ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Можливо, але, якщо купувати квартиру вже з новими датами здачі, то, виходять не ті строки, що мали ми на початку, я про це кажу.
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    РІЕЛ додав інформацію про старт розпродажу квартир у 6 черзі. Ціни стартують від 16200/м2.

    «Поспішайте придбати квартиру в ЖК Велика Британія. Акція діє лише до 31.05.2019! Житловий квартал з розвиненою інфраструктурою. Сучасна Архітектура. Функціональні Планування. Дитячі Майданчики. Сучасний Ліфт. Комфортне Житло.»
     
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А це означає, що скоро з‘явиться нова гілка форуму, «черга 6-ть», чи вона вже існує?
     
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    І хто в цій гілці буде вести дискусію? Нові рієлоботи? Марічка/Іванка/Петрик? Вказівки ще не було від ріелу?
     
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так ви придбали дешевше, а я завагалась, не можу сказати хто у виграші, адже мені і не горить. Просто жк дуже сподобався, особливо його локація
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    про себе забули
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ні у всіх різні строки, бо я купляла вже після того, як змінили строки здачі, і в мене вони нові, а є старі інвестори у яких старі строки, вони напевно потім доп. угоду укладали з новими строками
     
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ми про те й говоримо. Строки виходять різні, але лише строки очікування, а кінцева дата стоїть у всіх однакова.
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не знаю хто там буде, але ні секунди не сумніваюсь в тому, що й там побачу ваш нік. І текст, по одному короткому повідомленню на тиждень.
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Та яка різниця, які там строки - головне їх виконання! Поки, дивлячись, на будівництво, не зрозуміло по кінцевих датах нічого. Наче б то пришвидшились, а ось, як буде - невідомо.
     
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ні у всіх кінцева дата різна
     
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Боти, ви про ці дати вже на дві сторінки насрали. Давайте вже про фотозвіт хтось запитайте чи прийшов на пошту, і з інших акаунтів теж підпишіться під проханням. А потім всеволод всіх порадує і вкине парочку фоток на яких нічого не змінилось
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А ви, що тут робите? Нічого путнього, нічого толкового, ніякої інформації від вас немає, як і толку....
     
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Всеволод? Скине фоточки? Ви впевнені, чи плутаєте мене з кимось? Лукап, а може ви нас фотозвітом порадуєте?
     
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    За фотками, то до Зіночки, Михайла, Чеда краще звертатися, хто там ще викладає фотки? Не пам‘ятаю, що б ви викладали щось, хоча, можливо, Лукапу видніше!
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    У нього в голові все поплуталось, знає лише декілька слів зі словнику, тож їх і використовує. А хто та як тут на форумі взаємодіє, йому не дано проаналізувати...
     
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Боти вирішили підлизнути Михайлу і Чеду без їх відома і згоди, думають що при цьому вони більш соціально активними стали ))
     
  18. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    08.06.2019 відбувся черговий і далеко не останній огляд 3-4 черг ЖК Велика Британія. Нажаль, з об`єктивнх причин я писатиму тут на мінорній ноті, оскільки радіти нічому. Два тижні тому керівник проекту П.Гула наголошував на тому, що дати завершення бмр та здачі будинку не змінюватимуться, а всі роботи (за вийнятоком деяких незначних:мзк, фасад, прибудинкова), хоч і скориговано за термінами, виконуватимуться до зазначених дат.

    Нагадаю: на 30.06.2019 - завершення бмр, на 01.07.2019 - сертифікат готовності будинку, у випадку порушення Р.Мельник брав на себе обов`язок нараховувати та виплачувати кожному покупцеві, починаючи з 1 липня, штраф в розмірі 25% річних забезпечувального платежу. Проте, на зустрічі від 06.06.2019, ініційованій силоміць ініціативною групою, з незрозумілих причин, він запропонуав ВТРЕТЄ перенести ці дати: завершення бмр на 15.07.2019 та сертифікат на 05.08.2019, а, таким чином, й настання відповідальності та зміну розміру такої відповідальності. Хоча ці дати невигідні покупцям квартир з причини відтермінування присвоєння адреси, створення ОСББ, набуття права власності, завершення ремонтних робіт, запуску газу та ліфтів - ми погодились обговорити між покупцями ці зміни. З побаченого 08.06.2019 та почутого 06.06.2019 випливає, що Р. Мельник не в курсі стану будівництва, і мова тут не про побачений незавершений стан МЗК (до речі, тут ще не пахне й чорновим оздобленням: відсутня стяжка, плитка, перила, ліфти, світильники); не про прибудинкову територію, яка наразі виглядає як котлован чи будівельне сміттєзвалище; і не про незавершений фасад, мова тут про те, що за місяць часу квартири та підходи до них, під`їзди автівок до будинку не будуть в придатному для початку ремонтів стані, тож, на мою думку, забудовник РІЕЛ має взяти на себе нарешті відповідальність в повному розмірі, запропоновану самим Р.Мельником, з 01.07.2019 і перестати нехтувати нами, нашими домовленостями та планами. Ми не винні в тому, що відбувається на будмайданчику, на час огляду не було зупинено жодні роботи, тож, РІЕЛ, шукайте винуватих на своїй стороні. Ми розуміємо, що бмр не будуть завершені по 3 черзі навіть до осені 2019 р. - тож, при виплаті Вами нам штрафних санкцій ми не заробимо, але принаймні не втратимо ще більше. Нагадаю, в вересні 2018 року ми надали Вам останній кредит довіри і пішли на всі запропоновані Вами умови. Зараз прошу врахувати те, що нас багато, ініціативна група упереджено захищатиме інтереси лише покупців, у Вас ще є шанс нас здивувати. Огляд 08.06.2019 4Б – Google Диск https://photos.google.com/share/AF1...?key=QjJSMkdScnR6RTVoY0pWNGpkVlRfVFdLVkRVMFRn
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви завжди маєте вибір приймати чи ні вашу квартиру, після огляду всі підписують акт, при необхідності складають акт дефектів, які забудовник має виправити.

    У випадку з вашою чергою, судячи з форуму, то вам мали виплачувати компенсацію за відтермінування здачі будинку в експлуатацію, яку ви з ініціативною группою здвинули, і якщо вже в той срок не буде зданий будинок - вам мають виплатити ту компенсацію.

    Мені здається ви лукавите кажучи, що забудовник відмовчується, бо з вами постійно ведеться діалог, проводяться зустрічі та приїздить на них сам Мельник. Ви маєте можливість задавати конкретні запитання отримуючи відповіді.

    По фотографіям сказати нічого. Який термін був оговорений РІЕЛом для всіх доробок?
     
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А яка компенсація планується, при умові затримки для 4 черги? Грошова? Чи одна сума на будинок? Додатковий інвентар, чи що?
     
а де твій аватар? :)