Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

 1. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Краще не вірити, бо нічого з того путнього не буває. Спочатку може вгодити, але потім буде дерти з вас шкуру. Сам не користувався і не збираюся, бо знаю тому причину. Тобто і нікому не раджу з цим зв'язуватися.
  Незабаром напишу про це в віршах. А якщо коротко - то поставте свічку за здравіє своїх ворогів. Зло відіб'ється від вас і повернеться до того, хто його наслав. Йому буде непереливки.
   
 2. Tessiko

  Tessiko миється в бані

  Я особисто не довіряю знахарям, але довіряюсь фітотерапевам і впевнена, що практично будь-яке захворювання можна вилікувати за допомогою трав'яних відварів і настоянок. Наприклад, рослина Червона щітка, завдяки впливу на клітинному рівні, піднімає іммунітет і позбавляє від багатьох захворювань, тут повний список і корисності цієї рослини:
  www.narodfarma.com.ua/travi-shop/krasnaya-shchetka.html
   
 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Вилікувати чи підлікувати? Ще залежно, яка форма та на якій стадії захворювання. Не так все просто, що вистарчить якоїсь настойки на травах чи обкотити яйцем.
   
 4. olyatretyk

  olyatretyk New Member

  Дуже раджу сильну ворожку Дар'ю. Мені допомогла просто неймовірно! Три роки не могла вийти із замкнутого кола проблем. Вона допомогла знайти причину і все налагодилося майже одразу. Сама по собі дуже комунікабельна. Робить чистку, працює зі свічками та молитвами, жодної чорної магії! Працює дистанційно. Є вайпер та ватсап 0980590896
   
 5. Дуже давно писала тут відгук про ворожку Ларису.Дуже багато питань про неї.Ні я особисто не була в неї.Хоча подруга до неї встигла потрапити коли пані Лариса була у Львові.Зверталась до неї знов нещодавно.Почало справджуватися те що вона мені казала.Подобається що відповідає на питтаня,та не вимагає гроші на обряди.Каже правду.Хоча моїй подрузі допомогала повернути хлопця.Наче знову разом...Ось такі справи.Пишіть надам номер.Хоча в інтернеті про неї багато пишуть.
   
 6. rss

  rss Well-Known Member

  Правильно. Пан має рацію.

  Згоден. Ось у видаленій статті про це саме йдеться.   
 7. Qsidoxk

  Qsidoxk New Member

  На минулі Святки записувалася до однієї жінки на виливання воском. В цьому році теж думаю повторити. Я не фанатично ставлюся до ворожок і тд, але в минулий раз збулося все.+380979332042
   
 8. Kalabina

  Kalabina New Member

  Багато хто з нас інколи звертається до ворожок, екстрасенсів та іншого такого роду допомоги. З різних причин. Тут дуже важливо знайти справжню людину, яка матиме щире бажання допомогти. Я опинилася в складній ситуації та понад три роки не могла з неї вийти. Вдома сварки, з коханим розбрат, на роботі неприємності. Ось так на форумах знайшла Дар'ю і звернулась до неї. Вона дуже швидко допомогла мені знайти причину проблеми, надала молитву і через невеликий час я отримала полегшення. Позитивні зміни відбуваються й зараз поступово. Тому дуже раджу! Особисто від себе. нуль98нуль59нуль896
   
 9. rss

  rss Well-Known Member

  Kalabina Реєстрація: П'ятниця у 13:15, Дописів: 1 :haha:

  Qsidoxk Реєстрація: 6 січ 2019 Дописів: 1 :haha:
   
 10. Henjoy

  Henjoy New Member

  Краще звернутися ще до якихось лікарів, а не до знахарів.
  Знахарі і відими це все туфта.
  Існує в америці, і росії, фонд - мета фонду - якщо хтось прийде і прилюдно докаже що він має якість екстрасенсорні здібності то йому заплатять 1 млн дол. І шо ви думаєте? за роки існування фонду приходило багато так званих відьом і чаклунів, екстрасенсів і прочих і ніхто не забрав гороші і не виконав завдання!
  А це, про шось да свідчить!

  так шо краще йдіть по лікарям, і знайдете якесь спільне рішення!
   
 11. rss

  rss Well-Known Member

  :mocking:

  Та зрозуміло, що "мета фонду" саме - дискредитація, тому ніхто туди не поїде, хто насправді має ці здібності.
   
 12. Kalabina

  Kalabina New Member

  Хотіла би поділитися власним досвідом. Мала дуже великі проблеми в особистому житті, на роботі, вдома. Стосунки з коханим взагалі не розвивалися, а тільки занепадали. Від відчаю вирішила звернутися за допомогою до ворожки. На форумах знайшла Дарину. Вона дуже сильно мені допомогла. Знайшла причину проблем, дала молитву, попраціювала зі свічками. За деякий час відчула суттєве полегшення! Вдячна неймовірно. Зараз позитивні зміни просто заполонили життя і я нарешті почала виходити із замкнутого кола. Дарина комунікабельна та приємна, залишу її контакти, можливо також кому потрібна така допомога.0980590896
   
 13. manur

  manur Well-Known Member

  І???
   
 14. IraTyz

  IraTyz Active Member

  Знахарі то ті, шо яйця викатують?
   
 15. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Не тільки.
  Але не завжди вони панацея і альтернатива заміна всьому.
  Так як чув випадок, дали у поліклініці скерування на обстеження, чоловік пошукав альтернативу і пішов де дешевше, потім в поліклініці сказали, в іншому закладі слабші спеціалісти і слабші апарати, давали скерування туди, вот і звертайся туди, в результаті заплатив двічі, так може бути і тут.
   
 16. Kalabina

  Kalabina New Member

  Бачу багато насміхливих та скептичних дописів тут з приводу того, що люди звертаються ворожок. Я думаю, що форуми і теми створені задля обміну думок, відгуків та вражень, а не задля образи. Ми в основному звертаємося до такого роду допомоги не від гарного життя. І тут важливо знайти людину, яка справді забажає тобі допомогти і стане в твоє положення. Мені так минулого року допомогла Дарина. Саме тому я залишаю тут свій відгук. Вона дуже сильно допогла розібратися в причинах того замкнутого кола, з якого я не могла вийти тривалий час. Сама скептик, але це той випадок, коли вирішила спробувати як останню можливість. І справді подіяло. Особисто в мене - позитивні зміни відубуваються й досі, саме тому я тут пишу і можливо комусь це також допоможе. Її контакти я залишала вище.
   
 17. IraTyz

  IraTyz Active Member

  Нічого насмішливого чи скептичного. Думаю, що в 21 столітті адекватні християни, в таке не вірять. йдуть до лікаря та звертаються до Бога. а не це вот всьо))
   
 18. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  У молодого знахаря на стіні напис великими буквами:

  ЗНІМАЮ, ПОРЧУ
   
  • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)