ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Наша «думка» формується під впливом багатьох зовнішніх факторів, і не потрібно казати, що це не так. Форум, так, наврядчи змусить її змінити.
     
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Всеволод, ви самі розумієте, що «посів у маси», навіть за допомогою форуму, робить свою справу. В політиці зараз так робить багато кандидатів, вони повсюди.
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Мені якось і діла до того особливо немає зараз. Щодо посіву, можливо, але, як на мене воно не дуже і впливає на вибір народу.
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Куди не глянь, скрізь політика. Ну хай, трошки залишилось до неділі, тоді нарешті всі заспокояться і примиряться, а то прямо країна поділилась на два табори
     
  5. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Коротко про Riel.
    1. Постійні затрики
    2. Низька якість будівництва
    3. Сервіс повністю відсутній
    4. З вами адекватно спілкуються до моменту оплати, далі йде хамство і купа обіцянок які не виконуються
    5. Окремо варто згадати брехню і хамство від Олександри Кулій, вона відповідає за зв'язок з громадськістю
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    дуже багато безпідставних звинувачень, не погоджуюсь із вашою думкою.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Як інвестор чи як працівник Ріелу?
    Будь ласка навідіть ваші аргументи, чи ви просто так не погоджуєтеся?
    47488908_959924767729986_9168818272794050560_o.jpg
    Гляньте на дату в моєму договорі і на стан черги №5.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Нагадує 2004 рік. Але зараз все виглядає набагато гірше, в інтернеті розгорнули війну. Порох намагається шуткувати, але не дуже в нього виходить, Зе, намагається говорити українською, але також не виходить... смішно.
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Павло, а що з сервісом? Якщо будинок ще не зданий, то, як ви це відслідковуєте?
     
  10. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    А сервіс можливий тільки при зданому будинку? Коли ви останній раз телефонували у відділ сервісу ? Дівчата ніколи нічого не знають і не можуть дати толкової інфи. А шановна Олександри Кулій доволі не професійно, щоб не сказати більш грубо поводиться у fb. І про який сервіс можна говорити, якщо затримка буде 2-3 роки.
    Я планував придбати паркінг, але і тут менеджери налажали і забули мене попередити, що вже можна місця бронювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    все нормально з сервісом, не бачила таких ще забудовників, які б майже щотижня зустрічаються з інвесторами і не ховаються. Єдине з вашого переліку, з чим можу погодитись - затримка (про це всім відомо), але як я вже писала, я не такий древній інвестор і за моїм договором затримки наразі немає. Тому мені нема на що жалітись
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Дуже дивно, що ви та Vsevolod захищаєте Ріел і тут в обговоренях першої та пятної черги. І до чого тут міфічні зустрічі з інвесторами, якщо будівництво ведеться з жахливими затримками. Зустрічей були 2 чи 3 і мені дивно чути про "майже щотижня зустрічаються з інвесторами".
    Так в якій черзі у вас квартира чи квартири ?
     
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Та немає у них ніяких квартир і ніколи не буде. Теми просто тримають в топі, це впливає на пошукову оптимізацію для бажаючих "влошитись". Та й пише одна особа під різними акаунтами і явно не зі Львова
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    перепрошую, що втрутилась у вашу чергу, в мене квартира в п'ятій, то я в очікуванні поки що.
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я взагалі туди не телефонував. Не думаю, що всі місця на паркінгу вже розкупили, можна ще придбати. Я буду купувати, якщо вирішу, після здачі свого будинку.
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А коли ви інвестували у квартиру? Тобто за вашим договором, затримки взагалі не має?
     
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так, поки що немає
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Прикольно, хоча, напевно, і купували ми за різними цінами, бо різниця в строках.
     
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ну звісно строки різні, договори різною датою, тож і кінцева дата різна, в принципі, як і дата здачі в експлуатацію. Я б за вас, Mrjana, пораділа, але за себе прикро, хоча зекономила нормально.
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Коли б ти не придбав(-ла) квартиру, строки здачі будинку, у всіх в договорах прописані однакові, на виході, просто кількість місяців очікування менша.
     
а де твій аватар? :)