Зоомагазини гірші за в'язниці!

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем Mossska, 13 гру 2011.

  1. Mossska

    Mossska Active Member

    Чи Ви коли-небуть, заходяти в зоомагазин, щоб помилуватись на милі створіння з пухнастими хвостиками, задумались хоч на мить, а як живерься цим маленьким створінням в цьому магазині???...

    А мені довелось це спостерігати і приймати в цьому участь аж два місяці...більше я просто не змогла витримати...
    Я працювала в одному з таких магазинів ("Фауна" на вул. Чорновола 101)...для мене це були одні з най-найгірших два місяці мого не дуже довгого життя! Я повинна к Вами цим поділитись, бо воно ще досі мене мучить(( В зоомагазинах як і в решті схожих підприємствах, які мають справу з тваринами, дуже жорстоко з ними поводяться, гірше ніж у в'язниці, але перед іншими вдають, що усе чудово...

    Люди, невже ви вважаєте, що так повинно бути, чи вам просто байдуже?

    Тоді, чому ви заводите домашніх улюбленців і дбаєте про них, любите їх, а чи знаєте ви в яких умовах їх утримували до того як ви їх купили??? Я бачила це й жах на власні очі...Нещасних папужок привозять в магазин приблизно по 100 штук в маленькому дерев'яному ящику, зверху закритому металевою сіткою... Везти до магазину їх можуть добами в цих ящиках, поскладаних один на один... Насиплять в ящик якогось корму трошки, пташки там і їдять і випорожнються...Усе на купу...Так вони і хворіти починають((( А деякі і до сітки металевої калічаться...І так не тільки з пташками...Якщо якась тваринка чи пташка помирає, від хвороби, або не витримує перевезення, то її просто викидають як зіпсутий товар...
    І чому в нінших країнах карають за жорстоке поводження з тваринами, а у нас ніхто на це не дивиться???
    Одній людині важко, щось змінити, невже усім справді байдуже...Уявіть своїх дітей на місці цих таврин, невже тварини чимось гірші за Вас??? А може навпаки?!
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    На птахоферму не влаштовуйтеся працювати. Я Вас прошу...
    Бо потім філе дитяче снитися буде.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Моя критика, як еколога і акваріуміста лунала на адресу цього магазину півтора року назад:
    Власник бачив цей допис але за час існування магазину, нічого в кращу сторону не змінилось. Таких магазинів кілька у Львові, де продають геть замучених і хворих тварин, які дуже швидко вмирають. Найбільше такі тварини негативно впливають на психіку дітей. Я знаю, як важко діти переносять загибель тварин...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Mossska

    Mossska Active Member

    Коли я там працювала, вибір товару вже був великий, але відношення до тваринок просто жахливе!!!
    Привезли хвору шиншилку, вона могла інших заразити і сама страждала, а ій тільки виписали якісь ліки, які ми ж самі і мали їх давати, а потім іти до здорових тваринок...У нас зовсім немає умов і спеціальних приміщень-лікарень для хворих тваринок...Деколи дивлюсь на Animal Planet передачі про лікарні та притулки для тварин зі спеціалістами і думаю: Чому у нас так не може бути?...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона



    Ви були у в'язниці? Якщо ні, як знаєте, що в зоомагазині гірше?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mossska

    Mossska Active Member

    по-перше, у в'язницях як я знаю, є певні години для прогулянок...

    по-друге, біля грат з 9 ранку по 8 вечора не стовбичать набридливі глядачі, не стукають і не пхають через грати руки, щоб подьоргати за хвоста...

    а по-трете, у в'язниці на мою думку повинен бути хоча б якись мінімальний медичний кабінет і мертвих не викидають просто у смітник, а хоча б закопують в землю...

    може я щось не так вважаю?...
     
    Останнє редагування: 17 гру 2011
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Согласен, но мертвым уже все равно.

