Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

1. ViryVdobro

ViryVdobro New Member

р е к л а м а
    На моїй сімї теж була порча.При чому зробила нам рідна бабуся.Не знаю чому але вона не хотіла щоб ми жили у спокої та злагоді.Але зрозуміла я це,після того як всі почали хворіти,та все за щоб не брались все не виходило.Було дуже тяжко морально та фізично.Я розуміло,що це не добре.Моя подруга мені порадила Ларису Гангал.Та я їй дуже вдячна,тому що вона дійсно мені допомогла.Ми вже тиждень як живемо в спокої и все в нас налагоджується.Також вона зробила моїму чоловіку амулет на успіх і йому вже запропонували поїхати за кордон.Дуже всім раджу.Вона дуже гарна та порядна людина.vk.com/id411330771

• Не подобається Не подобається x 1
  2. manur

manur Well-Known Member

Прошу уточнити (то є дуже важливо) в який день тижня, в якій годині і в якій хвилині почалося в спокої.

Гейби сказалисьте раніше, жи йому то треба, то я би ще йому чи місяць, чи й 2-3 тому йому б те саме запропонував.

• Смішно Смішно x 2
  3. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Не факт, що у всіх буде так само.
    Якщо у нас багато побожних людей і в разі хвороб звертаються до священників, то самі священники говорять, що при серйозних захворюваннях без медикаментозного лікування не обійтись. Із екстрасенсами не інакше, це точно.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)