Зливання воску і яєць. Шо воно таке?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Adriasia, 5 тра 2009.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Сказала нам невропатолог шо дитина ляклива і траба злити їй віск, бо то дуже допомагає в тих випадках.
    Я зразу собі подумала шо вона порекомендує якусь бабцю, а вона так гарно сказала шо то її бачення що це необхідно зробити і вона не знає таких бабусь, а навіть коли б знала то не підказала би шоб я собі не подумала шо то комерція.
    І от тепер не знаю шо мені з тим робити...
    Як то злити віск? Хто то робить? Воно допомагає (я сама бачу мала ляклива, здригається навіть від скрипу дверей і спить не спокійно)? Чи варто вірити в оте "шаманство"? Шо воно всьо соблю являє? Чи то від Бога чи від... звідки?
    Буду вдячна за відповіді.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Фігня. Невропатолог невігласка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Однозначно гріх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Лучше сходите в церковь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. syavych

    syavych копач

    Дивно шо ТАКЕ сказала лікар? :) Вони навпаки в то не вірять... (і правильно роблять)
    Першим ділом вона мала б направити на ЕЕГ (робили таке?)
    А взагалі почитайте тему пупера http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40936, там піднімали це питання.
     
  6. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Все йде від Духа, від якого духу дуже важа квестiа.Образа Духа Святого тяжкий гріх, якщо не знаєте, й не кажить - від Злого.
    Ома
    Лучше сходите в церковь
    Теж добре, але в яку цековь (не маю на увазi конфесію) може бабулька пiдсказати.
    Випадки головного болю знiкали від відвідин храму (не від служби)
    Зняття симптому маскіррует хворобу , можна і так міркувати.
     
    Останнє редагування: 5 тра 2009
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    .. е-е.. тойво, а для дорослих що порадите? :shy:
    Якось чоловік взяв в звичку мене лякати: ідемо по вулиці, а він як стисне мою руку зі звуком "Біііп!"; або дивимось фільм, а він в тривожний момент - БУМ! Просила 20 разів, щоб перестав, але йому було весело з мене приколюватись. І тепер я дьоргаюсь на кожен несподіваний звук. Знайомі не хочуть зі мною фільми жахів дивитись, бо я так дьоргаюсь, що вони від мене дьоргаються :))) Ну а деколи такий простий звук, як дзвінок телефону поруч може налякати.. А після тих переляків то приступ сміху, то серце тіліпає, то сказати нічого не можу - німію..
    Що робити?
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Злийте віск... ;)
     
  9. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    У Вас слуховая гиперсенсетивность.
     
  10. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Я колись в дитинстві перелякався собак. Я був в першому класі ішов зі школи і на мене вилетіли два собаки невеликі але дуже лайливі.
    Після того випадку я почав боятись всіх собак і не тільки.
    То мама мені зливала той віск, робила то три рази через день. Після того став менше боятись. (але якщо чесно і досі трохи їх побоююсь).
    Також був випадок що я ще не ходив до школи і дивився фільм вершник без голови, потім він мені всюди ввижався, я сам не міг залишитись ні на хвилинку вдома.
    Мама тоді також зливала віск - як рукою зняло.
    Там ще фішка в тому що на тому воску мало б відобразитись те чого ти боїшся, і чим більша висота тих фігур тим більший срах.
    Але там постійно різні рельєфи є і можна побачити багато чого (особливо якщо добре працює уява).
    Так що як би там не було я на власному досвіді переконаний що то не фігня.
    Віск там використовується не будь-який а лише той що був на свічках які використовували в церкві як трійцю (три свічки докупи скріплені) то лише раз на рік на якесь свято так робиться, вже точно не памятаю (здається на Зелені свята).
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В неті мало що є про це. Чоловік каже, що це напевно різновид синдрому дефицита внимания и гиперактивности, так? Короче, тре до лікаря.. :sad:

    --

    Підозрюємо, що це від завеликого комп'ютера-монітора (макінтош 24-ка). Коли чоловік за ним сидів, то мав теж різні відхилення з нервами. Як тільки повернувся до меншого монітору, то йому полегшало, а в мене почались всякі такі штуки.. Це можливо?

    --
    А щоб це подіяло, треба в це вірити? ;)
     
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Фігня. Примітивний вид психотерапії. Зло в тому, що це видається як вплив надзвичайних сил.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. victorys

    victorys позитивчик :)

    Я в ті воски і яйця теж щось не дуже вірю, але якщо кажите що помогло, то розкажіть як то робиться, цікаво просто...:shy:
     
  14. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Примітивний спосіб самообману... У випадку коли собі - сам вірю і "помічаю" зміни, а коли такій малечі, то тут самообманом займаються батьки... Просто на психологічному рівні менше помічають криків і т.д., не так нервуються... Адрік... наступного разу, скажи невропатологу жи зливали 100раз... цікаво що вона скаже... Мабуть - О! та це одразу видко... дитина зовсім інакше виглядає...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. fuxx

    fuxx Member

    Певне лікар тупий і не знає чим зарадити - то й верзе всякі дурниці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    +100 :haha::haha::haha::haha:
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Адріано, то ти певне знову в поліклініці була?? :)

    Священик може прочитати над дитиною молитву за оздоровлення. Біля Вас є церква з великою кількістю священиків... А для лікаря можна нагуглити інформації про наслідки зливання воску і тд для душі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Яйця простіше.
    Наприклад втомилися очі від монітора, поклади на неї свіже яічко.Про шамана і пацієнта з очима все анекдот пам'ятають?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То я чув таку історію як боліли вочи в їдного хлопаі сказали му яйці до очей прикладати.... не витримав такої наруги... помер.....ая....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    Якщо це маэ, якусь ритуальну основу, і не робиться во имя Иисуса Христа, то це не від БОГА, а якщо не від БОГА, тоді від..... середнього не буває....
     
а де твій аватар? :)