Зимова гума

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем ostrov_mike, 14 лис 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я купив BridgeStone. не нравиться.

    Резина хороша, але гулі нажити - раз плюнути.
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Второй сезон поеду на
    Nokian Nordman RS.


    Не подводила, хотя зимой далеко мотался.
     
    Останнє редагування модератором: 29 лип 2019
    • Подобається Подобається x 1
  3. Olenall

    Olenall миється в бані

    мені сподобалась стаття та рекомендації, може й вам допоможе ..."У наші дні зявилося альтернативне рішення цієї проблеми вибору. Компанія Continental, почала випуск шин виготовлених за новою технологією. У гуму додаються частинки скловолокна, і під час гальмування автомобіля частинки скловолокна відмінно чіпляються за дорожнє покриття і зупиняють автомобіль. .."http://langeron.kiev.ua/remont/116--..html а ще не тільки взимку, а й взагалі не забувати що є АвтоКАСКО 3 в 1 та Виклик евакуатора
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Тепер вся гума така! Більшість - точно. М'які боки. Економія, екологія і т.д. Але то - не зовсім для наших доріг. Колись купив Фулду, літо. Одне подер через тиждень об бордюр, друге - через рік на грунтово-кам'яній дорозі.

    ---------- Додано в 08:12 ---------- Попередній допис був написаний в 08:10 ----------

    У 2007-у купили з колегою фінський. З 8-и коліс перевірили при монтажі 5. Всі 5 - криві. Балансувати можна, але поза 100гр. Повернули. З тих пір в бік Нокіану навіть не дивлюсь. Особливо, враховуючи. що тепер вони виготовляються в Росії.

    ---------- Додано в 08:16 ---------- Попередній допис був написаний в 08:12 ----------

    Реклама чистої води. Взагалі, не рекомендую брати до уваги різноманітні українсько-російські "огляди". Все - замовне.
    Особисто я, вже багато років характеристики та відгуки вивчаю тут. Звісно, з врахуванням наших зим чи доріг. Тільки враховуйте, що там чим менша оцінка, тим краща гума.

    ... Хоч, дивлюсь, Нокіани серед зимових лідерів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    тре повертатися до камер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    А толку? :nea: На одному дзюра збоку 4-5см після наїзду на камінь, який лежав в траві; на іншому - після проїзду по грунтівці з каменями. Звісно. заклеїти, заварити - можна було. Але їздити на ній - ні. :sad:
    Так, є ще третє, яке також десь порване збоку. Клеїли при мені чотири рази. Не вдалось. Де ззовні виходить повітря - видно. А от де воно виходить зсередини - невідомо! Сумарна латка, десь 10см діаметром. Толку - нуль. Кажуть, може десь по корді і т.п. То воно єдине у мене тепер з камерою.
    Мова іде, правда, про літо Фулду. З чотирьох коліс, двох не стало протягом року, третє покалічене і одне ще живе. Маю надію, що на другий рік їх доб'ю і викину, як страшний сон. Дякувати Богу, вже маю 4шт літніх Данлопи. Купив і поставив ще перед поїздкою у Європу. Бо на тих каліцтвах було страшно їхати 5-6тис.км.
    І власне, що в Данлопа теж бік м'який вже! Звісно, не такий, як у Фулди, але і не Данлоп 5-річної давності! :sad:
     
  7. Rostok

    Rostok Слава Україні!

    Uniroyal RainExpert, хтось чув про них? це літні
    Щодо зимових, юзала Нокіани.. потім поняла, що ціна-якість починають круто розбігатись
    Зараз стоять Гудєри УльтраГріп 8. Дві зими відкатала без зауважень.
     
  8. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Я б дивився на щось більш відоме. Данлопи, Гудієри, Мішеліни. Як показує досвід - краще відразу заплатити трішки дорожче, ніж потім в 1,5-2 рази більше / частіше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rostok

    Rostok Слава Україні!




    в ціновій категорії тій самій. Читала в неті про них, але хотілось би ше почути живих думок)))
    Стосовно

    так, випробувані, але маю до Данлоп невелику притензію)) Боки в них слабенькі..
    Постало питання про нову літню, от питаю
     
    Останнє редагування модератором: 29 лип 2019
  10. Olenall

    Olenall миється в бані

    багато цікавого на авто. форумі люди діляться своїм досвідом
     
  11. d o r a

    d o r a Member

    Наша Россава не гірше за іноземну.
     
  12. Volkovv

    Volkovv New Member

    Наш производитель резины не плох!
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. Wirz

    Wirz New Member

    це питання не до гуми, а до доріг.
    +1 за цю гуму.
     
  15. Dastana

    Dastana Active Member

    Цікаво, а для вантажівок зимову гуму ті ж самі компанії виробляють, що й для легковиків?
     
а де твій аватар? :)