полювання.
     
  12. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Борисе цим
    Борисе історія варта того аби її читати, тим більше шо ви її не вигадали...
    Ці три принципи, і моїм нормам та правилам існування у цьому світі відповідають, тому колега доброго здоров"я.
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    І Вам доброго здоров"я, Vasili !

    Згадана мною пані була ще фронтовою медсестрою.
    І в той 1991 рік в її оселі були ознаки того, що її відвідують джентльмени.
     
  14. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    День вчорашній був так собі.
    А ось вечір - цікавий.
    Скористалася запрошенням подруги - пішла в гості з ночівлею.
    Чайок з лимончиком, зручне крісло-кровать та фільм "Точки на і" (РАДЖУ!!!) до глибокої ночі.
    Не вистачало єдиного - обіймів романтичного хлопця...
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Не зв"язуйтесь більше з ворожками... То гріх який може перекинутись на дітей.((( Усюди є погані люди, але нехай це будуть тільки їхні гріхи, що проти них і без Вашої участі обернуться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Ворожка - Відьма, а відьма жінка яка вєдає, бачить значить...
    Не бачу тут ані троха від лукавого, Адепт - тоже по вашому спричиняє
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    bora,
    1. Я опинився у ворожки тільки як телемайстер. Знав її раніш як медсестру районної поліклініки.
    Якби не вона - був би справжній гріх - наїзд бампером (бандитським). То була ситуація, коли прощати ворогові було неможливо. Ось Vasili мене зрозумів правильно.

    2. Я вмію розпізнати сторонній вплив та захиститися від нього. Практика перевірена.
     
  18. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    А ще такі самі непогані роблять у нас вдома на вул. Фрунзе. Ні не 103,:) там номер я не пам’ятаю, як треба можу на карті показати. Це салон біля території "КМК" - Київський меблевий комбінат. Ціни дешевші за Миколаївські, якість чудова, вироблені з натуральних матеріалів на імпортному швейцарському обладнанні. Уся моя сім'я на таких спить майже 5 років. Окрім тещі.:D
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Даниле, дякую, мені вже привезли (без дівчинки, правда). Якби вчора сказали (і шеф теж сказав про Куренівку, коли я мчав додому зустрічати вантажників) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    а зле, що не бачите, направду.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)