Зварювальний апарат

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем VasMT, 12 лют 2010.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Порадьте зварювальний апарат.
    Вимоги:
    - побутова однофазна мережа;
    - товщина матеріалу для зварювання до 10 мм;
    - надійність;
    - гарантія;
    - сервісне обслуговуваня (при достатній надійності необов"язково);
    - струм до 200А;
    - ціна 1000-2000 грн.

    Якщо хтось має досвід - обов"язково прислухаюсь...
    Пиво/кава/шашлик/... з мене !
     
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Я би рекомендував купити інвертор зварювальний.
    Переваг купа. Недоліки ціна висока.
    Дуже класні і якісні 3000-4000грн. Ктайські від 1500грн
    Якщо купувати трансформаторного типу звичайний зварювальний апарат, то ціни від 800грн. Більш докладніше можу в приват.
    Я продаючи їх перепробував кілька десятків, найбільш би рекомендував таку модель http://instrymentu.com.ua/goods/zvaryuvalnij-invertor-ims-1600

    А якщо по тих ваших вимогах, то підходить http://instrymentu.com.ua/goods/zvaryuvalnij-transformator-awelco-tornado-250
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Максиме!
    Яку торгову марку порадите. Не можу зорієнтуватись. Кожен продавець хвалить свій. Спасибі.
     
  4. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Порадив би IMS франзузи, Awelco - італія. Або ще є такий український виробник Forsage. Останній виробник має цікаву штуку, що в одному апараті і зарядний пристрій для акумулятора і напівавтомат, і зварювальний трансформаторного типу на електроди, виробництво у Франківську. http://forsage.if.ua/pages/production.htm
    Ще як варіант може бути Telwin(ціна якості трохи не відповідає) або GYS.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Ви працювали з такими? Мені потрібен для домашніх потреб. Час від часу щось заварити: оградку там, парканчик курям... Трійка-елекрода стане... Бо за всяку дрібницю бігати по людям, самі знаєте... Маю саморобний трансформатор, але він має 96В, що забагато (смикає за руки) і ВА діаграма дуже стрімка... Різати ріже, а варити - не дуже... Буду пробувати поставити міст діодний, або знімати з половити витків (хоча електротехніка підказує що це нічого не дасть)..
     
  6. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Коли приїжджає щось нове на продаж, я по-любому висовую то на вулицю і починаю робити тест драйви на різних електродах, амперажах і т.д. 20 хв тесту вистачає оцінити роботоздатність зварювального апарату. 200 Аипер Вам не потрібні для домашнього господарства(140-160 вистачить з головою). Краще інверторного типу зварку, бо вона не дає коливань напруги в мережі і сусіди не будуть матюкатися, він легенький і підпал дуги та її утримування кращі. Хочете приїжджайте в гості, дам спробувати кілька для отримання власної думки про зварювальні апарати. В мене вдома лежать в гаражі 3 штуки ще старі радянскі(розміром в холодильник), ними і деколи зварюю по господарстві дещо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я вже зхилився до інвертора... Благо мережа є... Прочитав. А ось про марку (виробника) не можу зупинитись на чомусь... Друзі-знайомі в основному саморобними палять... А хто по машинам - ті півавтоматами... Серйозного знавця бракує... В магазинах-ринках продавці - далекі люди. Він прочитає ТТХ на коробці і на цьому всі його знання-досвід закінчуються. Спитаєш такого про відсоток тривалості навантаження - тільки бульки пускає... Тому і хочеться попитати у розумних людей, зважити, співставити і прийняти рішення...
     
