Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Гуляє досі ! Вночі ходив з ліхтарем по усіх його ничках, кликав. В одному підвалі добрі люди постелили чисту червону ковдру, на якій вдалося розгледити двох кішочок. Одна добряче вагітна, друга - непомітно.
    Ну хто за таких обставин поспішатиме додому ?

    На сьомий день просто мусить прийти. Не повірю, що він може підгодовуватися тим, що виставляють дворовим котам бабусі.
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Звичний день

    А до цього часу чим підгодовується?Балуваний?:haha:
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=231519&postcount=297

    Після "великої втечі" у 2006 р. зрідка став пити молоко.
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Звичний день

    Сьогодні такий класний день!!! :) Сніг почав падати і я нарешті знайшла мультик з дитинства!!! :radist: А щаслива :)
    П.С. Правда двічі обхляпалась: першого разу забула, що пляшка з соком відкрита, і по звичці взбовтнула її (вся була в соці); а другого разу бовтала закритий йогурт, який потік рікою після того, як я його відкрила :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Кіт прийшов !!! УРАААА!!!
    Рівно 7 діб. Причому гуляти пішов через 48 годин після операції – абсцес на шиї. Бойового походження.
    Щось там і зараз не все гаразд, але головне – Васька вдома !
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Є день, є надія... і то добре.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Звичний день

    Є надія, що в неділю потраплю на лижі!!! :radist:

    Додано через 2 години 44 хвилини
    Вже забрала від батьків свої лижні чоботи, комбінезон, рукавиці.. Вся в очікуванні!! :) Їдемо зі знайомими машиною :radist:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Ну що, про Ваську знов ?
    Сиджу, шаманю, готую для нього мазі.
    Дружина попросила витрусити серветку за дверима. І тут - тихо-тихо промайнула сіра тінь.
    Я (в костюмі прибиральника) - за ним. На 1 поверсі якісь люди виходять на вулицю. Я кричу - "Хвилинку! Не відчиняйте двері!"
    ... Іноземці! Не реагують!
    - Attention! Stop! Alarm! - здивовано зупинилися.
    В напівтемряві, майже в них під ногами ловлю кота.
    - Thanks!..
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    звіт за декілька днів. згоріла мікрохвильовка. можлива причина - неправильно встановлена п"яним електриком розетка. отримала "халтурку" - від кого б ви думали? - від двоюрідного брата, сиджу, перкладаю до його сесії англійські тексти на економічну тематику.
    сьогодні все як завжди: сходила на заняття до своєї учениці, вдома з мамою дивилась "Любовь и голуби", потім мама розповідала, що коли на вітринах радянських магазинів став вільно з"являтись зелений горошок, то вона зрозуміла, що в державі насуваються кардинальні зміни. а ще розповідала про чай "№36".:) для мене все це трохи дивина. жити в країні постійного дефіциту.
    пробую створити ЖЖ, на вулиці морозно, вікна ледве починають замерзати.
    наступного понеділка сподіваюсь отримати в подарунок гризуна.
    завтра вирушаю на Петрівку витрачати свою зарплатню на нові кодекси і підручники, а потім - з другом купувати новий сідіром - двд-рв.

    п.с. у мене нова люстра. гарна, тепер зі старої роблю кашпо:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Оце круто! А якого гризуна ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    хотілося б пацючка, але, скоріш за все, то буде хом"як. останні 10 років у мене жили гризуни : 3,5 років - хом"як, а потім - 6,5 років - морська свинка. можливо, з 21 року почну жити в одній кімнаті з пацючком:)
    Борисе, відгодую його, а потім зробимо очну ставку: Васька вс гризун:) жартую. по-чорному ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Звичний день

    Дуже мені сьогодні зле. Проспала цілісінький день і далі погано почуваюсь. Нудить...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Можна. Пограються у кішки-мишки, потім в хокей, потім хтось когось покатає (як лелека - немовля).
    "Ужастиків" не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Звичний день

    В мене день був шалено-прикольним :) Зустрілась з одногрупником (досі збираємо гроші на випускний альбом..), взяла в прокаті лижі (взяла дитячі, бо я низенька, вийшло дешевше :D ), була в подружки - з компом возилась, але більше часу теревеняли про своїх чоловіків і ревнощі :)
    Треба йти в люлю, бо рано вставати, але я така збуджена від думки, що завтра буду кататись на лижах, що не можу і думати про сон!! :radist: Я ж чекала цілий рік на цей день.. :shy:
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Відповідь: Звичний день

    сиджу і гризу шоколадного Миколайка. минулого тижня ще раз пересвідчилась, що дарувати приємніше, ніж отримувати подарунки. один мій друг "потерпів" від цього - отримав у подарунок хом"ячка. Бачили б ви його здивування, коли він почув, що то мале шустре створіння тепер під його відповідальністю. Наступні кілька годин я мала задоволення спостерігати, як мала тваринка приручала того великого чоловіка. Тепер живуть собі обоє, тішаться:).
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Звичний день

    парюся з одним сайтом....
    як зі самого початку "не пішов" так і досі "не йде".... [​IMG]
     
  17. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    купила нові кодекси, купила Жадана "Гімн демократичної молоді", купила нову клавіатуру і ді-ві-ді-рв.
    сходила до Дніпра, подивилась яка там краса - завтра до пар піду туди ж з фотоапаратом. ходила, і все бачила кадрами:)
    зараз сідаю готуватись до перших 2 семінарів на завтра, будемо шукати щось в інтернеті, книг нема:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Ось сижу, дивлюсь на папугаїху Тосю, і в душу закрадається підозра, що попугаїха зовсім не та за кого себе видає:ninja: . Точніше "не той". Чогось підозріло у неї (нього?) ноздрі поголубіли. Невже пацана купила для свого Омлета?:D
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Звичний день

    Приїхала з лиж щойно!! :radist: [​IMG] :crazy: [​IMG] :y: [​IMG] :dance:
    Була на г.Плай. Погода - супер!! Не морозило і не парило. Сонечко світилось, снігу було достатньо!! Людей небагато, сили акумулювались і я отримала таку класну насолоду від катання!! :radist: Емоції переповнюють!! :crazy:
    П.С. Єдиний негатив - ціна. 10 грн за підйомник! :beee: Спустилась 11 разів..
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    нині на виставі русалонька була доня моєї товаришки (з татом-бо мама тобто моя товаришка не могла...)
    ну русалка русалкою і принц принцом а дитина виявляється всю виставу чекала коли вже хоч одна акула на сцену запливе!!!!:D
    вперше поцьомала принца...(принц новий але тільки в цій виставі але я з ним любов вже не раз грала в інших п"єсках....:shy: :shy: :shy:)
    він бідака в шоці і в стресі переповнений почуттями-прийшов після вистави і признався що не знає що робити-просити щоб я постійно його цілувала (ну хоч так як нині в щічку) чи краще не просити-бо скажу нє:p :radist:
    бо я ж постійно тих принців дурю-кажу та і не цілую...
    а нині-то не я...то все вона-русалонька;) (а я тут при чім..гггг)
     
    • Подобається Подобається x 8
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)