Зливання воску і яєць. Шо воно таке?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Adriasia, 5 тра 2009.

  1. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Не можу сказати про природу цього явища, але що таке існує і працює - це безперечно і сумнівам не підлягає. Підтвердженням може служити один випадок з моїми знайомими, який відбувся декілька днів назад. Син знайомої буквально втратив здоровий глузд. Раптово закохався до нестями в одну дівицю сумнівної поведінки і вирішив одружуватися.Причому перебував в стані зомбі, наче обкурений, дивився скляними очами без виразу емоцій, при будь якій спробі батьків поговорити на цю тему поводив себе наче "заторможений". Доведена до відчаю мати звернулася до бабки, яка виливає віск. Вона розповіла буквально все про її сина та його дівчину, причому до того ніколи не бачила цих людей. Навіть привела такі факти про цього хлопця, що навіть його мати про це раніше не знала. Сказала, що йому зроблено любовний приворот (чи як там воно називається). Після молитви на зняття привороту хлопець на очах прийшов до тями і скасував заручини.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Доказ, 100-процентний, що й казати.....
    Бачу 100-й доказ неповаги до власної дитини (ну, це не новина), втручання у особистий простір дорослої людини.

    А в іншому, подібні "бабки" є чудовими психологами. Вони розповідають те, що люди хочуть почути
    От це просто супер! Спробую здогадатись - і мама ті факти сприйняла "на ура".
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Тут я з вами не згоден. Часом потрібно навіть і втрутитися в особистий простір дорослої дитини, щоби не сталося потім біди. В описаному випадку йшлося не про заборону чи погрози дитині, а про заклики до дитини добре все зважити і осмислити, а не робити таких важливих вчинків, як одруження, після кількох тижнів знайомства. Тим більше, коли обраниця зловживає алкоголем і в свої 20 з невеликим хвостиком років мала декілька офіційних одружень.
    На прохання матері цей хлопець пішов до бабки добровільно і спочатку був скептично налаштований. А розповідала бабка далеко не не те, що вони хотіли чути. Вона розповіла і про зловживання алкоголем, і скільки шлюбів було в його обраниці раніше, і навіть про те, що у неї є дитина і вона це скриває і багато-багато інших цифрів і фактів. Пізніше хлопець перевірив сказане, і всі факти підтвердилися.
    Я не беруся судити про моральність чи неморальність таких вчинків - кожен вирішує для себе. І не беруся доводити (бо не знаю), якими методами - Божими чи бісівськими це роблять бабки, але констатую факт, що всякі такі магічні дійства існують, і до того потрібно відноситися без іронії і скептицизму.
    Безумовно, що і різних шарлатанів серед різних "магів" і "чародіїв" багато, але є і справжні. Підтвердженням може служити хоча б передача по СТБ "Битва екстрасенсів" - там часом можна побачити неймовірні речі, які не підпадають поясненням з боку сучасної науки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Гіпноз - це не обов'язково качання маятника перед очима, він може діяти по-різному.
     
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Справді?о_ОТи серйозно вважаєш, що я цього не знаю?Хоча в цих питаннях ти такий же дилетант як і я.Мені начхати, що на цей рахунок доводить наша медицина, яка доречі мало не загубила сестру.Для мене очевидним є той факт, що бабки-знахарки можуть те, чтого не може наука.
     
  6. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Ну-ну.....
     
  7. Хіба я це заперечувала? Дійсно, я вірю в те, що екстрасенсорні здібності можуть багато. Але я не думаю, що ключову роль грають яйця і віск.

    Нато, а як ви поясните численні факти зцілення знахарками безнадійно хворих? Що медицина думає? Співпадіння? :)
     
  8. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Нема жодного випадку зцілення, дійсно, безнадійно хворих.
    Може комусь відомий такий випадок?

    Переважно, про такі історії розповідають дуже розпливчасто, напираючи на емоції, а не на факти.

    Якщо хтось хоче, можемо спробувати розглянути якийсь випадок. але потрібні реальні факти. Виписки огляду лікарів, результати аналізу, лікування до, чіткі дати і цифри і об'єктивні покажчики. І що потім.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Аліяс, наприклад.
     
