Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    А завтра теж буде звичайний день-встанеться о 8-й,потім цілий день у місті,під палючим сонцем.
    Та до речі,вже 1-шо доходить,а мені ше практику домальовувати.Приємного всім спілкування в цю звичайнісіньку(для мене) ніч!))))
     
  2. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Звичайний день. Перечитую вчорашні пости, класних справжніх користувачів, маса задоволення...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Звичний день почався із садо-мазо. :)

    В неділю перекупався, потім прохопив по шосе – застудив лівий лікоть. Вранці забіг до знайомого фізіотерапевта, щоби чимось прогрів – а він у відпустці. Приймає симпатична тендітна жіночка з мусульманським ім’ям – весела, але намагається триматися серйозно.
    Каже – ми тут новий апарат купили – “ударно-хвильової терапії” – зараз тобі зробимо в найкращому вигляді.
    Погодився. Блін, а то ж звичайнісінький відбійний молоток. Цок-цок-цок – і так 5 тисяч разів.
    Причому Гюльчатай (умовно) скеровує удари в найчутливішу точку.
    І все запитує – “ну як” ? Колеги з інтересом дивляться.
    Відповідаю: Чисте садомазо!
    1. Кушетка, завіса
    2. Красива жінка робить мені боляче
    3. Не просто красива жінка, а ще й в костюмчику медсестри !
    (мужики ржуть, Гюльчатай не розуміє). Довелося пояснити, що “костюмчик медсестри” – це аксесуар, який нібито користується попитом у секс-шопах. Тільки їй тут не вистачає шапочки з червоним хрестом або півмісяцем і круглих окулярів. :)

    Красуня так сміялася, що ледве не впустила відбійний молоточок.
    Виявляється, її тільки тиждень тому навчили, як з ним працювати. Колеги присвоїли їй звання “Почесний шахтар”. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Вчорашній день був цікавеньким!
    Люблю такі дні, коли додому ледве йдеш, приємно втомившись від часу проведенного з цікавими та веселими людьми.
    Саме таким був день!
    Все банально- смачна гаряча піца, знущання над пивом - бірмікс та новий фільм "Трансформери".
    Ідеї у фільмі малувато, та сьогодні йшла на роботу і косо поглядала на авто. Все можливо...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день


    Спека липнева. Капає піт.
    Дядько під плугом знайшов динаміт.
    "Кажуть, що добре горить цей брикет!.."
    ... Потім знайшли обгорілий кашкет.
     
  6. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Варю для всіх своїх "кумів і кумась" запашну віденську каву. І то єдина музика, яка лунає у мене в приміщенні зараз, - голосне парування ароматично-п"янкого напою.
    Сто різноманітних думок вихром проносяться в голові...
    ... мій тато, якого вчуся щораз більше любити щодня і ким неймовірно захоплююся...пан К., котрого знаю і не знаю водночас, але впевнена, що ніколи не забуду, його світлих очей і осяйної усмішки насамперед...вірш-молитва, який необхідний та довгоочікуваний був і знайшов мене нарешті...безмежне поле і безкрає небо...безлад в кімнаті і піденесення в душі...

    Який просто прекрасний день сьогодні!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Звичайний день.Нудний,запилючений,праведений на вулиці і в маршрутках.Звичайний вечір-надія на його веселе продовження.Таки буде продовження....ЄЄйй!)))
     
  8. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Начало похоже... Только затем был День рождения у младшего сына (исполнилось 16 лет), а затем, для разнообразия, ветром разбило стекло балконной двери...
    В общем, вечер удался.. :)
     
  9. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Я для себе сьогодні відкрила відчуття справжньої волі. Це коли ти мчиш на ровері з крутого пагорба, вітер свистить тобі у спину і у вухах шумить, дзвенить, гуде бурхливе життя навколо.
    Отоді можна сказати - "I really break free" і полетіти назустріч пригодам...

    P.S. Не сильно роздумуючи над перевагами чи наслідками, вдяглася нині у легеньку сукню (спека ж нестерпна надворі) і відкинувши всі звичні перестороги, поїхала на повній швидкості, не зважаючи на задирання спіднички чи "відкривання" колінок :) - то справжній кайф, скажу вам чесно :)!
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Хе-хе...А в нас хоч би вітерець дмухнув-ссссспекА!
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    то якісь чари, нє?
     
  12. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    День сьогодні звичайний, сиджу цілий і не побитий, в вікно дивитись не хочеться, кави не хочеться, до морозива з шоколадом тягне розум та живіт. Приємно читати дописи користувачів Л.Ф.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Нє,Миху,то дурість.Просто любили бавиться воском.Потім бабця кричала,шо ми їй стіл зіпсуємо)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Знаю-знаю... у мене одна "Бабка з гір" страх відливала у віск а потім закопувала у лісі, а перед цим годині з піуторе шось над головоу крутила-крутила та слова не зрозумілі уповідала...так от після цього я страх потер"яв, може.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Ого-ого!І ше тут кричиш,шо я чарую і на цвинтарі тусуюся.А сам то до ворожок ходиш!)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Дійсно, Василій, Меґ права, на неї кричите, а самі до воржки....
     
  17. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Ну хоч хтось мене підтримав.Треба було до ксьондза бігти-він би свяченою водою всі страхи вигнав.
    Дивись,Василю,бо ворожки,наприклад не екзорцисти,а допоможуть лише в церкві.
     
  18. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    У нас на Буковині в гірських селах є такий обряд "відливання".
    Робила мені це знахарка з зморшками на лиці, до сих пір пам"ятаю в році Божого 1992 десь у літку...
    ...малий був, снив часто, якусь гоголівщену дідька-баб голих.
    Розповім шо пам"ятаю з ретуалу... сказала знахарка прийди увечері коли покутаю.
    Прийшов, вона сусідкою була. Сів я спиною до неї, вона світло вимкнула, над головою свічку та хрест водить, та молитви уповідає так десь 2 год, потім перехрестила візк розтопила і у воду наляла, фігурка якась утворилась вона мене питає: "цего боявся?", а там бачу якась абракадабра,- я їй "Ну!" вродіби то шо боявся, вона мене ше раз перехристила і візк у лісі зарила. З того часу у мене ностальгія за страхом, плавно переходяща в депресію.
     
  19. ermana

    ermana Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Звичний день... Але щось так сумно і поговорити нема з ким... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Якщо у Вас немає з ким поговорити, то поговоріть з Богом, розкажіть Йому про своє життя, я без жартів....
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)