    ---------- Додано в 00:03 ---------- Попередній допис був написаний в 00:02 ----------

    Это потому, что хвоста нет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    На одному з одеських ресурсів підняли тему утримання собаки у зоомагазині одного з найбільших гіпермаркетів півдня України. Справу довели до логічного завершення - серйозної перевірки та санкцій до керівництва, періодично перевіряють стан тваринок у маркеті.
    Але для цього ініціативна група запросила до магазину телебачення - вони полюбляють такі теми, і одразу захисники тварин активізувались.

    ---------- Додано в 09:55 ---------- Попередній допис був написаний в 09:51 ----------

    Та ув"язнення взагалі не можна порівнювати...здається, автор теми просто використала літературний прийом, і Ви це чудово зрозуміли, чи не так?
     
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Так и не понял что Паненка хочет.
    Чтобы не покупали вообще животных в зоомагазине или чтобы выкупили сразу всех оттуда и приласкали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Покращити умови зберігання товару зоомагазинів.
    http://www.youtube.com/watch?v=bZtf_0H19nw
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Mossska

    Mossska Active Member

    Правда, але це просто питання людської моралі...
     
  12. night

    night Well-Known Member

    Ви хочете бути праві чи щасливі? Це єдине питання яке спадає на думку коли чую про людську мораль. Грін Піс, вегетаріанство тому що тваринок шкода і все таке, не що інше як спроба людей привернути до себе увагу. Я не їм м'яса кажуть вони і всі їм у відповідь "Та ти що". Від цього і отримується сатисфакція.
    Люди купують тваринок тому що щасливі від цього. І не так вже і важливо як їх довозять, зберігають. Це просто тварини. Одна замінюється іншою.
    Я розумію що звучить жорстоко...В мене була кицька 8 років, померла. Я поплакала трішки і зрозуміла що її можна замінити, як і будь яку річ в житті. А коли померла людина, тут вже ніяка заміна не можлива.
    Тому питання людської моралі по відношенню до тварин особисто для мене стоїть в тому, що коли вже взяв тварину до дому доглядай, люби і не муч її. Ми відповідальні за тих кого приручили.
    А всіх тварин на світі не врятуєш.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Коли чую про политі фарбою кожухи - шляк трафляє.

    Глузду деяким "захисникам" бракує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Точно!
    Повбивав би... (с)
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    після такого захисник тварин мав би застрелитись від докорів сумління, адже через нього хутрова тваринка померла даремно
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. atma

    atma Active Member

    Леді Гага одягла вбраня з м"яса (телятини) її треба облити соевим соусом.
    Звірям в клітці звичайно погано. Уявіть папугу який живе в золотій клітці харчуеться делікатесами, за ним доглядае президент (бо це його улюблений папуга) перша леді з ним сюсюкае, яка мае бути честь для пташки, але він нудиться в клітці тужить за своїми джунглями де він виріс, де вільно сидів на гілці та радів життю.
    Друга справа собака чи кіт.
     
  17. Mossska

    Mossska Active Member

    людям ніхто не давав права розподяджатися долею тварин!!!

    І я не до себе намагаюсь привертати увагу (з моїм характером, вона мені ні до чого), а до тих страждань, які терплять тварини, через людські забаганки!
    люди жорстокі і думають, що так повинно бути, вважають себе володарями світу і всього живого на ньому...Але це зовсім не так!
    Тварини - це не просто тупі істоти, до яких можна так ставитись, вони кращі, бо їм не властиві лицемірство, брехня, зрада та інші негативні якості...І те, що тварини нападають на людей, то люди самі до цього спричиняють, втручаючись в тваринний світ зі своїми правилами!
    Один мудрий філософ сказав: "Звірі не потребують нашої любові, вони хочуть тільки того, щоб ми залишили їх у спокої!"

    люди щасливі від цього...тільки це важливо?
    а чи щасливі тварини від цього?..вони також мають на це право!!!

    були б ви цією кішкою, чи цуценям...Вам би сподобалось таке відношення до вас???

    ---------- Додано в 23:36 ---------- Попередній допис був написаний в 23:33 ----------

    А цоьго можна б було уникнути, як би ще з живої тваринки не здерли шкурку і не зшили з неї шубу-забаганку для хвастощів перед іншими!
    Хіба мало іншого одягу виробляють?...Для чого ця показуха...