  10. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Аліяс не навела жодних фактів. Як раз той випадок, коли лише означені емоції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Якраз це і не емоції.Це те, що я бачу каожен день.Подивилася ь я на Вас, якби Ви відвезли свого рідного(не дай Боже) у інститут , де запевнили, що буде все ОК, і не в такому вже й запущеному стані, а через тиждень забрали рослину..не сидіти, не говорити...
    Баба Катя нам не сказала, що вилікує, вона сказала, що покращить стан дитини.Зрештою, сестрі стало краще ніж було до того"лікування".Вам щось говорить прізвище Лапоногов?.Це зав.віділенням інституту нейрохірургії.Так от він навіть говорити не захотів з батьками коли ті звернулися з питанням, що робити після його лікування.Відповідь була :"Не заважайте працювати!"
    Документи всі є, але я не збираюся викладати їх тут і комусь щось доказувать.Сенс?
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. nata-k

    nata-k Well-Known Member

    Аліас, я Ваші емоції добре розумію і поважаю. Нічого від Вас не вимагаю.

    Я лише констатую факт - ви ділитесь тільки емоціями. Це Ваше право.

    Кожен зробить свої висновки.
    От Мих, коли буде переповідати Вашу історію, буде казати "Я знаю, що в одної знайомої лікарі сестру до стану рослини довели, а одна бабака її зцілила".......
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Максим

    Максим Well-Known Member

    Це явище описав ще у 18 столітті Франц Месмер, в ті часи це називали тваринним магнетизмом, пізніше - месмеризмом. Навіть О'Генрі згадує магнетизм у своєму творі "Джеф Пітерс як персональний магніт" -
    ;)
     
  14. vov66

    vov66 Well-Known Member

    В мене такий випадок.
    Лікарі виписали сина (9 років) з лікарні на інвалідній колясці з діагнозом ревматоїдний поліатрит. Сказали що ходити не буде. Процес хвороби тривав 5 місяців під стаціонарним наглядом лікарів. Звернулися до народного цілителя п.Юліана і через місяць малий вже сам ходив.
    Через 2 роки лікарі були в шоці від того, що він без проблем ходить і по сходах. Всі виписки є. Кого зацікавить сам процес лікування, то можу розказати...
    Але це не екстрасенсорний метод...
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Ultio

    Ultio New Member

    Тобто коли Ви йдете в церкву і ставите свічку яка зливається у воду , і проплачуєте священика який хрестить грудну дитину а потім купляє собі годиник з діамантами , це не шаманство і не від дявола ? А може за Вашою теорією тільки священники святі, а більше хороших чистих і світлих людей не існує, так чого ж тоді взагалі ходити до лікарів може просто потрібно бігати по церквам ?
     
  16. Sollomia

    Sollomia New Member

    Особисто мені злиття воску життя врятувало. Гріх? А пити ,курити, гуляти направо і наліво- це не гріх? За допомогою зливання воску ти змінюєш своє життя на краще. Своє! Ти не втручаєшся в чиєсь,не наводиш порчу і т.д. Ти рятуєш сама себе. До речі, зливав мені віск надзвичайно хороший маг пан Василь. Не один рік займається магією, хороший травник та взагалі лікар від Бога. Може комусь пригодиться його номер *********

    Контакт видалено.

    Пане Василю, нібито власний досвід Соломії - то вже старий трюк.

    Un.Known
     
    Останнє редагування модератором: 25 чер 2016
    • Баян Баян x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    добре, а душу як? а якщо згубило?

    гріх, але воно не оправдовує гріху зливання воску.... ніяк.


    маг від Бога? Ви то серйозно?
     
  18. Sollomia

    Sollomia New Member

    А те ,що дітям малим часто навіть віск зливають? Ви хочете сказати,що мама спеціально веде дитину туди,щоб згубити її душу?
    Може ви коли і в церкві свічку ставите- це теж гріх?
    Всі ми живемо один раз,ніхто не знає точно що правильно,а що ні. В кожного своя думка і вона має право на існування.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    незнання, які призводять до гріха, або просто кажучи - несвідомий гріх, або свідомий, якщо знає, але це робить.

    не зрозумів.

    На то є церква, яка вчить, щоб ми знали точно.

    так і кожен є вільний у своєму виборі, тому й ми відповідальні за свій вибір. Бо якби ми робили з примусу і немали вибору, то й відповідальності б не несли за вчинки.
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви ще не знаєте, якою ціною.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)