Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

  1. ViryVdobro

    ViryVdobro New Member

    На моїй сімї теж була порча.При чому зробила нам рідна бабуся.Не знаю чому але вона не хотіла щоб ми жили у спокої та злагоді.Але зрозуміла я це,після того як всі почали хворіти,та все за щоб не брались все не виходило.Було дуже тяжко морально та фізично.Я розуміло,що це не добре.Моя подруга мені порадила Ларису Гангал.Та я їй дуже вдячна,тому що вона дійсно мені допомогла.Ми вже тиждень як живемо в спокої и все в нас налагоджується.Також вона зробила моїму чоловіку амулет на успіх і йому вже запропонували поїхати за кордон.Дуже всім раджу.Вона дуже гарна та порядна людина.vk.com/id411330771
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Прошу уточнити (то є дуже важливо) в який день тижня, в якій годині і в якій хвилині почалося в спокої.

    Гейби сказалисьте раніше, жи йому то треба, то я би ще йому чи місяць, чи й 2-3 тому йому б те саме запропонував.
     
    • Смішно Смішно x 3
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не факт, що у всіх буде так само.
    Якщо у нас багато побожних людей і в разі хвороб звертаються до священників, то самі священники говорять, що при серйозних захворюваннях без медикаментозного лікування не обійтись. Із екстрасенсами не інакше, це точно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. AlinkaOp

    AlinkaOp миється в бані

    Все, що пов'язано з надією людини та вірою, буде жити постійно і збирати немалі гроші(
    Та і вплив у соціумі має велиикй, і церква, і екстрасенси(
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Головне, при лікуванні тіла, не втратити душу.
     
  6. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Головне, при лікуванні тіла, не віддати Богу душу. Може так?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Багато чого у нас поки що не лікують, а тільки підліковують, може тому розчарування у традиційних лікарях.
    Але і немає серед народних цілителів хоча би нобелівських лауреатів.
     
  8. Дуже довго читаю цю тему і мені одне не зрозуміло,якщо люди не вірять в знахарок та ворожок,то чому ви тут пишите?Мені здається що люди сюди приходять щоб знайти для себе якусь інформацію.
    У кожного свій шлях.Хто ходе до церкви а хтось до відьми.
     
  9. Я зі свого досвіду хочу сказати те що я теж зверталась до ворожки,але те що мені сподобалось,що вона все робить на молитвах та відробляє.Зверталась до багатьох навіть у Львові,та всі відмовлялись чи казали брехню.Нашла на форумі телефон Лариси,та вирішила звернулась.Лише вона мені сказала що чоловік мені дійсно зраджує та навіть сказала з ким.Що дивно що ніслова їй не сказала навіть про це.На ньому був приворот,та за допомогою Лариси я повернула свого чоловіка до себе.Дуже вдячна їй!Як тепер не вірити таким людям!!
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Бідний чоловік, то в одну сторону повернуть, то в іншу.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Деякі цілителі поступають так: можуть спочатку пустити якусь абсурдну рекламу, ніби він сидів на вершині Везувію і отримав унікальну енергію, а своїм клієнтам говорить багато, може щось співпаде, наприклад, що якийсь сусід блондин щось чарує, бажає зла... багато у кого знайдеться сусід блондин.
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Щойно приїхав від бабки. В смислі, нині я приперся з Варшави додому, прозондував де є які варіанти і сусідка повезла мене в недалеке село до бабки.
    Бабка палила льон. Пізніше відпишуся про результати.
    Завтра Чесного Хреста, а в свята такі речі вони не роблять, тому знов в неї буду в четвер зранку.
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сусід блондин то надто конкретно, краще бубновий король, то вже точно на шо хоч натягнути можна.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Навіщо Вам?
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Вже трохи пізно. Завтра зателефоную;) Коли пасує?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Коли завгодно! А після 18-ї ще й говорити спокійно зможу :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Колись не вірив в ті шаманства,але коли на руці вилізла рожа і ні один лікар ніц не міг зробити і останній сказав ідь до шептух,і одна бабуся мене вилікувала
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Невже появились спамери? Бачив у деяких газетах рекламу Анжеліки, зразу виникають "смутные сомнения", рекламуючий себе, сплачуючий великі гроші за реекламу на радіо, телебаченні, мусить мати багатих спонсорів і сам із клієнтів дерти немалі гроші.
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    @prius, не цитуйте Ви той спам. Ви ж бачите, що це навіть не користувачі пишуть. Не витрачайте свій час і нерви :)
     
  20. Powermann

    Powermann New Member

    У вас є ще якась контактна інформація цієї жінки?
     
а де твій аватар? :)