Знову про піратство :)

Тема у розділі 'www', створена користувачем lotr_an, 5 лют 2008.

  1. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    ІМХО, не доросли ми ще до ліцензійного ПЗ і до відповідальності за використання піратського ми теж не доросли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю MS Office ENG !!!

    да я в принціпі так не думаю. якшо в фінансовому плані ти не можеш заплатити за якісь софт - завжди можна знайти опенсорс або безкоштовний аналог. Та і по великому рахунку - заплатити до 100$ за ліцензійну вінду в стані кожен власник ПК. А офісний пакет і мультимедію вже можна вже і беззззззплатно юзати :)
     
  3. bug

    bug Well-Known Member

  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Знову про піратство :)

    Коли створюєте гілку, робіть це так, щоб було зрозуміло про що вона. Я нічого не зрозумів, тому клікати на лінк бажання нема
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Знову про піратство :)

    лінк і є для того шоб не копіювати контент сюди на форум.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Знову про піратство :)

    Клавіші на клавіатурі є для того, щоб написати про що гілка і лінк
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Знову про піратство :)

    про піратство :)
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Знову про піратство :)

    Знаю я конкретного киянина С. Він працював програмером у фірмі Візіком. Двоє дітей.
    Знаю я конкретного киянина Ю. Він має безпосереднє відношення до виробництва CD. Двоє дітей.
    Ось коли пірати намагаються урвати шматок у їхніх дітей - мені це не подобається.
    А команда Майкрософт ТА-А-АК далеко !
    Чи є вони взагалі ? Чи їхні дітки живуть у достатку ?

    Вибачте за таку політичну короткозорість, але власне це і є моє ставлення до пиратства.
     
  9. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Знову про піратство :)

    Бачите як все відносно в світі..... А у мене хароший товарищ працює в мєлко-мягкіх в штатах ..... другий товариш у Львові, небідна людина - не купує віндовз принципіально...
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Знову про піратство :)

    Наскільки я зрозуміла Вас, bug, Ви ЗА ліцензійне ПЗ.. А можна до Вас особисте питання?.. У Вас все ПЗ ліцензійне? А музика? Невже кожну пісеньку купували? І фільми тільки ліцензійні дивитесь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Знову про піратство :)

    я не за і я не проти. у всьому є своя межа. була б людина, а стаття знайдеться - не мої слова але шо факт то правда. Особисто я стараюсь не використовувати неліцензійне ПЗ. Не завжди можливо, але принаймні вдома у мене все GPL. Щодо мультимедії то зовсім інше питання. Маю понад 100Г музики і то все або стягнуто p2p або ріпнуто з дисків. Біля 90% дисків - піратські. При всій моїй меломанській сущності я не маю можливість витрачати шалену купу грошей на ліцензійні диски. По-перше це неоправдано дорого, по-друге таку музику у нас просто-напросто не продають.
    тому не треба притикати. я не прихильник ні Майкрософта, ні платного і ліцензійного ПЗ. у мене є свої взгляди на положення речей і я їх притримуюсь вот і все.
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Знову про піратство :)

    Ні в якому разі я Вам не дорікаю, нічого такого. Може Вам так здалось, бо я грубо написала.. Прошу вибачення.
    Насправді то в мене болюча тема. Неліцензійне ПЗ - головна тема сварок з чоловіком, бо він за все ліцензійне, а я дотримуюсь такої ж позиції, як і Ви. В чоловіка неліцензійний хіба що фотошоп, бо він дорогущий.. Ну і музика в більшості теж.. Хоча він купує диски улюблених виконавців і я через це злюся, бо і так грошей бракує, а він ще платить за те, що можна скачати задарма.. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Знову про піратство :)

    Тоді поясніть мету створення Вами цієї теми? Піратство ПЗ - зрозуміла тема сьогодення, а от що безпосередньо Ви мали наувазі, зауваження, пропозиції тощо, чи це лише нагадування?..
     
  14. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Знову про піратство :)

    вот я про то і кажу - платити 30$ за кожен диск то не оправдано дорого і не відповідає споживчому ринку в Україні. За 30 грн. диск - запросто, купив, грабнув в loseless форматі, диск в машину - файло в комп і всі довольні.
    ну а на рахунок чоловіка Вашого - кожен має право вчиняти як забажає. Якшо когось цікавить моя думка - я вважаю шо _дуже дивним_ виглядає поєднання використання неліцензійного фотожопу з принципіальною позицією щодо музики etc...
    Фотошоп чому дорогий - з його допомогою люди (дизайнери всякі) мають заробляють на життя і пристойні гроші при тому ... моя думка.

    p.s. ну невже gimp не може замінити фотожопу (хоча б частково)

    Додано через 2 хвилини
    Звернути увагу спільноти на те що навіть в США ситуація з контролем обігу нелегального контенту не така однобока як здається.
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Знову про піратство :)

    А що тут дивного? Що фотошоп, що музика були створені кимось, кому ми і оплачуємо працю. Як і фільми, ігри..

    Якби міг, то б чоловік замінив..
     
  16. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Знову про піратство :)

    важка тема. я (пишу про себе, але то можна спроектувати) настільки привик до халяви, що просто фізично не можу заставити себе не робити певних речей. взяти б скачану програму - сидиш думаєш, а може автор сидить голодний? а може в нього діти? а потім думю, а я, що маю також голодним сидіти? чи може не користуватися цим? що включати принципи на повну котушку? і взагалі остання думка (яка схиляє до використання тої чи іншої програми) всі безплатно юзають я що дурний чи дуже багатий?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Знову про піратство :)

    Новый ход Microsoft в борьбе с пиратами :cowboy:

     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Знову про піратство :)

    Нірванко ! Очевидно Ваш чоловік купує AudioCD, а Ви пропонуєте йому скачати MP3, НЄ ?
    Можливо, його в першу чергу не задовольняє якість звучання MP3. Але це - окрема тема.
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Знову про піратство :)

    переустановка віндовса вже нічого не дає?.. [​IMG]
     
  20. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Знову про піратство :)

    Відносно музики чи ігор - майже вся сума від проданого диску йде посередникам, автору ж перепадають лише 10-25%.

     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)