    Сколько стоит твоя шубка?
    Ровно 33 пушистых,
    Обаятельных и милых,
    Белых, маленьких зверька
    Умирали страшной смертью.
    На снегу лежали рядом
    Окровавленные тушки,
    Не остывшие пока.
    С них живьем содрали шкуру -
    Потому, что так удобней.
    И они, еще живые,
    Глядя на людей, которым
    Так наивно доверяли -
    Брали корм, давали гладить -
    Ничего не понимая,
    Смотрят, смотрят голубыми,
    И, кровавыми слезами
    Истекают... Застывают...
    Упокойтесь же навек!
    Сколько стоит твоя шубка, ЧЕЛОВЕК?

    ---------- Додано в 23:41 ---------- Попередній допис був написаний в 23:36 ----------

    Станислав Заборовский, защитник прав животных.

    "Я много думал о том, кто такие животные в этом мире, для чего они нам, людям, даны, и зачем, согласно Библии, Бог нам подарил их и для чего создал их красивыми, с глазами доверия Так случилось в этом мире, что наши предки когда-то давно решили, что животные нам не друзья, что они нам нужны лишь для пропитания и охраны и стали активно пропагандировать эту идею, желая власти над всем земным. Это как в политике в партиях-нужно поддержать общую идею, а бунтующих выгоняют, как из клана. Правы они или нет не важно. Так и в случае с живыми существами. Однажды в древности, попробовав крови, наши умные пра-пра-пра-родители почуяли вкус запретного плода, нет не яблока, чужой плоти...И стали приучать к этому своих детишек, благо те, глупенькие ещё ничего не соображали и доверяли своим родителям. А когда они выросли, то думай-не думай-уже поздно. Организм уже не мог без мяса-это стало и привычкой, и неизменным рационом людей. И так вырос целый культ, религия, что мясо это наше всё, что без него человек не человек а дистрофан, и что нужно его есть. Стали изготавливать инструменты, капканы, резать, колоть, убивать и получать от этого массу удовольствия. Женщины мясники с топорами, мужики охотники, грубые,злые, циничные...Они ещё не знали и сами, что убивая живое существо они получают страшное наказание-они убивают свой мир, свою доброту, предают мир Божий, для них созданный. Им дали всё, им доверили этих кошек и собачек, оленей и других живых созданий, которые смотрят на них...ой пардон...смотрели КОГДА-ТО доверчивым взглядом, не боясь и не шарахаясь. Сейчас, в наше время, спустя сотни тысяч лет, животным настолько въелись инстинкты боязни человека, что это считается нормой, что это не оспаривается, и принято считать, что это нормально, бояться, а те, кто с этим не согласен, должны лечиться в психиатрической больнице, как люди слабоумные.
    Интересно, кто-нибудь задумывался об истинном предназначении живых созданий для нас Или, кроме как мясоедство и мехосдирание, больших функций не отводится живым существам
    Посмотрите каждый в глаза своего кота, собаки, с каким доверием она смотрит на вас, чему может это учить нас, людей Тех, кто никому до конца старается не верить, везде откопать для себя выгоду и прожить жизнь так и не поняв её смысл, ища свой смысл жизни в героических сражениях за идею расизма или подобной х. Люди уничтожают сами себя уже, не то что какого-то ежика или хомячка под ногами. И это и есть наказание человечеству в целом-убивая собратьев, данных нам, мы убиваем самих себя, а это путь в бездну, в пустоту, в темноту, в никуда. Одно дело обороняться, другое делать это целенаправленно на охотах, где ты хозяин а птица-дичь. И насрать что у неё дети там в кладке сидят и им есть надо-главное, чтобы вечером у человека был вкусный мясной суп. Здорово! О каком развитии и гуманности может идти речь, если подорваны основы, и в таком обществе те единицы людей, что видят убогость происходящего, обречены на провал своих идей, покуда большинство будет по-прежнему требовать жертву своей религии-мяса.
    Живые существа даны были изначально нам для созерцания, для развития таких качеств как доверие друг к другу и к окружающим, уважение к другим формам жизни ( уважая их, мы будем уважать и другие расы, будь то негр, еврей, индус или европеец ), для восприятия мира полноценно, для смеха и веселья от их повадок, но не насмешки над ними( не путайте), для дружбы с теми из них, кто по разуму способен к этому. Убив последнее живое существо на земле, я не думаю, что планета ответит нам добром. Мы гости на этой земле, мы приходим в этот мир голышом и умираем, не взяв ни единой монеты, только наши знания и МИРООЩУЩЕНИЕ. Именно с этим вернется каждая из душ туда, откуда была прислана сюда. Именно так происходит и проверка на прочность каждой из душ. Так много вокруг циников, которые ни во что не верят, кроме как того, что увидят."

