Зливання воску і яєць. Шо воно таке?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Adriasia, 5 тра 2009.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    При цьому всьому спокійно спите? Якщо так, шановна. то віск тут не допоможе. Це не переляк у Вас, а просто страх перед можливою небезпекою. Я теж, коли побачив, як якась жіночка перекрутилась в повітрі від удару автомобіля, завжди намагаюсь триматись подалі від проїзджої частини вулиці.
     
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Перестрах-це теж проблема....І те що Ви пишете про те чи має людина голову чи ні - недоречно...А всі ті що заробляють гроші "таким бізнесом" розраховують на те, що людина від безвиході і відчаю обовязково до них звернеться...
     
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    То які проблеми? Якщо всі такі грамотні, хай не звертаються, раз не допомагає.
    Є офіційні державні медичні установи, клініки, лікарні, медичні центри. Тільки біда в тому, що спочатку пройшовши всі ці інстанції, людина починає шукати порятунку в цілителів і вже по рекомендації лікарів, хоч залишилось кілька днів жити. Правда те саме буває й навпаки, ходить до різних "чудотворців", а потім з останньою стадією раку намагається врятуватись... Хоч в принципі це можливо, якщо брати доьуваги приклад з американським чемпіоном світу по велогонках, в якого була четверта стадія раку, лікарі відправили додомі помирати, а він до сьогодні живе, ще й став чемпіоном світу, серйозно зайнявшись спортом.
    Якщо дія воску - то фігня, розрахована на довірливих людей, то чому до сих пір його використовують. Пора робити висновки, скільки можна себе обманювати...
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Так в том и прикол!
    ИМ приятно обманываться!
     
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Причому тут обман...Це схоже на таке: існує 2 відповіді-моя і неправильна...
    Кожен пише з власного досвіду...і я ним поділилася..
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Ви не досвідом поділились, а зробили невірний висновок після неудачного візиту до цілителя-шарлатана. Якщо Ви чимось займаєтесь роками, тоді можна говорити про Ваш досвід в цьому питанні. А тут який досвід? Це не досвід, а поспішливий висновок.
     
  7. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Ну почнемо з того, що висновок мій непоспішний...і склався він у мене, повірте, не від одного візиту до "шарлатана"...(причому з рекомендації лікаря)..


    як вже писала-зводиться до одного-є два варіанти...Ваш і Ваш...і по іншому бути не може...
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Два додати два буде чотири, чи Ви теж маєте свій варіант?:)
     
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    маю..лиш по Вашій теорії він не правильний...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Всё-таки ПЯТЬ?????
     
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Буде пять...якщо до чотирьох власних додати ще й думку Полковника....
     
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не знаю чому, але тепер я Вам вірю!:)
     
  13. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Не рекомендую Вам цього робити:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Кілька тижнів мене нічого не лякало і стало легше.. До чоловіка нарешті дійшло, що то серйозно, коли після останнього переляку в мене рука почала тіпатись :). Трохи пила меліску. Після неї загалом якось так добре, і засинається легше :)
     
  15. О.Ф.

    О.Ф. Well-Known Member

    я це і без вашої консультації знаю, але офіційною медициною давно доведено, що гіпнозом можна багато чого внушити і яйце тут ні причому
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Я не вірю у подібне. Хіба що ці цілителі впливають на людей гіпнозом, а яйця використовують для видимості "магії".
     
  17. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    По селах подібну магію застосовують і на тваринах, народ ще в темряві... Гіпноз, думаю, тут ні до чого. Переляки, вроки, пороблення, а вже 21 століття...:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Не буду нікого переконувати , бо й сама в це мало вірю.Але мою сестру після маніпуляцій столичних лікарів, довівших її до стану рослини, саме бабка зливанням воску і молитвами повернула її до майже нормального стану.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Вже доведено, що на тварин теж можна впливати гіпнозом.

    Усі цілителі (я не кажу про шахраїв) володіють гіпнозом.
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ніякого гіпнозу там не було.Я була присутня при зливанні.І мої батьки по цей день вдячні бабі Каті за те, що Оленка стала на ноги.
    Я б не стала заперечувати того, що ми до кінця не знаємо.
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)