Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

  1. volodya

    volodya New Member

    Добре помагає захисна молитва до Кипріяна,акафис до Кипріяна
     
  2. aikovande

    aikovande New Member

    Доброго дня! Будь ласка, хто може пiдказати когось, хто може зняти порчу? Я буду дуже вдячна за iнфо!!! З повагою!
     
  3. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    їз свого особистого життевого досвіту знаю, що добре тільки гроші знімають , більше нічого.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. ele

    ele New Member

     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А ви впевнені що в вас порча? Найкраще церква тільки допоможе, а то все неправда ті ворожки хіба гроші викачають, більше нічого доброго.
     
  6. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    а хто був у Іванни Карплюк, яка у Львові приймає?
     
  7. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    До знахарів краще не звертатися - гріх...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Wili

    Wili Well-Known Member

    Знахарі в моєму розуміні лікують травами, а тут треба шамана шукати)))))
     
  9. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    сходила я до цієї лікарки) приємна жінка, яка ледь глянувши на тебе, починає писати діагноз) ніби прогортала всю твою медичну книжку) і сказавши про те навіть, про що ти давно забула
    стаття про неї http://obozrevatel.com/news/2005/9/2/39687.htm
     
  10. Wili

    Wili Well-Known Member

    а де вона приймає, і скільки коштує прийом?
     
  11. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    Wili, вул. Манастирського, 2 , 350 грн
     
  12. alinari

    alinari New Member

    Я сегодня писала сообщение в теме "Пошук лікаря"по поводу травника. Очень грамотный врач, сам диагностирует сотояние здоровья, лечит травами очень многие болезни. Его телефон (050)7232130
     
  13. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Чомусь дуже часто, коли в нашому житті щось не клеїться, є якісь проблеми, або просто не щастить - ми думаємо, що то все через порчу. Я не хочу сказати, що такого не буває, коли хтось цілеспрямовано йде до "бабки", мага, чи естрасенса, щоб комусь зробити "добре". Але якщо людина є носієм здорового мислення, має високі моральні цінності, дбає про власне здоров’я, навіть в такому випадку ритуал відьми буде безсилим. Особливо, якщо не вірити в те, що воно може нашкодити в будь-якій формі. А проблеми і труднощі в нашому житті зазвичай бувають зовсім з інших причин!

    Бабкам і ворожкам вигідно сказати клієнту, що в нього порча. Якщо це сказати "правильно", щоб людина відчула сильний страх, потім можна нею маніпулювати і "доїти" з неї грошики. Зазвичай на це і розраховано.

    Якщо хтось точно переконаний, що в нього порча і свято в це вірить, зайва концентрація на цьому факті може підсилювати дію магічної негативної програми. Звертатися, чи не звертатися до естрасенсів за допомогою в знатті порчі - це звичайно особиста справа кожної людини, проте можна допомогти самому собі і без сторонньої допомоги (кому цікаво як, можу написати особисто).
     
  14. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Cуть не тільки в грошах, більшість сучасних шаманів свято вірять, що вони "допомагають" людям, мають якийсь особливий "дар", чи що вони вибрані Богом зцілювати...
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Лікарі не далеко втікли від такої ж вигідної практики. Класичний приклад - роддом. Ви там давно не були? Це ж класика - лякати батьків "хворою" дитиною і церкати і церкати... з батьків по максимуму. Миле діло лікувати здорових, завжди будеш у виграші.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мені цікаво, бо я не вірю, що завди можна допомогти самому собі сам, бо то мені нагадує Самопоміч:)
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Вас дуже важко зрозуміти, Ви і не готові платити лікарям, екстрасенсам і т.д. за начебто сумнівну допомогу, як і допомогти собі самостійно, бо Вам це щось нагадує... А тоді як?

    За роддом Ви праві! Сам таке пройшов: від моменту народження моєї донечки і протягом двох тижнів вони мучили її в ранімації Охмадит, аж поки ми не вирвали з дружиною з їхніх лап свою малечу. Пройшло вже слава Богу більше як три роки, а дитина повністю здорова)))
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Готовий. Я ж плачу лікарям. Екстрасенси мене необходять.

    Але від лікаря хочеться бачити результат, а не просто виманювання грошей.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Дивіться, пане Ігоре.
    Християнин повинен робити все, що може і надіятися на Бога. Людина далеко не всесильна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    А де межа людським можливостям? Щоразу з'являється хтось, кому вдається цю межу відсунути далі... і так весь час протягом усієї людської історії.

    І раз Ви вже згадали про християн, дозволю собі згадати фразу із "Однієї Книжки": «Якби ви мали віру, як зерно гірчичне, сказали б цій шовковиці: «Вирвися з корінням і посадися в морі, – і вона б послухала вас» – чи не є це прямим свідченням всесильності людини? Як на мене, краще й не сказати!

    А ще є одна східна мудрість говорить: «У Бога немає інших рук, крім твоїх»!
     
а де твій аватар? :)