    ---------- Додано в 23:43 ---------- Попередній допис був написаний в 23:41 ----------

    Заживо сваренные раки, засеченные до смерти свиньи и другие безобразные приёмы для улучшения вкуса убоины [например, жестокие пытки вроде обычая заставлять телят, повешенных головой вниз, медленно истекать кровью] служат свидетелями нашего жестокого сластолюбия. Те, кто, по выражению Сенеки, делят свою жизнь между угрызениями совести и переполненным до тошноты желудком, получают справедливое возмездие за свое обжорство в причиняемых им этим болезнях. Я не могу представить себе ничего отвратительнее наших кухонь, забрызганных кровью, наполняемых криком замучиваемых животных. Это напоминает собою вертеп какого-нибудь сказочного великана, усыпанный головами и искалеченными членами жертв его ненасытной жестокости. (Джон Рей)
     
    Останнє редагування: 21 гру 2011
    • Подобається Подобається x 2
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Звірі філософу сказали? )

    Не люблю лицемірства.
    Гм.

    Щось подібне з дитсадка пригадую...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. sani

    sani Well-Known Member

    багато написали, але в основному брєд!
    розслабтесь!


    а то що зоомагазини гірші в"язниці, то як зазначив Templar

    та ви краще подивіться як живуть ДІТИ у дитячих будинках, де і як живуть старенькі ЛЮДИ. Як кожен день за виживання боряться неповносправні ЛЮДИ.

    Їм в першу чергу треба допомогти і захистити! от коли не залишиться ні одної обездоленої людини на землі, тоді поговоримо про тварин, а так то трьоп ні про шо!
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Mossska

    Mossska Active Member


    не треба мені про це писати, бо люди самі в цьому і винні!
    не важливо в якому віці, усі однакові - безсердечні і корисливі!
    предки були такими і нас привчили до цього!
    тому у мене немає жодної причини жаліти людей!

    ---------- Додано в 00:31 ---------- Попередній допис був написаний в 00:29 ----------

    Не завдавати страждань побратимам нашим меншим - наш перший обов'язок перед ними. Але одного лише цього недостатньо. У нас є більш висока місія - служити їм завжди, коли б їм цього не потрібно.
    Франциск Асизький, святий (1181-1226)

    ---------- Додано в 00:10 ---------- Попередній допис був написаний в 00:06 ----------

    Человек - единственный раб. И единственное животное, обращающее в рабство себе подобных. Он всегда был рабом в той или иной форме и всегда в той или иной форме властвовал над другими рабами. В наши дни он находится в рабстве у других людей за деньги и трудится на этих людей; а у этого раба, есть свои рабы, которые трудятся на него за меньшую плату. Только высшие животные сами выполняют свою работу и сами себя кормят.
    Марк Твен

    ---------- Додано в 00:13 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

    "Чи потрібно намагатися змінити світ, в якому узаконена жорстокість не викликає жодних коментарів, а співчуття вважається майже злочином."
    Джульєт Геллатлі

    ---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:13 ----------

    "Если вы подберете на улице дворовую собаку и накормите ее, она никогда вас не укусит. В этом и состоит разница между собакой и человеком." (М. Твен)

    ---------- Додано в 00:40 ---------- Попередній допис був написаний в 00:31 ----------

    я також можу написати, що я вважаю маренням божевільного, але давайте не будемо ображати одне одного, вже і так цього в світі багато!
     
а де твій аватар? :)