Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    А я тепер насолоджуюся кожним днем - зі мною моя маленька дитина. І щастя іншого не треба. Виросте малеча, зміняться цінності, так само як змінилися з його народженням. Кожне АГУ робить мене найщасливішою людиною на світі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    звичайний день, звичайна сусідка заліпита таку фразу, що я просто в шоці :)

    оскільки мій коханий чоловік весь час на роботі, а сусіди вже сплять і не бачать його вечорами, то серед любих сусідів виникла дискусія на тему "чи приходить тато до моєї дитини бавитися..."

    я спершу не зрозуміла, який тато і з ким має бавитися, а потім як дійшло... :suicide:

    треба буде ляпнути якось, що суд заборонив йому бачитися з дитиною, а аліменти передає поштовими голубами...:D


    ЧОГО СУСІДИ НЕ ВІЗЬМУТЬ КНИЖКУ В РУКИ, АБО ХОЧ ГАЧКОМ ПЛЕСТИ НЕ ПОЧНУТЬ? Краще ніж язиками плести...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Нормальний день, такий як всі, і одночасно прекрасний! Випадкові зустрічі з новими людьми, цікаві знайомсва... І розумієш, що світ такий гарний, якщо він гарним стає насамперед у тобі!!! Я люблю це життя, люблю усіх, хто зі мною поруч і вдалині, люблю красу навколо і Бога, який мені його дарував і таких, як я, біля мене :)!!!


    Як іскра ще в тобі горить
    І згаснути не вспіла, —
    Гори! Життя — єдина мить,
    Для смерті ж — вічність ціла.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    гачком плести, книжку читати - то треба вміти.... тобто, мав на увазі - вчитися і щось знати ;)
     
  5. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    В мене день якийсь дивний такий. Післязавтра додому лечу, вчора бігала цілий день справи залагоджувала різні, завтра пакуватись буду, а сьогодні просто цілий день переживаю. Яка погода буде, лиш би не дощ, бо в мене три літаки, щоб тільки спізнень не було і в дощ до Х'юстона 160 км важко буде їхати, щоб на пересадках все без проблем було, щоб у Львові брата з літака нормально зняли, щоб багаж не посіяли і багато різного такого. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Пані Марія, бажаю Вам легкого і приємного перельоту і поменше стресу при цьому!.. Щасливого повернення до Львова і гарнющих вражень у ньому :)!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Та я не "пані", я просто Марія. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Добре, Маріє ;)! (Не хочете пані бути? ;))
    Все одно, щасти Вам у дорозі і файного настрою у Львові :)!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Я буду пані років так через ....дцять ;)

    А за побажання - дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Звичний день

    У мене теж сьогодні звичайний день.Але трохи незвичайний. :) Зет нарешті змусила скайп собі поставити і ми всі троє - Зет, Ліля і я тралялякали.


    Маріє, щасливого польоту і посадки. :) Львову передайте привіт і поскоріше повертайтеся. З Богом! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Є така, скажімо, думка звичайного дня.
    Ніколи не забувайте однієї важливої справи - дякувати Богові. То є дуже важливо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Дякую, я знаю! Але ще раз дуже дякую, що Ви мені це сказали. Хотілось би чути такі слова (підтримку і настанову) щодня!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Дівчата, вибачайте, що тако без прощання вийшло, але треба було нюанси деякі стосовно мого перекладу обговорити. А пані така дивна. Має страхітливий переклад на українську і не думає його міняти. :sad: Я робила польський, тому мене до українського допустити не хочуть. Скільки говорила про то, і ніц. Сумно. :sad:
     
  14. Alex_pm

    Alex_pm Member

    Відповідь: Звичний день

    Як на мене, влітку не буває звичних днів. Сонечко, все зелене навколо. Прокидаєшся - красота.........
     
  15. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Сьогодні неділя, тому я вдома. Планувала одне, вийшло друге. Діти з хати втекли до друзів на дачу. Ми з мамою залишились удвох. Тиша і спокій. :) Випили кави й пішли шарити по інтернету. Ледве я дісталася до клавіатури, бо мама полюбля по рецептам гуляти... :)
    Дзвонила по скайпу Олі, але вона не відповіла...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Звичний день

    Все ок, Лілю! :) Ми так і зі Зет зрозуміли. ;)

    Ой, Зет, та в мене вчора був дуже завантажений день - не до інтернету було. :) До обіду працювала. Після обіду в сина був Graduation. Тобто церемонія вручання диплома про закінчення школи. Тоді поїхали відсвяткувати сімейно. А ввечері вже ледве жива була. А сьогодні в Америці День Батька. Я теж працювала. Зараз син підмінив - треба тата піти привітати. От така суєта життєва. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Сьогодні найзвичніший день тижня - понеділок. Чому найзвичніший? Томущо сьогодні мені тільки те й робили що хамили, крачала на мене, визвірювалися :) нарізноманітніші люди яких я знаю і не знаю :)

    а мені з того смішно як вони собі здоровя псують :)

    Віва понеділок - любимий день тижня!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    С утра в понедельник пора похмелиться,
    Россия и вера потерпят пока.
    Налейте мне пива, поручик Голицын,
    Корнет Оболенский, нарежте сырка!"

    (з фольклору співробітників водно-спортивної станції).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    День ідеальний! Мала різних справульок багато, тепер трішки роблю відпочинкову перерву. З Bon Jovi і його "Bed of roses". Згадуються найекстремальніші миті юності, екстазово-нестримні шаленства і щастя безтурботності. Класно, що є такі пісні, які навіюють спогад з давніх незабутніх днів, приправлені добрим вином і захмареним сонцем за вікном :)!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день


    Душа вічна.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)