Зима. Мастило

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Vincento, 29 лис 2014.

  1. Igor Voitenko

    Igor Voitenko миється в бані

    Нещодавно відкрив для себе зовсім новий продукт, з я ким раніше мав справи, але спробував і поки цілком задоволений. В них і асортимент гідний і ціни дуже вигідні. Тому раджу розглянути такий варіант Масла автомобильные Selenia. Цены в Киеве, в Украине. Купить. Сравнить цены в интернет магазинах
     
  2. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    Колись відкрив для себе сінтетичне мастило, жив тоді на багато далі на північі: MEGUIN MEGOL SUPER LEICHTLAUF DRIVER SAE 0W-40 5л Після того як перейшов, авто у зимку (-30) заводив ключем.
     
  3. devushkabonda

    devushkabonda New Member

    Можно ли менять марки масел?
     
  4. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    Якщо мова про авто- звістно, в гуглі безліч інформації.
     
  5. AndrewG

    AndrewG миється в бані

    Я купляю ось таке Моторное масло Mobil 1 5W-30 0.946л - купить оригинальные автозапчасти в Киеве, Полтавах, Ужгороде, Павлограде, цена в каталоге интернет магазина автомобильных запчастей UkrParts . Тут воне не дуже дороге та його якість на високому рівні , якщо хочете то можете навіть замовити доставку собі додому , це вигідна пропозиція.
     
  6. AndrewG

    AndrewG миється в бані

    Я ось це купую Моторное масло Mobil 1 5W-20 0.946л - купить оригинальные автозапчасти в Киеве, Константиновке, Львове, Черкассах, цена в каталоге интернет магазина автомобильных запчастей UkrParts , це гарній бренд за невелику ціну , а ще на цьому сайті придбав зі знижкою.
     
  7. Evatiana

    Evatiana миється в бані

    Я користуюсь фірмовим bmw high power special oil, замовляю на сайті https://ad-oil.com.ua/, доречі там можна моторне мастило купити не тільки для автомобіля, а й для інших видів техніки (кар'єрна техніка, сільськогосподарска техніка тощо). Радує, що завжди оригінальний продукт!
     
а де твій аватар? :)