Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

1. Absolut

Absolut Member

Дуже рекоменд ую цілительку,ясновидицю Ганну.Мені дуже допомогла дистанційно+38068665-02

2. Absolut

Absolut Member

3. Kalabina

Kalabina Member

Дуже раджу Дарину. Надзвичайно сильна ворожка. Вона робить розклади на Таро, допомагає в коханні (ніяких приворотів), бізнесі, стосунках, допомагає знайти причину Ваших проблем. У спілкуванні дуже чемна та обачлива. Мені сильно допомогла, тому залишаю тут свій відгук +380980590896

4. Absolut

Absolut Member

Мені дуже сильно допомогла дистанційно зі здоров'ям ясновидиця,цілителька Ганна.До
    неї приїздить дуже багато людей і дистанційно на будь-якій відстані допомога.Дуже сильна помічь.Людина від Бога.У будь-яких питаннях.+38068-665-02-26 та +38095-855-71-70

5. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

6. Kalabina

Kalabina Member

Очень сильная гадалка Злата. Она по картах рассказывает такие вещи, что нереально поверить, откуда такое известно. Помогает найти причину проблем. Всегда выслушает и подскажет в очень сложных ситуациях. Работает только с молитвами - никакой черной магии или чего-то такого. Не навязывает своих услуг, если вы не захотите. О ней очень много позитивных отзывов на форумах, решила вот и от себя оставить. Очень удобно, что к ней можно обратиться дистанционно 0685875186

7. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

У багатьох ворожок, такий собі маркетинговий хід - ікони та хрести, враховуючи поболжність багатьох.

8. saret

saret Active Member

не вірю, брехня

• Подобається Подобається x 1
  9. AniaVermut

AniaVermut New Member

Дайте будь ласка контакт Лариси. Буду дуже вдячна

10. AniaVermut

AniaVermut New Member

Напишіть як з нею зв’язатись і де вона приймає будь ласка.
    Дуже дякую

11. Agnostic

Agnostic Well-Known Member

Як до вас, мракобісів, докричатися? Людей з надздібностями не існує. В США 20 років існувала премія Джеймса Ренді в один мільйон доларів тому, хто продемонструє будь які надздібності. Ніхто так і не зміг її отримати. Є також російський аналог, премія імені Гаррі Гудіні в один мільйон рублів. Там "екстрасенсам" пропонують пройти ті самі тести, які вони успішно проходять на телепередачах. Але оскільки там їм ніхто не підказує, вони жоден тест пройти не можуть. Одного з представників цієї премії звати Михаил Лидин. В нього є канал на ютубі, він там викриває усіх цих шарлатанів. Йому навіть творці "битви екстрасенсів" підтверджували, що все це постановочне шоу.
    https://www.youtube.com/user/TheMyinnergame/videos?view=0&sort=p&flow=grid

12. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

1 - Існує
    2 - А навіщо воно Вам?

а де твій аватар? :)