Звичний день (3)

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alias, 14 сер 2011.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Олю,

    я коли бачу меню твоїх сніданків-вечерь, то чесно кажучи, думаю, що то фйола треба мати, або вже дуже кухню любити.

    А зараз з’ясовую, що тебе то інколи "запарює". Для чого це ти тоді робиш?

    Приділи колись собі більше уваги, вийди з ролі кухарки, тоді тебе будуть інакше сприймати (вдома).

    Я колись варила-смажила, ніхто це не оцінив, також почали вважати, що в мене замість мозку сирник.

    А зараз бачу, що чоловікові крім вечері ще подруга потрібна, а інколи більше подруга, або коханка, і бутерброди не вважаються чимось другосортним.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Нарешті вимальовується біла смужка в мому "чорному" літі (тьфу-тьфу-тьфу,щоб не зурочити):сьогодні я дізналася, що буду хресною мамою чарівної новонародженої дівчинки (доречі,донечки форумлянки,з якою познайомилася на ДП/ЛФ;)).Це буде моя перша і найулюбленіша похресниця!!!:give_rose:Як же ж інтернет зближує-родичає людей!:good:
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. Locke

    Locke невиправний реаліст

    А ось і ні. Є така приказка: Если жена начинает воспитывать мужа,значит она готовит его для новой жены?
    Перевиховати ні чоловіка, ні дружину неможливо, тому що:

     
    Останнє редагування: 16 сер 2011
    • Подобається Подобається x 9
  4. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Можливо примітивно звучатиме...Але ж їсти всі хочуть і всі дивляться у мій бік.
    Я ж малому не дам бутерброд, і тим більше в макдональз його не поведу, і чоловікові на роботу шось запхати потрібно,бо "паше" з ранку до ночі.....
    Одним словом я вихід вже бачу.Люди!Як все вийде, я вам (як казали моя бабця)повім...
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Наївна мрійниця ... Мєчти- мєчти ,гдє ваша сладость ....
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та!!!!Я вся така фйолна:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy::girl_cool:
    Але якщо чесно зізнатись,то іноді кухня мене рятує,сама здогадуйся від чого(хоча певна ти знаєш)....

    ---------- Додано в 21:54 ---------- Попередній допис був написаний в 21:52 ----------

    А хіба я проти????Я за!!!!
    Тільки його ,як не сумно, влаштовує така ситуація, а мене,ні!!!!

    ---------- Додано в 21:55 ---------- Попередній допис був написаний в 21:54 ----------

    100% років з 15 тому я теж так мріяла......:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І непотрібно. Мене пробували. Всі, хто пробував, перебувають у категорії "екс".

    А крім того, я б не могла поважати чоловіка, бути коло чоловіка, котрому я ще й мама.
    Чому? На сніданок це класично, а в макдональдсі я сама була один раз.

    Ти уявляєш собі, якби ти мала трьох, ходила б на роботу, а після неї працювала б ще й вдома? Ти б загнулась.

    З усіх ситуацій є вихід.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Уря!!!!!Я його знайшла,тільки залишилось втілити, а для того,щоб втілити залишилось ше пару тортиків доробити,тобто заробити грошенят....І уря-уря!!!!!:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я така:))) Сподіваюся,що мої мрії здійсняться:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Не їсть в мене малий бутерброди.

    ---------- Додано в 22:00 ---------- Попередній допис був написаний в 21:59 ----------

    Причому в той самий день.....

    ---------- Додано в 22:00 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ----------

    :good::))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Звичайно, бо часто мрії мають властивість здійснюватися. Але ніколи не треба навіть пробувати перевиховувати дорослу людину. Навіть дитину виховують доти, поки вона вміщається впоперек ліжка, а коли вже тільки вздовж - пізно, поїзд пішов. Просто треба обирати такого, який підходить. Щоб потім не говорили : "Бачили очі, що купували".
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. НЮ-НЮ...
    Всі ми колись мріяли ... Я 34 роки тому назад ...
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Наймудріше з вуст чоловіка.....
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. :haha::haha::haha::crazy: Одна з моїх мрій таки здійснилась ---в неділю чоловік після гостини посуд мив .ВО...
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Що гріха таїти...і тут так сприймають,тому мені все менше і менше хочеться з"являтись на ЛФ,щоб кожен раз не виправдовуватись.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Locke

    Locke невиправний реаліст

    "Ніколи не виправдовуйся, бо твоїм друзям цього не потрібно, а вороги і так не повірять". Елберт Хаббард
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Нічого собі ! о_О Оль, ми то чим завинили? Буває деколи , що ми просто дивуємось твоїй працелюбності ( а я інколи навіть заздрю :) )
    Ти ж наша господинька ...ось не заходила на ЛФ і у мене на кухні було пусто й тихо бо не було натхнення щось готувати.А якби ти була, то на щось би надихнула.
    Так шо не переймайся.:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Цілком з Вами погоджуюся:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Alias,ти взагалі особлива людинка, я тобі вдячна і твій дзвіночок нинішній мене порадував,то ти насправді надихаєш;)

    Та я не переймаюсь, я ж бо знаю,що зааабааагато акцентую власне на кухні,але наразі я так живу(поправочка)не тільки на кухні:)іноді з друзями за кавусею(правда іноді)бо всі люблять чомусь сидіти в мене в гостях...:)
    П.С. Створила на свою голову собі тут такий "імідж" і тепер викручуюсь,але чи потрібна вам така одвертість:)та ну її...і їх разом взятих,хто думає,шо я "кухарка"...але це вже з серії,про яку говорив Locke,тому - СЕЛЯВІ!!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Бо ти дуже позитивна і в тебе завжди знайдеться щось смачненьке :)
    ти не викручуйся, будь такою як ти є, якою ми тебе знаємо :)
    тих в ігнор :) просто не спілкуйся, не псуй собі нерви. :)
     
    • Подобається Подобається x 9
а де твій аватар? :)