ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    А у девелопера може бути якось по-іншому? Не впевнений, не впевнений.
     
  2. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Напишіть офіційного листа до РІЕЛу, можливо вони вас візьмуть на роботу, будете налагоджувати процесс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Подивіться як вирішуються всі питання з РІЕЛом, судячи з усього він завжди йде на зустріч інвесторам, завжди допомагає у вирішенні проблем, так, не швидко, але давайте об‘єктивно, навіть квартиру Михайлу поміняли - це вже багато про що говорить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. anp

    anp Well-Known Member

    Шкода, що Ріел доручає піар людям які не розбираються ні в будівництві, ні в етиці та навіть в елементарній арифметиці(
    Шкода, що ці піарники видають себе за "інвесторів" і обдурюють потенційних та існуючих клієнтів Ріелу.
    Це тільки псує репутацію компанії.

    Людям хто пробує в цьому всьому розібратись, щоб Вас не обдурили ці "інвестори" - раджу шукати реальних власників серед знайомих, або в групах Фейсбуку і з ними радитись.
    І аналізувати факти, а все що тут пишуть "інвестори" перевіряти самим.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    У чому необхідно розібратись? У затримці? Ви ходите по колу! Будівництво йде, і я не перестану про це писати, бо це важливо! Що стосується швидкості, то так, всі чекають, всі слідкують. Щодо запитань, то в мене також питання, кого і про що запитувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    От і знову одні й ті ж люди пишуть, ну хто та що намагаєтесь довести, а головне кому? Інвесторам, які давно інвестували та слідкують за ходом будівництва? - це безглуздо. Краще б написали, які є новини та як все зараз на будмайданчику, було б корисніше.
     
  7. Забудьте Михайла. Михайлу поміняли квартиру не тому, що Ріел гарний. Просто у Михайла появилися незаперечні докази браку, допущеного забудовником, і світив реальний програш в суді. Мені теж ця тяганина надоіла, родина вже перегоріла від краєвиду, який відкривався з тераси. І я, фактично, спасав вкладені кошти. Ідея обміну або судовоі тяганини була моя. Ріел пристав на обмін.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. anp

    anp Well-Known Member

    Пане Михайло, приємно читати таких людей як Ви.
    Пропоную людям, які планують покупку на останніх поверхах того що Ріел побудував - перечитати всі Ваші повідомлення.
    А ботам бажаю забути цей форум, а не Вас)
    Гарних Вам вихідних.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    гарно підлещуютесь
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    І все вам не догодили. Забудовник пішов вам на зустріч, ніякі суди зараз нікого не лякають, а ви все одно незадоволені.
     
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    це гілка першої черги, тут уже усе побудовано, ремонти зроблені і народ собі живе спокійно, тому тут новин з будівництва не чекайте, то на їнші гілки форуму дивіться
     
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ви дивлюсь в усьому експерт, так ідіть просіться до Ріелу на роботу. А факти як завжди є інвестори задоволені і є незадоволені, це як і скрізь в усіх забудовників, та і взагалі по життю. Є такі люди яким ніколи, нічим не вгодити.
     
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    я також хочу це відмітити, не кожен забудовник веде із інвесторами діалог
     
  14. anp

    anp Well-Known Member

    Тут є корисна фунція, що дозволяє не витрачати час на "інвесторів" - клікаєте аватарку бота і вибираєте "Ігнорувати".
    Добряче економить час
     
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    пропонуєте вас ігнорувати?
     
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелоботи - це в більшій мірі дегенерати за своєю суттю. Соціальне дно таке собі. У них немає вибору, ця ганебна поведінка вже стала частиною їх ганебного життя і світогляду. Їм платять копійки, а вони дописують цю ахінею. Це ж яким треба бути безпринципним і безхребетним аби опуститись на такий рівень.

    Вони ще й сперечаються, бо начальство може виграти і не дати срану тисячу премії. Гривень. Це і є ціна їх моралі. Це дешеві люди, біомаса. Всі ці зіночки, цезарі, грети і псевдолоди.

    Все на що вони заслуговують це на плювок в обличчя.
     
  17. anp

    anp Well-Known Member

    Ставте ботів в ігнор, не псуйте собі здоров'я та нерви.
    Причин, чому людина таким гівном може займатись є багато - але всі вони виходять за рамки теми.

    Тут є і реальні люди, зацікавлені у фактах щодо Ріелу. От цим людям і варта допомагати. Імхо.
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ніхто нікому і нічого не доводить, ви вірно підмітили, тут одні й тіж люди «на арені», то ж просто спілкуємось та висловлюємо свої думки.
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви молодець, однозначно. Квартира є, все ок, то і добре!
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Може то тепер 3in1?? Як вважаєте? Чи окрема особистість?
     
а де твій аватар? :)