Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

1. Stefunja

Stefunja Member

р е к л а м а
    До кого ви звертались?

2. Мих

Мих Дуже важлива персона

Ми всі смертні. Втратити душу - вбити свою вічність. Є різні хвороби. Є хвороби, які лікуються, а є які не для ліку. Бо є різні причини хворіб. Є причина через те, що людина своїми поступками настільки занедбала душу, що це викликало фізичну хворобу. А є хвороби на навернення. А є на смерть. Але при тому все у Божих Руках. Якщо ні лікар не допомагає, ні молитви, то це не причина віддати душу нечистому, правильно? Чого вартує вічність? Невже тимчасового фізичного полегшення?

• Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Stefunja

Stefunja Member

Де ця лариса знаходиться

4. Stefunja

Stefunja Member

Знаєте я теж у свій час не вірила у всяке таке,поки не зіткнулись з таким. Постійно під дверима щось насипано то голка циганське запизають у поріг в угол тощо. Різного роду проблеми почались. Лікарі розводять руками,гроші йдуть , безліч церков обходилося. Чесно кажучи сил не має. Звертались до деяких, але без результатно...

5. Мих

Мих Дуже важлива персона

Всякі такі пороблення дійсно існують. Про це вам розповість будь-який священик. Ніхто в цьому не сумнівається. Питання відношення до цього і як ми з цим боремося.

• Подобається Подобається x 1
  6. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Важливо не переплутати, є дійсно стан, коли не обійтись без професійного лікаря, ходити у такому випадку по знахарях, щось прикладати, пити якісь травяні настойки - можна тільки собі нашкодити та ускладнити в подальшому роботу лікарям. Може помиляюсь, але якщо дійсно унікальний цілитель і зміг вилікувати, перед чим професійні лікарі були безсилі - може претендувати на Нобелівську Премію у галузі медицини, не знаю жодного цілителя лауреата.

7. Stefunja

Stefunja Member

Стараюся ходити до церков,подавати на акафісти тощо. З родичом проблеми купа аналізів лікування тощо, людина чахне. Лікарі розводять руками. Знаєте можна багато писати і доказувати,а толк? Просто важко

8. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Може і не найгірший метод, але, не вважаю доречним покладатися на одну церкву, у поєднанні із хорошим лікарем - можливо, молитися за хороше лікування та доброго лікаря.

9. ninasihkat

ninasihkat New Member

Ви як знаєте а я повірила в цю ту саму силу ворожок, дочка не могла ніяк народити ( завагітніти) старались роки 4 з чоловіком, всі лікарі як один казали що здорова! А ніяк не виходило, і випадково подруга розказала про жінку звати Софія, допомогла подрузі знайти своє кохання в її то 46 років
    П.Софії 35 років а виглядає на 20...
    До неї важко додзвонитись звісно , не всіх приймає, нам сказала що все зробить дистанційно, бо багато роботи, і знаєте допомогло, казала не ходити до лікарів, ні на які узд, сказала що все зробила і що дочка вже на наступний місяць дізнається числа 9 лютого, трішки помилилась з числом бо дізналась дочка 19 лютого але то таке, сам факт ... це не похоже на співпадіння! І ми з нею тримали зв'язок всю вагітність, сказала що буде дівчинка крупна, так і вийшло родилась внучка 4600
    Це було два роки назад то брала 100 грн всього за гадання і за допомогу 200
    В мене є її контакти якщо комусь і дійсно потрібно то пишіть... надіюсь вам теж поможе.
    Я вже здається застара до таких форумів) не розуміюсь де тут вам відписувати
    Пишіть на пошту baltiyska21@gmail.com

Останнє редагування: 13 чер 2018
  10. olyagavrilko

olyagavrilko New Member

О, я була в п.Софії, але їй не 35 років) вона казала що їй 39 і це було рік назад
    Мені теж допомогла в плані вагітності. Точніше моїй сестрі, а мені все що вона казала збулось.

а де твій аватар? :)