Знак якості

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Багіра, 29 вер 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    майже як аналогія однойменної програми... на продовження теми про ГМО.. пропоную тут ділитись інформацією про продукти з нашого ринку, які не вживаєте, оскільки у вас є підстави вважати, що вони "фе"...

    нпр я не вживаю - чаї Ліптон, цукерки Бонжур(бо для моєї близької знайомої вони як трутка, погано від того стає.. не виключаю індивідуальної алергії, але...)
    солодощі "нестле", пельмені "левада", всі кока-коли, бо підозрюються в ГМО...
    що не купляєте ви?(і де купляєте надійніший аналог?)
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Категоричне НІ маю до Пепсі виробництва "Оболоні". Кілька разів купувала ту в літрових пляшках і щоразу в грудях після того починало боліти ще до того, як пляшку встигала випити :ireful1:. На звичайну кока-колу ніколи такої реакції не було, і взагалі на інші продукти не було особливих реакцій, тому то, мабуть, єдина річ, на яку поставила табу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    алергія - ше не ознака хімії на мою думку.

    пийте просту воду.

    забудьте - трутка.
     
    Останнє редагування модератором: 30 вер 2009
    • Подобається Подобається x 3
  4. А дивилися вчора передачу "правила життя"? :crazy: Це ж взагалі жах! Чорні маслини, цукати і копчену рибу фарбують, до курей гриль додають нехарчовий барвник судан, фрукти і овочі бризкають якоюсь отрутою, в пельменях м'яса взагалі нема. :suicide: А що ж їсти? :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. syavych

    syavych копач

     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я во люблю крім кави пити воду. З бульками,тоту,котра... От... Завше п'ю "Кришталеву" з бульками...просту... А часом сі хоче солодкої напитисі... Так от,та,на якй пише "Олімпія" смердит... А тота,на котрій пише "Віктар" не так... То я так,абисте знали...
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Олімпія - то хімзавод. Та й взагалі.... солодка вода.. От недавно появилася Джаффа.. ну то ше можна пити... а все решту...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    просто людина не алергік... а звертаю увагу, бо не кожен організм може дати знати про трутку..

    солодкі води взагалі не пю... для мене період переходу з радянських часів з лимонадів (не застала м, але протроха пробувала), до юпі і всяких бовтанок до кольору, до вибору скінсивсі... то вже нецікаво... ше як бачу на котрійсь гостині солодку воду то щиро дивуюся...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. syavych

    syavych копач

    В мого колєги від Олімпії приступи астми :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Ну здається, що вони якраз вважаються найкращими (і найдорожчими) з тих, що продаються ...хоча ми пельмені не купуємо взагалі - самі ліпимо ....
    Є такий сайт тест - там тестується (подібно як у ТБ-програмі) різна продукція, в т.ч. і нехарчова - поки що моє уявлення про якість продуктів, які мав нагоду спробувати співпадало з тим, що там натестують.
    І ще одне скажу для тих, хто дійно переймається якістю, а не займаються самообманом (типу сік/пельмень/печиво виробника "А" краще, ніж у виробника "Б").... жінки і дівчата (чоловіків теж частково стосується) часто люблять обговорювати якість різних продуктів і "фекати" на хімію, ГМО і т.д. При тому, що є простий вихід у багатьох ситуація - готувати самостійно.
    Наведу перелік продуктів, які сучасні "ділові" жінки купують останнім часом (за моїми спостереженнями), говорячи "нащо я собі буду морочити голову" чи "немає часу" - таке враження, що всі працюють керівниками транснаціональних корпорацій.
    1. напівфабрикати вареники, пельмені, налисники, бендерики
    2. солодощі з тіста (багато вже забули як просто готуються файні пісочні печенька з 1 пачки маргарину замість кондитерського жиру сумнівної якості-користі, та/або булочки з домашнім повидлом/варенням/сиром замість начинок з складників невідомого походження)
    3. напої - ягоди у сезон "перетираються" з цукром, яблука у сезон ріжуться на сушку - потім при потребі розводиться з водою чи варяться смачні та корисні компоти.
    Звичайно, що ми як "діти міста" не можемо (досить тяжко) забезпечити/гарантувати якість продуктів із найпершої ланки (вирощення овочів/фруктів, вигодовування худоби і т.п.), але це не означає, що потрібно зразу перейти до останньої ланки "куплений продукт готовий до вживання".
    І останнє - не потрібно бути фанатично прискіпливими при виборі, фанатичність вона погано впливає на нервову систему, а як ми знаємо - всі хвороби від нервів.:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та інших теж не купляю)

