Зря разбанили Юрка?

Тема у розділі 'VS', створена користувачем V.P., 11 чер 2011.

?

Зря?

  1. да

    8,3%
  2. нет

    91,7%
  1. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    :))
    Все ясно.
    Сказать "я ненавижу тех, кто так говорит" оказалось проще, чем признаться в ненависти к конкретному человеку, пусть даже вредному и оппоненту.
    И знаете что..Это ЗДОРОВО, Юрко. Я без всякого сарказма говорю Вам, что меня радует результат.
    Не зря разбанили)
     
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І Ви нє юлітє...Ви руская ілі єврєйская украинка!Ну нє може і африканська бути також!Я люблю різних...ненавижу фальшивих!
    А видите,же ми українці вміємо сі між собою порозуміти,шо нє?:rose:

    [​IMG]
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Мені інтересно,як дохтор Степанич дивиться на то все!
    Дохтор,га-а? Яка Україна правильна?

    [​IMG]
     
  4. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    )))))))
    Не подлизывайтесь.
    А если серьезно - я не еврейка..Еврейкой была моя прабабка с папиной стороны, все. Повезло отхватить её разрез глаз - и не более.
    Была бы еврейкой - тоже было бы хорошо. И Вы правы - неважно, какой состав крови, главное - отношение к Украине. Родиной её называть или Батькивщиною...не так важно.
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Дякую...колись поговоримо більш відверто на цю тему!Маю досвід!:preved:
     
  6. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона

    Пан Юрко. Я вот только из Киева приехал, среди прочего пообщался со своей очень давней закомой. Она главный редактор одной из киевских газет. Человек очень умный и очень информированный. Причем щира українка.

    Разговор то у нас про политику был...

    Ну и ессно шутейно, среди прочего, но сильно похоже на правду, она сказала..... Если Россия к нам полезет, я первая с кулеметом где-то под Крутами буду.

    И еще: хохлушка для нее однозначно оскорбление, она без вариантов

    Українка.

    Так вот, среди другого, она мне рассказала такую фишку, что Янукович (ПР, Ахметов) дают деньги Тягнибоку, чтобы на его фоне они выглядели ну... очень вменяемыми пацанами.

    Пан Юрко: Мне верить своей старой знакомой?
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    пан andrzej, это больше похоже на слухи
     
  8. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона

    Я не слова бабки с базара цитирую.

    Она очень умный, информированный, и болеющий душой за Украину человек.
     
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Андрійку...будьте троха Станіславським!(Верю ,нє вєрю!)
    Ви запитуєте мене про східняків Яника-Ахметова,а я "фільозоф і спеціяліст" по-западенських душах! :))
    Про це можна порозсуждати на сторінках Кавярні Галицьких Фільозофів (що я й зроблю),але по-відношенні до Тягнибока,"Свободи",галичан,і тих розумних та вчених львівян,греко-католицької церкви...Заходіть туди,там спокійно і поговоримо,якщо є інтерес!

    А по-відношенні до Яника-Ахметова,ну то шо?
    Думаю,що вони примітивні,але не-начисто глупі,коли вже чують запах смаженого пороху і теж грають варята зі своїми земляками зі східної половини України...Такі мільйони в їх руках від агресивного сусіда,який має їх 2-х за дурників 100%-вих,і якими вони і являються насправді,як і Абрамович в Росії,і дає повід їм прислуховуватися до тих нових порад Москви...насильно всунути якусь(?!) поміч,потім кинути інфу,опорочити,якщо вдастся і вибрати новий "братерський шлях"для українців і росіян,за рахунок обсирання Західної України,яка вже зуміла донести до європейської голови ЄСу,до Німеччини,до Тих світлих голів,які там таки є,що...
    Нормального газу і нафти НЕ БУДЕ! Навіть при тому лавіруванні массонів Польщі між Європою і Росією,через український хребет!
    І все це тому,що Західна Україна з політичною платформою "Свободи" Не хоче Бути вже дурниками,як того б хотіли,сусіди,навколо Нас,галичан!
    Та то така фільозофія,що кінця тому нема!:))
    Зустрінемось в Кавярні!
    З повагою,Юрко!
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    слух -- это когда один человек другому рассказал, факт -- это когда человек увидел своими глазами и проверил увиденное
     
  11. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Ми говорили про це в темі о ВО Свобода. Що я можу сказати. Навіть якщо Свобода не знаходиться явно на утримані синьожопої банди, все одно, вона, як політична сила вигідна синьожопим. Бо, як не крути, її електорат чітко обмежений. І вона відтягує виборців від загальноукраїнської опозиції (якої зараз немає, но яка має з'явитись). Від Тимошенко, він збанкрутілої "Нашої України".
     
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  13. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Те що певне фінансування було від Жана Марі Ліпена (франція) ніхто із Свободи не заперечував. Звучала цифра в 15 млн.евро. в минулу виборчу компанію. А от про гроші від донецького олігархату заперечуються що називається на корню.
     
  14. НаСекундуЗагляну

    НаСекундуЗагляну Елки, какой самостоятельный и обаятельный

    угу, сходите.. заодно перетрете с Юрко под горилочку кто маленький и гавнючий, а кто лох...
    Он вам в подробностях обрисует;)
     
  15. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Вам уже раньше обрисовал?;):))
     
  16. НаСекундуЗагляну

    НаСекундуЗагляну Елки, какой самостоятельный и обаятельный

    а как же;)
    он всех туда за этим зовет
     
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну во-о...человєк обідєлся!
    Та заходіть і Ви...заходіть.Може мені і не вдастся знову Вас вірно охаректеризувати!
    Ви ж не лох...то я точно знаю!
    :))

    [​IMG]
     
  18. НаСекундуЗагляну

    НаСекундуЗагляну Елки, какой самостоятельный и обаятельный

    та не.. спасибо за приглашение.. я по помойным ямам не хожу
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А-а...зажралісь! В крєпості сідітє!:))

    [​IMG]
     
  20. НаСекундуЗагляну

    НаСекундуЗагляну Елки, какой самостоятельный и обаятельный

    ну и?
    кто еще наивно полагает что островфорум - место спокойного общения? ;)
     
а де твій аватар? :)