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    На кожній моделі є описано тривалість навантаження на годину при різних амперажах. А найкраще напевно самому спробувати як воно зварює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

  10. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Максим, можете порадить, яку краще купувати електродриль.
    Переважно треба буде свердлити стелю (моноліт – бетон). Бажано в поєднанні з шуруповертом, якщо такі є.
    Дякую
     
  11. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    з мого досвіду до бетону краще вього щось з кабелем і SDS сверла а шурупи крутити чимось на батареї літієві 14-18 вольт.Добрі до шурупів імпакт драйвери-не знаю як в Україні називають.Крім того значення має чи до роботи чи так шось собі по хаті зробити
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    В такому випадку краще купувати не дриль, а перфоратор, оскільки свердління бетону вимагає удару. Конструктивно ударний механізм в перфораторі зовсім інший і служитиме в сотні разів довше як у дрилі. Роботи з витянутою уверх рукою - тоді чим з меншою вагою. І купивши SDS бітотримач маєте і шуруповерт. Більш детально пишіть в приват, чи інакшим способом, щоб не офтопити :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Я думаю VasMT не образиться, що ми його тему використовуємо.
    Напишіть ще скільки такий перфоратор може коштувати, в середньому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    А спринджину на масу пробували чіпляти? :)

    чесно кажучи ду-у-уже допомагає. Принаймі мені подобається
    Я не зовсім орієнтуюсь по виробниках, але побутові зварювальні апарати (заводські) переважно швидко перегріваються. Зате гарні і легко переносяться. Щоб меньше перегрівались ми ставили потужніші вентилятори обдуву. А якщо на мене, то мені все-таки більше подобаються саморобні. Правда нема зручної регуляції, але для досвідчених то не проблема. Кусок пружини і діодний міст багато в чому допомагають.
    перфоратори двійки, від 1100 грн і далі. Добре зарекомендували БОШ. А от більші за 2 БОШі не варто брати.
    Я би радив не шуруповерт акумуляторний, а дрельку і спец-насадку. Акумуляторним шуруповертом зручно бляху (наприклад вент-канали) монтувати, а от гіпсокартони навряд чи
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Для прикладу професійний двохрежимний перфоратор Makita HR 1830

    [​IMG]

    Його ціна у нас 1300 грн

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Шуруповерт потрібен для гіпсокартону та можливо треба буде поскручувати меблі.
    Ті перфоратори двійки, про які ви написали, підійдуть, як шуруповерти?
     
  17. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Перфоратори двійки Bosh починаються з моделі GBH 2-18 RE і на сьогоднішній день рекомендована ціна від Боша на цю модель 1426 грн(максимальну знижку в торгівців можна отримати 10-12 відсотків).
    Мова йшла про свердління бетону, отже дриль за місяць часу при інтенсивній роботі можна буде викинути на смітник. А от гіпсокартон найзручніше монтувати з допомогою мережевого шурупокрута.
    [​IMG]

    ---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:16 ----------

    підійдуть, купити насадку спеціальну потрібно яка вставляється в патрон перфоратора, а в неї вже біти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Східняк

    Східняк Well-Known Member

    Електротехніка підказує, що напруга буде вдвічі менше (96:2=48в.) але сила струму вдвічі більше, якщо переріз вторинної шпулі виявиться недостатнім то грітимиться або згорить. Непогано якщо вторинна шпуля складається з двох половинок, тоді є можливість ввімкнути їх паралельно та позбутись клопоту з перегрівом.

    Я перетворив саморобний трансформатор на "кравчучку" - додав з одного краю вісь з колещатами D=150mm, а з іншого "ратиці", щоб стояло рівно, а на рамку ручки зручно зматувати кабелі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Теоретично можна, але незручно ду-у-у-уже. По-перше перфоратор важкий, щоб ним шурупи постійно крутити. По-друге в перфораторі навіть на сверлінні відчувається легке биття.
    А можете пояснити в чому суть питання? Якщо збираєтесь заробляти тим, то потрібно купляти нормальний інструмент. Якщо то разова акція, то перфоратор я можу позичити. А також акумуляторний шуруповерт для збирання меблів.
    Тільки після всього на пиво мусимо запросити VasMTа, за те що офтопимось в його темі :)

    ---------- Додано в 09:40 ---------- Попередній допис був написаний в 09:31 ----------

     
  20. Arthur

    Arthur Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)