    ще помітила за собою велике бажання замінити купований шоколад на домашній мед... але то дуже погано получається) не знаю.. може поступово.. гіркі плитки і вже тоді)
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Простіше сказати, що можна купляти.
    Натуральне мясо. Молоко, сир, сметана з базару (постійний продавець).
    Для довідки-усі магазинні молочні продукти містять більше-менше пальмової оливи. Користі мінімум, крім калорій- холестерину багато.
    Мясо натуральне. Риба - жива.
    Крупи, хліб.
    Жодних паштетів, ковбас, фаршів, консерв, пакетів.
    Вода негазована несолодка. Соки з овочів і овочі сезонно з перевагою місцевим. Печиво без помадок кремів і пр. А краще взагалі відмовитися в користь чорного шоколаду.(Як дуже хочеться солодкого).
    Все решта - трутки.
    Сильно діючі трутки-ковбаси, фарші(пиріжки,пельмені,чебуреки, паштети... ), консерви, чіпси, овочі і ярина несезонні, солодкі води, торти і печиво з кремами, цукорки з начинками.
    І проживете 100 років:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. syavych

    syavych копач

     
    • Подобається Подобається x 4
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Вибір за нами. Цитуючи класика "Лучше умереть от водки, чем от скуки":)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    опс. А як же наші предки? Про хімію в продуктах взагалі не чули , а тривалість життя була огого коротша. Нє?
    А люди в селі їдять все таки трохи своїх продуктів, і свіжішими чи здоровішими не зовсім виглядають. Мабуть не в тому суть?!
    Отже якщо їсти не зовсім трутку, то не все так погано. Так звана хімія є і буде в продуктах. І нікуди ніхто від того не подінеться.
    Про воду: ніколи не купляю Оболонь (бляха муха, знаю де розливають) і Олімпію. Залюбки беру Віктар.
    Про консерви що можу сказати. Рибні купляю і сардини і кільку і шпроти. Паштети а тим більше тушонки не беру. Останній раз з цікавості купляв тушонку років чотири назад. Цікавість задовільнив, більше не хочу. Щодо напів-фабрикатів типу пельменів, вареників та іншого. Як швидкий сніданок напів- холостяка (коли дружина поїхала до тещі щось допомогти наприклад) дуже пристойно навіть. Ну деякі важко їсти, але запамятовуєш і більше не купляєш.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Йой, так файно написано:good:, але після цього допису зрозуміла таку річ:
    - до 100 я не дотяну :nea:
    О, згадалось як в домашніх умовах можна зробити чудовий апельсиновий сік. :)
    п.с. потім в "Кухні для хлопів" напишу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. iso

    iso Well-Known Member

    Та й астма і алергія - більше були по наслышке.
    Була ще й важка праця (селяни, робітники). Туберкульоз.
    Пить надо меньше:)
    Звичайно, не зовсім помрете
    .
    Заведіть на той випадок коханку, пристойну. Щоб уміла готовити. Це і для шлунку:) корисно.

    Не переймайтеся. Моєму колезі дохтор казав що усі мали б помирати від раку. Але не усі до того доживають. Вибір за вами
     
    Останнє редагування модератором: 30 вер 2009
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    це щось прояснює? чи може якимись боком приткнути до тривалості життя?

    якщо малося на увазі ляпнути аби ляпнути ну то може бути :)

    напевно чийсь тато дуже мудрим був, щоб ото навчити роздавати такі поради :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Summer

    Summer Well-Known Member

    файна тема )) я не вживаю: молочне від Галичини -кефір як оцет , попеклась пару раз купуючи, сметана, хммм то важко назвати сметаною...
    як і Багіра не п'ю чаї ліптон, пельмені магазинні всі...
    не вживаю пепсі, кола- то трутка для організму, масло типу спред, всілякі кольрові водички, чаї з ароматизаторами, соуси торчин/чумак -там таакий страшний склад, майонези, всякі закрашені оселедці червоного кольору... ше згадаю, потім допишу :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. iso

    iso Well-Known Member

    Спробую зрозуміліше:)
    Середня тривалість життя наших предків була низькою звичайно не через якість харчів і не - екологію. Війни, голод, епідемії,медицина... Проте в матеріально забезпечених сім’ях люди доживали переважно до серйозного віку, якщо якась болячка а ля сухоти не дістала.
    В нас середня тривалість життя перейшла пік саме десь в 1995. І найсерйозніші фактори – стреси і екологія. Стресів уникнути важко-але з екологією можна собі допомогти. Саме харчування і пиття. Нічого тут мудрого нема. Ми звичайно не помремо, якщо їстимемо «не зовсім трутку». Але віку точно вкоротимо. І як це вплине на дальші покоління?
    Село сильно п’є. І то п’є усяке гадство. Цим і здоров’я псує і вік вкорочує. Та й заробітчанство не сприяє довголіттю.
    Сам навчився. :good: А що ще порадити , якщо тимчасова відсутність дружини створює проблеми несумісні із здоровям :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)