Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

 1. Stefunja

  Stefunja Member

  р е к л а м а
  До кого ви звертались?
   
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Ми всі смертні. Втратити душу - вбити свою вічність. Є різні хвороби. Є хвороби, які лікуються, а є які не для ліку. Бо є різні причини хворіб. Є причина через те, що людина своїми поступками настільки занедбала душу, що це викликало фізичну хворобу. А є хвороби на навернення. А є на смерть. Але при тому все у Божих Руках. Якщо ні лікар не допомагає, ні молитви, то це не причина віддати душу нечистому, правильно? Чого вартує вічність? Невже тимчасового фізичного полегшення?
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 3. Stefunja

  Stefunja Member

  Де ця лариса знаходиться
   
 4. Stefunja

  Stefunja Member

  Знаєте я теж у свій час не вірила у всяке таке,поки не зіткнулись з таким. Постійно під дверима щось насипано то голка циганське запизають у поріг в угол тощо. Різного роду проблеми почались. Лікарі розводять руками,гроші йдуть , безліч церков обходилося. Чесно кажучи сил не має. Звертались до деяких, але без результатно...
   
 5. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Всякі такі пороблення дійсно існують. Про це вам розповість будь-який священик. Ніхто в цьому не сумнівається. Питання відношення до цього і як ми з цим боремося.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Важливо не переплутати, є дійсно стан, коли не обійтись без професійного лікаря, ходити у такому випадку по знахарях, щось прикладати, пити якісь травяні настойки - можна тільки собі нашкодити та ускладнити в подальшому роботу лікарям. Може помиляюсь, але якщо дійсно унікальний цілитель і зміг вилікувати, перед чим професійні лікарі були безсилі - може претендувати на Нобелівську Премію у галузі медицини, не знаю жодного цілителя лауреата.
   
 7. Stefunja

  Stefunja Member

  Стараюся ходити до церков,подавати на акафісти тощо. З родичом проблеми купа аналізів лікування тощо, людина чахне. Лікарі розводять руками. Знаєте можна багато писати і доказувати,а толк? Просто важко
   
 8. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Може і не найгірший метод, але, не вважаю доречним покладатися на одну церкву, у поєднанні із хорошим лікарем - можливо, молитися за хороше лікування та доброго лікаря.
   
 9. ninasihkat

  ninasihkat New Member

  Ви як знаєте а я повірила в цю ту саму силу ворожок, дочка не могла ніяк народити ( завагітніти) старались роки 4 з чоловіком, всі лікарі як один казали що здорова! А ніяк не виходило, і випадково подруга розказала про жінку звати Софія, допомогла подрузі знайти своє кохання в її то 46 років
  П.Софії 35 років а виглядає на 20...
  До неї важко додзвонитись звісно , не всіх приймає, нам сказала що все зробить дистанційно, бо багато роботи, і знаєте допомогло, казала не ходити до лікарів, ні на які узд, сказала що все зробила і що дочка вже на наступний місяць дізнається числа 9 лютого, трішки помилилась з числом бо дізналась дочка 19 лютого але то таке, сам факт ... це не похоже на співпадіння! І ми з нею тримали зв'язок всю вагітність, сказала що буде дівчинка крупна, так і вийшло родилась внучка 4600
  Це було два роки назад то брала 100 грн всього за гадання і за допомогу 200
  В мене є її контакти якщо комусь і дійсно потрібно то пишіть... надіюсь вам теж поможе.
  Я вже здається застара до таких форумів) не розуміюсь де тут вам відписувати
  Пишіть на пошту baltiyska21@gmail.com
   
  Останнє редагування: 13 чер 2018
 10. olyagavrilko

  olyagavrilko New Member

  О, я була в п.Софії, але їй не 35 років) вона казала що їй 39 і це було рік назад
  Мені теж допомогла в плані вагітності. Точніше моїй сестрі, а мені все що вона казала збулось.
   
 11. Stefunja

  Stefunja Member

  А вона сама звідки
   
 12. Stefunja

  Stefunja Member

  Вона сама звідки
   
 13. pukhnastyk

  pukhnastyk Well-Known Member

  1) Зверніться до інших лікарів, не пов'язаних і не пораджених тими, хто розводить руками у тому Вашому випадку. Продовжуйте лікування, якщо потрібно. Не впадайте у відчай і не втрачайте оптимізму попри всі труднощі, хоч то і не легко, але точно легше, ніж загрузнути в депресію.
  2) Багато моліться за виздоровлення тієї людини і вірте в те, що Ваша молитва до Бога їй допоможе (якщо Ви людина віруюча, звісно).
  3) Якщо приблизно здогадуєтесь хто може Вам робити нехороші речі у вигляді порчі, ворожінь і всякого такого, то моліться окремо за ту людину (чи людей) спеціальну молитву за ворогів (наприклад, така є в греко-католиків, укладена оо. василіянами під пильним оком Андрея Шептицького ще в минулому столітті). Важко повірити, але помагає!

  А от коли Ви звертаєтесь ніби й з благими намірами до ворожок, екстрасенсів і т. п., то звертаєтесь за допомогою до ЗЛА. А воно Вам треба? Життя - бумеранг, однозначно.

  І нехай усе у Вас улагодиться якнайкраще і якнайшвидше! :)
   
 14. Stefunja

  Stefunja Member

   
 15. Stefunja

  Stefunja Member

  Знаєте де тільки не були в різних лікарів. Розводять руками. Боляче дивитися коли дочка чахне. Безліч аналізів тощо. Три місяці останні температура та тиск,нічні жахіття тощо. Звернулись до однієї марії хоче аж 30 тис за допомогу бо вона з битви екстрасенсів. Після того всього що їй наговорила їй той екстрасенс дочка плаче,замкнулась, апетиту нема... Нажаль нас вже таких грошей нема 30тис
   
 16. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Не падайте духом! У мене був випадок, що лікарі ставили неправильний діагноз, не могли визначити що не так, але з часом докопались до істини, про всіх цілителів не буду ручатись, але деякі можуть ще більше заплутати і нашкодити.
   
 17. Stefunja

  Stefunja Member

  Ви цілком праві. Є такі . Вона не давно просто втратила дитину,а та московська їй наплела що не зможе вона мати дітей,що із мужчинами їй не складатиметься тощо. Що треба відробляти і за допомогу просила 30тис,а коли почула,що нема таких грошей сказала намьоком брати кредит і т.д. що мол є родове....і священики і т.д не поможуть. Ще той хлопчина від неї відвернувся з того не всього. Просто дійсно хочеться дитину піднести на ноги. Тому і сюда написала. Одна єдина дочка всеж
   
 18. pukhnastyk

  pukhnastyk Well-Known Member

  Ну от, власне, Ви самі й відповіли на своє питання - не треба ніяких екстрасенсів у цій Вашій ситуації, незважаючи на те, що ситуація складна.
   
 19. Stefunja

  Stefunja Member

  Тобто . Вона вже була в невропатолога і психолога,якщо ви про це. Цілком здорова
   
 20. Ljoka

  Ljoka New Member

  А я теж вірю в ворожок.сама така що не одноразово зверталась.Але ж шукати треба перевірених,а то я як бачу багато реклами.В мене так знайома віддала одній з Харкова 12 тисяч,а та навіть нічого не зробила.Я важаю якщо вже дистаційно чи особисто ходить то вже до перевірених.Особисто я дзвонила до Лариси Андріївни,вона допомогла.Можуть навіть сказати що я жива та здорова завдяки Ларисі,хоча особисто не була!!!Ось так.А справа ваша вірити чи ні.
   
а де твій аватар? :)