Зі Львову до Кракова

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем Antonenko Anton, 3 вер 2013.

  1. Antonenko Anton

    Antonenko Anton New Member

    Усім привіт!
    Я з другом плануємо подорож до Кракова. 05.10.2013 будемо у Львові, близько 02:30-03:00 ранку на ЖД вокзалі. Велике прохання хто читає це повідомлення, допоможіть добратися до аеропорту Кракова до 13:00 цього ж дня, підійдуть усі варіанти. Якщо, хтось має авто, то це, ще краще, не буде затримок та проблем з купівлею квитків.
    тел. 097-351-12-40 Антон.
    Дякую за допомогу!!! :)
     
  2. Ivan Gorpinyuk

    Ivan Gorpinyuk New Member

    Зі Львова до Кракова можна добратись за допомогою компанії Айр Бус, нові мікроавтобуси, помірні ціни. Ціна орієнтовна на особу 40Е. Гаряча ліня 093 839 99 99
     
  3. Цікавить 2 питання: Чув, що вже відкритий автобан Korchowa-Krakow - чи це так, і як на нього потрапити; і чи працює Duty Free на Краківці цілодобово.
     
  4. Wurstie

    Wurstie Active Member

    чи є якийсь апдейт щодо цих рейсів?
     
  5. mikeng

    mikeng Well-Known Member

    не зовсім той автобан ще відкритий
    в корчовій виїзд з митниці якраз туди і веде
    їдем по ньому до ярослава, далі до жешува старою дорогою, далі до тарнува, а далі виїзд на вже побудований кусок і так газуем до кракова

    якщо треба завезти когось то часто їзжу в польшу, є машина з зеленою картою
    в пп якшо шо
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. StasAvia

    StasAvia Member

    Поділюся способами як дістатися зі Львова до Кракова:

    1. Поїзд Львів-Краків. Найкомфортніший, але і найдорожчий варіант. На кордоні стоїть дуже мало, має трохи дивні купе, бо 3 полки з однієї сторони. Ціна десь 45 євро, тобто більше 800 гривень.

    2. Автобус Львів - Краків. Їде зі стрийського автовокзалу, вартість приблизно 400 гривень.

    3. Львів-Шегині-Медика-Перемишль-Жешув-Краків.
    Львів-Шегині: 10 грн електричка, або 28 грн автобус з вокзалу.
    Шегині-Медика пішки
    Медика - Перемишль - автобус 2 злотих
    Перемишль - Жешув - автобус або поїзд 10-12 злотих
    Жешув - Краків - polskibus.com - квитки бувають від одного злотого! За 5-10 злотих купити цілком реально. Автобуси нові і з wifi на борту.
    [​IMG]
    Ще, як варіант, можна з Перемишля їхати поїздом відразу у Краків, але то буде трохи дорожче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. raikonen

    raikonen New Member

    Усім привіт!
    Мы с мужем планируем поездку в Краков , приезжаем на жд вокзал Львова 6.30 утра 20.12.2014. Большая просьба , подскажите пожалуйста чем можно уехать в Краков с жд вокзала?
    С автовокзала на Краков идут два автобуса , в 6 утра и в 15 дня , но билетов на них уже нет...., поэтому и пытаюсь понять что еще возможно
    Дякую за допомогу!!!
     
  8. katlea

    katlea New Member

    Привіт всім ! ми з чоловіком плануємо поїздку до Кракова на авто, виїджаємо 18.12.14 в вечері, або в ночі, будемо там 19і20 грудня, а потім до Львова, є 2 місця в машині, приєднуйтеся , витрати на пальне поділемо порівно.
     
  9. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Планую поїздку до Кракова 31 грудня, якщо хтось їде машиною до Кракова або Жешува і має вільне місце, відгукніться будь ласка!
     
  10. Hase

    Hase зайчик

    Скажіть будь ласка, в якому стані дорога Львів - Медика???
     
  11. shelev

    shelev Well-Known Member

    На Корчовій є д"юті фрі, повертались недавно, то вночі туди як раз черга стояла.
    А з усіх на Львів я рекомендувала бі Рава Руську або Шегині, скількки раз не повертались, на Корчовій завжди найбільше людей.
     
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Найменші черги - в Угринові і Грушеві.

    Але, від Грушева - жахливі дороги, а Угринів - далеко від Львова.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    26го випадково не поїде ніхто зі Львова до Кракова?
     
  14. AndriyB

    AndriyB New Member

    Добратись до Кракова можна попуткою яку можна знайти на сайті BlaBlaCar - пошук надійних попутників
    А житло можна знайти на цьому сайті www.airbnb.ru/c/andriyb19?s=8
    житло дешевше ніж на букінгу, плюс за реєстрацію дається 20$, які потім автоматично використовуються при бронюванні
     
  15. vendylove

    vendylove миється в бані

    На эирбнб дуже гарні пропозиції бувають. Їздили на Різдво,знімали квартиру у центрі Варшави,за трі дні нам у 2000 вийшла
     
  16. deryni

    deryni New Member

    Добрий вечір. Підкажіть буд ласка. Планую поїхати до Кракова 23-го грудня. У меня вже замовлено автобусний тур, але він їде о 9-й, а я хочу попасти до Кракова раніше. Тобто хочу сісти на рейсовий автобус о 6-й годині щоб бути у Кракові набагато раніше за групу. Попереше таким чином я виїду на 3 години раніше, подруге о 9-й їде дуже багато ексурсійних автобусів. Тобто я сподіваюсь, що якщо я виїду о 6-й то виграю не 3 години, а більше, адже сподіваюся що у цей час черга на кордоні буде менше. Чи є сенс так робити?
     
а де твій аватар? :)