Зима. Мастило

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Vincento, 29 лис 2014.

 1. Igor Voitenko

  Igor Voitenko Member

  р е к л а м а
  Нещодавно відкрив для себе зовсім новий продукт, з я ким раніше мав справи, але спробував і поки цілком задоволений. В них і асортимент гідний і ціни дуже вигідні. Тому раджу розглянути такий варіант Масла автомобильные Selenia. Цены в Киеве, в Украине. Купить. Сравнить цены в интернет магазинах
   
 2. Saggittarius

  Saggittarius Вільний стрілець

  Колись відкрив для себе сінтетичне мастило, жив тоді на багато далі на північі: MEGUIN MEGOL SUPER LEICHTLAUF DRIVER SAE 0W-40 5л Після того як перейшов, авто у зимку (-30) заводив ключем.
   
 3. devushkabonda

  devushkabonda New Member

  Можно ли менять марки масел?
   
 4. Saggittarius

  Saggittarius Вільний стрілець

  Якщо мова про авто- звістно, в гуглі безліч інформації.
   
 5. AndrewG

  AndrewG миється в бані

  Я купляю ось таке Моторное масло Mobil 1 5W-30 0.946л - купить оригинальные автозапчасти в Киеве, Полтавах, Ужгороде, Павлограде, цена в каталоге интернет магазина автомобильных запчастей UkrParts . Тут воне не дуже дороге та його якість на високому рівні , якщо хочете то можете навіть замовити доставку собі додому , це вигідна пропозиція.
   
 6. AndrewG

  AndrewG миється в бані

  Я ось це купую Моторное масло Mobil 1 5W-20 0.946л - купить оригинальные автозапчасти в Киеве, Константиновке, Львове, Черкассах, цена в каталоге интернет магазина автомобильных запчастей UkrParts , це гарній бренд за невелику ціну , а ще на цьому сайті придбав зі знижкою.
   
а де твій аватар? :)